Τουρκία Πανέμορφη Κωνσταντινούπολη!!!!

Menelaos83

Member
Μηνύματα
103
Likes
88
Παντως κρινοντας απο τις φωτο ειχε σχετικη ηρεμια.Οταν πηγα εγω γινοταν πανικος παντου.Ισως λογω Πασχα μιας και ειχαν ερθει πολλοι Ελληνες αλλα και καλου καιρου.
 

Marilou!!!

Member
Μηνύματα
119
Likes
170
Παντως κρινοντας απο τις φωτο ειχε σχετικη ηρεμια.Οταν πηγα εγω γινοταν πανικος παντου.Ισως λογω Πασχα μιας και ειχαν ερθει πολλοι Ελληνες αλλα και καλου καιρου.
Πηγαμε μέσα στο καταχέιμωνο, νεκρή περίοδος και πολύ κρύο...Αυτό βέβαια έιχε τα κακά του αλλά κ τα καλά του γιατί πουθενά δεν ταπαιπωρηθήκαμε με ουρές!!!
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.606
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Σε ευχαριστώ πολύ!!! Η πλατεία είναι με τους οβελίσκους ακριβώς ανάμεσα στην Αγια Σοφια κ το Μπλέ Τζαμι... View attachment 58364
Για την ακρίβεια είναι ο χώρος ακριβώς μπροστά από το Μπλε Τζαμί. Η σημερινή της ονομασία είναι Sultanahmet Meydanı ή Parki.

Ευχαριστούμε για την ιστορία!
 

greco

Member
Μηνύματα
1.148
Likes
3.322
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος Τουρκιας
Ευχαριστουμε,πολυ ωραια ιστορια-ο,τι επρεπε εν οψει του επερχομενου ταξιδιου μου το Πασχα.Θα ειναι η 4η φορα,η Πολη δεν χορταινεται!
 

Marilou!!!

Member
Μηνύματα
119
Likes
170
Ευχαριστουμε,πολυ ωραια ιστορια-ο,τι επρεπε ενοψει του επερχομενου ταξιδιου μου το Πασχα.Θα ειναι η 4η φορα,η Πολη δεν χορταινεται!
Μου το λέγατε όλοι άλλα μόνο όταν έφτασα εκεί το διαπίστωσα!!!Μια φορά δεν φτάνει!!! Καλά να περάσεις κ σε ευχαριστώ που διάβασες την ιστορία μου!!!!
 

LIK

Member
Μηνύματα
101
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
ΝΟΤΙΟΣ ΑΜΕΡΙΚΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΝΤΟΥ
Καλογραμμένη ιστορία μπράβο marilou!!! Τήν επόμενη φορά βάλε στο προγραμμά σου το Kadikoy Xαλκιδόνα καιτο Μόδι Moda,το jazz club Nardis στο Γαλάτα http://nardisjazz.com/ ,τη Μονή της Χώρας και άλλα που θα αποκαλύψω στο μέλλον!
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Καλογραμμένη ιστορία μπράβο marilou!!! Τήν επόμενη φορά βάλε στο προγραμμά σου το Kadikoy Xαλκιδόνα καιτο Μόδι Moda,το jazz club Nardis στο Γαλάτα http://nardisjazz.com/ ,τη Μονή της Χώρας και άλλα που θα αποκαλύψω στο μέλλον!
εγώ λεω να τα αποκαλυψεις τωρα γιατι παω την αλλη εβδομαδα και θα μεινω 8 ολόκληρες μερες! εκτος απο τα γνωστα και χιλιογραμμένα :D
 

Marilou!!!

Member
Μηνύματα
119
Likes
170
Καλογραμμένη ιστορία μπράβο marilou!!! Τήν επόμενη φορά βάλε στο προγραμμά σου το Kadikoy Xαλκιδόνα καιτο Μόδι Moda,το jazz club Nardis στο Γαλάτα http://nardisjazz.com/ ,τη Μονή της Χώρας και άλλα που θα αποκαλύψω στο μέλλον!
Σε ευχαριστώ πολύ!!! Το Kadikoy όπως είδες το αφήσαμε γιατί μας τα χάλασε ο καιρός!!! Την επόμενη όμως θα το βάλω στο προγραμμα μαζί με όλα τα άλλα!!! Περιμένουμε τις αποκαλύψεις!!!
 

LIK

Member
Μηνύματα
101
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
ΝΟΤΙΟΣ ΑΜΕΡΙΚΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΝΤΟΥ
Last edited by a moderator:

Kafkasios

Member
Μηνύματα
144
Likes
79
Μόλις διάβασα την ιστορία σου. Πραγματικά μας ταξίδεψες,πολύ καλογραμμένη και όμορφες φώτο!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.339
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom