Τήνος Παιδια ολοι Τηνο!

mariashaki

Member
Μηνύματα
54
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
οπου με βγαλει ο δρομος..
Ταξίδι-Όνειρο
λατινικη αμερικη
Aυτο που με στεναχωρισε φετος-γιατι πρεπει να το πω καπου γιατι θα σκασω-ειναι οτι μια φιλη μου δεν ηθελε να ερθει στο χωριο μου γιατι το βαριεται...βλεπετε της αρεσουν πολυ τα κλαμπ και μενα μου αρεσουν δε λεω,αλλα το χωριο μου ειναι μικρο και δεν εχει,ομως εγω το εχω συνηθισει....:(
 
Μηνύματα
78
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Κίνα μάλλον..
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία Θιβέτ Νεπάλ
Mariashaki μόλις γύρισα από μία διήμερη εκδρομή στο νησί σου. Το είχα επισκεφθεί πάλι πριν πολλά χρόνια όμως οι αλλαγές που έχουν γίνει είναι ορατές και με πρώτο και καλύτερο το Μουσείο Μαρμαροτεχνίας στον Πύργο που μου έκανε φοβερή εντύπωση είναι από τα ωραιότερα που έχω δει στην Ελλάδα. Μάλιστα αυτό τον καιρό φιλοξενεί μία έκθεση της Άλεξ Μυλωνά, δεν είχα δει ποτέ γλυπτά της από κοντά, ήταν πραγματικά εντυπωσιακά. Οπως και η έκθεση Τηνίων καλλιτεχνών στον Πύργο και στην Χώρα το Ίδρυμα Τηνιακού Πολιτισμού μ΄έργα τού Χαλεπά και του Λαμέρα. Περάσαμε πολύ όμορφα και φυσικά δεν φύσαγε καθόλου....
 

maredia

Member
Μηνύματα
121
Likes
19
Επόμενο Ταξίδι
In my new place
Ταξίδι-Όνειρο
Φλοριανόπολις, Βραζιλία
Παιδιά εαν μείνω στην περιοχή Κιόνια είναι καλά? Γνωρίζετε αν θα έχω εύκολη πρόσβαση σε άλλα αξιόλογα μέρη της Τήνου και στη χώρα (χωρίς αυτοκίνητο, με συγκοινωνίες, ταξί κλπ);
Τα φώτα σας παρακαλώ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.118
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom