Παλι απεργιες...τωρα πως πάμε??

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
Ανέστειλαν οι ελεγκτές εναέριας κυκλοφορίας τη 48ωρη απεργία που είχαν προγραμματίσει για την Τετάρτη και την Πέμπτη, συμμετέχοντας στην απεργία ΓΣΕΕ- ΑΔΕΔΥ. Σύμφωνα με σχετική ανακοίνωση, οι ελεγκτές θα πραγματοποιήσουν 12ωρη στάση εργασίας από τα μεσάνυχτα της Τρίτης μέχρι και τις 12 το μεσημέρι της Τετάρτης.Source: www.skai.gr/news/greece
Published: 2011-10-18 17:37:07 GMT
 

RoDiTiS

Member
Μηνύματα
172
Likes
18
Ανέστειλαν οι ελεγκτές εναέριας κυκλοφορίας τη 48ωρη απεργία που είχαν προγραμματίσει για την Τετάρτη και την Πέμπτη, συμμετέχοντας στην απεργία ΓΣΕΕ- ΑΔΕΔΥ. Σύμφωνα με σχετική ανακοίνωση, οι ελεγκτές θα πραγματοποιήσουν 12ωρη στάση εργασίας από τα μεσάνυχτα της Τρίτης μέχρι και τις 12 το μεσημέρι της Τετάρτης.Source: www.skai.gr/news/greece
Published: 2011-10-18 17:37:07 GMT
ειναι απλα γελιοι θα πρεπει να ντρεπονται.... την στήριξη μου πλεον δεν την εχουν. Απο την στιγμη που κοιτανε το τομαρι τους και μονο, θα κοιταω κι εγω το δικο μου. ΚΑΛΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΝ.
 

RoDiTiS

Member
Μηνύματα
172
Likes
18
εξαιτίας της απεργίας έχασα τις 3 ημέρες στο Τόκυο..
23/10 μπορώ να πετάξω..
(ροδίτης, τι ώρες θα είσαι στο Μόναχο ή Φρανκφούρτη? να πιούμε καφέ αμα βολέψει :D )
Δεν νομιζω να ταιριαζουν οι μερες μας. Εγω φευγω απο ροδο-αθηνα το βραδυ της Κυριακης (23 οκτ) και 24 πρωι πεταω για Φρανκφουρτη!!!! εκτος κ θες να τα πουμε Αθηνα.... Ασε γιατι εμενα με τρωει μηπως ξανακανουν καμια απεργια εκεινες τις μερες.....
 

danev

Member
Μηνύματα
519
Likes
251
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρια-Τσεχια-Σλοβακια.
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΚΑ ΦΙΟΡΔ
Τι να πούμε κι εμείς που θέλουμε να ταξιδέψουμε με πλοιο! :mad:
Κι άλλη 48ωρη ! :(:(:(
 

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
τελικα δεν ηταν και τοσο ασχημα τα πραγματα..
σαν σαρδελλες μετακινηθηκαμε με προαστιακο μεχρι ανω λιοσια κι απο εκει αλλαγη μεχρι σταθμο λαρισης κια απο εκει ποδαρακια μου...ευτυχως που ειχα κλεισει μεταξουργειο..:cool:
 

kaonashi

Member
Μηνύματα
30
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία σου έρχομαι! :D
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου...
ωραία, μας δουλεύουν κανονικότατα...
άντε πάλι να δουμε πότε θα πετάξουμε!

roditis όχι απο θεσνικη πετάω! κρίμα, θα ήταν καλό το ταημινγκ!
 

danev

Member
Μηνύματα
519
Likes
251
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρια-Τσεχια-Σλοβακια.
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΚΑ ΦΙΟΡΔ
Το πλοίο για Ηράκλειο φεύγει προς Δραπετσώνα μεριά κοντά στον Άγιο Διονύσιο, η περιοχή εκεί είναι νομίζω ασφαλής σχετικά και θα βρεις εύκολα parking, διαφορετικά θα πρέπει να το βάλεις σε κάποιο ιδιωτικό κοντά στο λιμάνι. Αν πάντως το αμάξι δεν είναι ακριβό δε νομίζω να έχεις πρόβλημα να το παρκάρεις χύμα.
Παρκάρισα χύμα πλησίον Αγίου Διονυσίου και οταν κατάφερα να επιστρεψω, μετά 9 ημέρες, το αυτοκινητάκι με περίμενε υπομονετικά, σώο και αβλαβές! Ο Αγιος έκανε το θαύμα του ! :clap::clap::clap:
Το καλό είναι ότι το Εξπρες λεωφορείο από το αεροδρόμιο - λιμάνι, σταματάει ακριβώς μπροστά στον Αγιο! Εισιτήριο 5 Ευρά και διάρκεια 1 ώρα και 10 λεπτά!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.199
Μηνύματα
883.655
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom