Τουρκία Πανέμορφη Κωνσταντινούπολη!!!!

protomparkos

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
καλησπερα μηπως υπαρχει κανενας χαρτη της τουρκιας η τα δρομολογια του μετρο κατι το οποιο να με βοηθήσει στις μετακινήσεις μου εκει πέρα
 

Marilou!!!

Member
Μηνύματα
119
Likes
170
πολύ όμορφη ιστορια. παρα πολυ καλη οργανώσει μπράβο μαριλου
Σε ευχαριστώ πολύ να είσαι καλά... Χάρτη για τα μέσα μεταφοράς εκτύπωσε αυτόν εδώ http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Istanbul_Rapid_Transit_Map_(schematic).png
και γενικά της Πόλης βρες στο Google όποιον σε βολευει περισσότερο αν και χάρτες δίνουν και στα ξενοδοχεία!!!
 

georgiam

New Member
Μηνύματα
4
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Μόναχο
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Bora Bora
marilou ειλικρινά τέλεια η ιστορία σου σκέφτομαι και εγώ να πάω με την κολλητή μου απλά θέλω να σε ρωτήσω αν είναι επικίνδυνα και αν υπάρχει κάτι που θα πρέπει να προσέξουμε-αποφύγουμε πάντως νομίζω ότι θα αντιγράψω το πρόγραμμα σου ....:clap::clap::clap:
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
marilou ειλικρινά τέλεια η ιστορία σου σκέφτομαι και εγώ να πάω με την κολλητή μου απλά θέλω να σε ρωτήσω αν είναι επικίνδυνα και αν υπάρχει κάτι που θα πρέπει να προσέξουμε-αποφύγουμε πάντως νομίζω ότι θα αντιγράψω το πρόγραμμα σου ....:clap::clap::clap:
επειδη η "Μαριλλού" ειναι "αλλού"...:bleh:..... Ειναι μια πολυ τουριστική πολη..Φροντιζουν για την ασφαλεια του τουριστα ΟΛΟΙ....αν πατε τωρα κοντα να κλεισετε στη περιοχή Σουλταναχμετ και οχι κοντα στη Ταξιμ λογω επεισοδίων αλλα βολευει και πιο πολυ στις περιηγήσεις απο θεμα ΜΜΜ. Παμε με ταυτοτητα νεου τυπου και στο αεροδρομιο δινουν ενα χαρτακι ασπρο με σφαγιδα αυτη ειναι η Βιζα σου και πρεπει να το δωσεις πισω οταν φυγεις.....αν αποφασίσετε να πατε θα εχει και αλλα..
 

Marilou!!!

Member
Μηνύματα
119
Likes
170
marilou ειλικρινά τέλεια η ιστορία σου σκέφτομαι και εγώ να πάω με την κολλητή μου απλά θέλω να σε ρωτήσω αν είναι επικίνδυνα και αν υπάρχει κάτι που θα πρέπει να προσέξουμε-αποφύγουμε πάντως νομίζω ότι θα αντιγράψω το πρόγραμμα σου ....:clap::clap::clap:
Να μην φοβάστε καθόλου...αυτές τις ερωτήσεις έκανα κ εγώ συνεχώς πριν φύγω και όπως σου είπε και η @Vegerazaros είναι μια πόλη που φροντίζουν πολύ τον τουρίστα!!! Στο πρόγραμμα που ακολούθησα όπως είδες δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα!!! Συμφωνώ στο να μείνετε Σουλταναχμέτ για πρώτη φορά θα νιώσετε πιο άνετες και είναι τόσο γραφικά εκεί που θα χαρείτε τις βραδινές βολτούλες!!! Σε ευχαριστώ που διάβασες την ιστορία μου...μην χάνεις καιρό κλείσε το ταξίδι και καλά να περάσετε!!!!
 

Marilou!!!

Member
Μηνύματα
119
Likes
170
επειδη η "Μαριλλού" ειναι "αλλού"...:bleh:..... Ειναι μια πολυ τουριστική πολη..Φροντιζουν για την ασφαλεια του τουριστα ΟΛΟΙ....αν πατε τωρα κοντα να κλεισετε στη περιοχή Σουλταναχμετ και οχι κοντα στη Ταξιμ λογω επεισοδίων αλλα βολευει και πιο πολυ στις περιηγήσεις απο θεμα ΜΜΜ. Παμε με ταυτοτητα νεου τυπου και στο αεροδρομιο δινουν ενα χαρτακι ασπρο με σφαγιδα αυτη ειναι η Βιζα σου και πρεπει να το δωσεις πισω οταν φυγεις.....αν αποφασίσετε να πατε θα εχει και αλλα..
Η Μαριλού ειναι αλλού εεεε???? Χαχαχαχαχαχαχα!!!! Έμεινε εκεί η Μαριλού!!!! ;) Να ξαναπάμεεεεεεε!!!!!! :bleh:
 
Μηνύματα
107
Likes
39
Επόμενο Ταξίδι
Κωσταντινούπολη!
Ταξίδι-Όνειρο
O γύροs του κόσμου!
Πολύ ωραία περιγραφή, πανέμορφες φωτογραφίες! Ότι πρέπει για να μου "ανοίξει η όρεξη" για εξερεύνηση της Πόλης. Φεύγω με την παρέα στις αρχές Απριλίου και είμαι σε αναζήτηση πληροφοριών και προτάσεων για να πιάσουμε το σφυγμό αυτής της μοναδικής Πόλης! Ευχαριστώ!
 

Marilou!!!

Member
Μηνύματα
119
Likes
170
Πολύ ωραία περιγραφή, πανέμορφες φωτογραφίες! Ότι πρέπει για να μου "ανοίξει η όρεξη" για εξερεύνηση της Πόλης. Φεύγω με την παρέα στις αρχές Απριλίου και είμαι σε αναζήτηση πληροφοριών και προτάσεων για να πιάσουμε το σφυγμό αυτής της μοναδικής Πόλης! Ευχαριστώ!
Εγώ σε ευχαριστώ που την διάβασες... Ελπίζω να σε βοήθησα!! Για ότι άλλο χρειαστείς ρώτησε μας... Τα παιδιά όλα στο φόρουμ είναι πολύ πιο ενημερωμένα....Να περάσετε τέλεια αν κ αυτό είναι το μόνο σίγουρο όταν επισκέπτεσαι την Πόλη!!!
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Εγώ σε ευχαριστώ που την διάβασες... Ελπίζω να σε βοήθησα!! Για ότι άλλο χρειαστείς ρώτησε μας... Τα παιδιά όλα στο φόρουμ είναι πολύ πιο ενημερωμένα....Να περάσετε τέλεια αν κ αυτό είναι το μόνο σίγουρο όταν επισκέπτεσαι την Πόλη!!!
21-24 Αυγούστου θα παω στη Σμυρνη!!!..ενα γρηγορο ταξιδάκι δωρο "μου" για τα γενεθλια μου! θα ερθεις Μαριλου???:D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.385
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom