Πίζα: με Air One και 57Ε...

goofy1980

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
όπως κάθε προσφορά, έχει περιορισμένες θέσεις. επίσημα λοιπόν οι θέσεις αυτές από Βενετία για Αθήνα έχουν τελειωσει..(ανεπίσημα δεν εμφανίστηκαν ποτέ...).
ίσως δεν εκφράστηκα καλά. όχι δεν ισχύει, δεν υπάρχουν θέσεις για Βενετία πλέον..αλλά και τα 88 ξαναλέω άσχημα είναι? άκόμα και την καλύτερη εποχή να δει καποιος την πόλη...
Καλησπέρα. Εγώ χτες έκλεισα για τέσσερα άτομα εισητήρια για Βενετία. Γιατί λες οτι δεν υπάρχοθν πια θέσεις? Να ρωτησω κατι ακόμα΄σε ποιο αεροδρόμιο της Βενετίας προσγειώνεται η εταιρεία. Οταν έκαναμ booking τα εισητήρια δεν αναφερόταν πουθενά ούτε επίσης στο e-mail που μου στείλανε. Επίσης είναι αηιόπιστη εταιρεια η flyairone? Ευχαριστώ
 

osfialgia

Member
Μηνύματα
757
Likes
252
Καλησπέρα. Εγώ χτες έκλεισα για τέσσερα άτομα εισητήρια για Βενετία. Γιατί λες οτι δεν υπάρχοθν πια θέσεις? Να ρωτησω κατι ακόμα΄σε ποιο αεροδρόμιο της Βενετίας προσγειώνεται η εταιρεία. Οταν έκαναμ booking τα εισητήρια δεν αναφερόταν πουθενά ούτε επίσης στο e-mail που μου στείλανε. Επίσης είναι αηιόπιστη εταιρεια η flyairone? Ευχαριστώ
στο αεροδρομιο Μαρκο Πολο
Marco Polo Airport (VCE) Details - Italy
 

marquis

Member
Μηνύματα
1.284
Likes
898
Καλησπέρα. Εγώ χτες έκλεισα για τέσσερα άτομα εισητήρια για Βενετία. Γιατί λες οτι δεν υπάρχοθν πια θέσεις? Να ρωτησω κατι ακόμα΄σε ποιο αεροδρόμιο της Βενετίας προσγειώνεται η εταιρεία. Οταν έκαναμ booking τα εισητήρια δεν αναφερόταν πουθενά ούτε επίσης στο e-mail που μου στείλανε. Επίσης είναι αηιόπιστη εταιρεια η flyairone? Ευχαριστώ
Είναι η low cost εταιρία του group της Alitalia, οπότε δε χρειάζεται να ανησυχείτε για την αξιοπιστία και την ασφάλεια της.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.386
Likes
9.309
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Καλησπέρα. Εγώ χτες έκλεισα για τέσσερα άτομα εισητήρια για Βενετία. Γιατί λες οτι δεν υπάρχοθν πια θέσεις?
οι θέσεις της προσφοράς εννοούσα. τώρα εχει στην "κανονική" τιμή των 88Ε.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.386
Likes
9.309
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Μόλις μπήκαν εκπτώσεις και στην Βενετία, 32€ να πας και 15€ να γυρίσεις συν 10€:). 57,48€ το άτομο χωρίς βαλιτσούλα.....:clap:
σωστός ο vlassis..και στα μαθηματικά καλός..;) να το προχωρήσω λίγο ακόμα?
32+15+10-15=42..
(όπου 15=το voucher των φίλων της εταιρείας κ πιστών του σαιτ..)
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
740
Likes
1.969
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία

vlassis

Member
Μηνύματα
115
Likes
33
Ταξίδι-Όνειρο
Περου-Χιλη
(όπου 15=το voucher των φίλων της εταιρείας κ πιστών του σαιτ..)
Ρε συ φίλε Σάμιον για λέγε για λέγε, τι είναι αυτό το 15??. Γιατί εγώ για 15? και φίλος γίνομαι και πιστός:bleh: . Μήπως δικαιούμαστε τίποτα και δεν το ξέρουμε? Δώσε στίγμα πλήζζζζ;)

Όταν λες χωρίς βαλιτσούλα, εννοείς και χωρίς χειραποσκευή;
Εννοώ με χειραποσκευή μόνον και όχι με επιπλέον βαλίτσα( Αυτές που δίνουμαι για να μπουν απο κάτω :))
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.386
Likes
9.309
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Ρε συ φίλε Σάμιον για λέγε για λέγε, τι είναι αυτό το 15??. Γιατί εγώ για 15? και φίλος γίνομαι και πιστός:bleh: . Μήπως δικαιούμαστε τίποτα και δεν το ξέρουμε? Δώσε στίγμα πλήζζζζ;)



Εννοώ με χειραποσκευή μόνον και όχι με επιπλέον βαλίτσα( Αυτές που δίνουμαι για να μπουν απο κάτω :))
ηταν ενα voucher των 15Ε που δωριζε η εταιρεια στο ιταλικο σαιτ.παει τωρα.. δεν προλαβαινω να τα γραφω ολα.παρακολουθειτε συχνα το σαιτ, το ιταλικο, κ γραφτειτε στη λιστα.
 

pkasta

Member
Μηνύματα
34
Likes
27
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
εγω που εχω το voucher δεν το παιρνει, ειναι παραπανω νουμερα.
Μπορεις να με βοηθησεις αν ξερεις τι πρεπει να βαλω;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.403
Μέλη
38.938
Νεότερο μέλος
Geo Yfa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom