Παιχνίδια στο κινητό για τα ταξίδια μας

HummingBird

Member
Μηνύματα
582
Likes
826
Εσύ αντί να απολαμβάνεις το ταξίδι σου κάθεσαι και παίζεις παιχνιδάκια στο κινητό γκλίνκι γκλινκ όλη την ώρα (καλά όχι όλη την ώρα αλλά το ίδιο κάνει)? :clap:
 

HummingBird

Member
Μηνύματα
582
Likes
826
Όχι, ούτε καν το είχα σκεφτεί :lol:
Νόμιζα ότι εννοούσες γενικά για το ταξίδι, όχι το αεροπλάνο και το καράβι.

Αναρωτιόμουν πώς και δεν είχα σκεφτεί ποτέ να παίξω κανένα παιχνίδι στο κινητό μέσα στο αεροπλάνο ή το πλοίο :lol: Είναι επειδή στο αεροπλάνο το έχω κλειστό (δεν το βάζω σε flight mode) και την τελευταία φορά που ταξίδεψα με πλοίο είχα Nokia 3310 κι έπαιζα φιδάκι! Αυτό το φιδάκι υπάρχει πουθενά να το βρούμε για android? Θρυλικό παιχνίδι!
 
Last edited by a moderator:

Hugin

Member
Μηνύματα
606
Likes
1.873
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Αναρωτιόμουν πώς και δεν είχα σκεφτεί ποτέ να παίξω κανένα παιχνίδι στο κινητό μέσα στο αεροπλάνο ή το πλοίο :lol: Είναι επειδή στο αεροπλάνο το έχω κλειστό (δεν το βάζω σε flight mode) και την τελευταία φορά που ταξίδεψα με πλοίο είχα Nokia 3310 κι έπαιζα φιδάκι! Αυτό το φιδάκι υπάρχει πουθενά να το βρούμε για android? Θρυλικό παιχνίδι!
https://play.google.com/store/search?q=snake rewind&c=apps&docType=1&sp=CAFiDgoMc25ha2UgcmV3aW5kegUYAMABAooBAggB:S:ANO1ljK6U10&hl=el
Διαλέγεις και κατεβάζεις!
 

James

Member
Μηνύματα
1.008
Likes
5.393
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Χμ για αεροπλάνο όντως χρειάζονται.

94% και twodots από εμένα.
 

elpintor

New Member
Μηνύματα
2
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία ή Σκωτία
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα και Ταϋλάνδη
Mind the buzz με επιλογή σε ερωτήσεις γεωγραφίας, και "none" παιχνίδι που σου καίει τον εγκέφαλο και βγάζεις μια ωρα πτήσης έτσι!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.332
Μηνύματα
888.618
Μέλη
38.999
Νεότερο μέλος
MARGI HPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom