Παντρευομαστε το καλοκαίρι!

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
γεια σας.εγω πηγα περυσι τον σεπτεμβριο γαμηλιο ταυλανδη.μπανγκοκ και κο τσανγκ.πρωτον,λαθος εποχη και δευτερον δεν μου αρεσε σχεδον τιποτα.ειχα μια αρνηση.πολυ βρωμια και δυσοδια.υγρασια αρκετη.η θαλλασα δεν υπαρχει.δεν το σκεφτεσαι για μπανιο καθολου.σε καποια σημεια αν δεν εχεις στο μυαλο σου τη βρωμια εχει ωραιο φαγητο.λυπαμαι,αλλα εμενα δεν μου αρεσε καθολου.

ουτε ο traveller δεν είναι τόσο γλαφυρός στις περιγραφές του .:shock:

Για να σοβαρευτούμε τώρα
αγαπητέ Χρήστο θεωρώ οτι με 3000 budget μπορείς να κάνεις γαμήλιο υπερπαραγωγή στις υπέροχες εξοχές της Ν.Γαλλίας η στις λίμνες της Β.Ιταλίας.
Εξάλλου στην Ταιλάνδη πάτε και αργότερα που θα έχετε μικρότερο budget .
 

tr1990

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Το γαμήλιο ταξίδι μου ήταν κάποια άνοιξη προ αμνημονεύτων χρόνων στο Salzburg, bavarian mountains, Innsbruck. Σας το προτείνω ανεπιφύλακτα
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Έτσι σε θέλω αγόρι μου, κιμπάρη... να κάνεις το ένα ταξίδι μετά το άλλο... που θα πάει, μετά τα 2-3 πρώτα, στο τέλος θα κάνεις κι ένα της προκοπής...
 

olia-spiros

Member
Μηνύματα
15
Likes
1
Για πρότεινε εσύ κιμπάρη...στο φίλο ένα ταξίδι κατά τη γνώμη σου της προκοπής;;;μόνο λόγια είσαι μάλλον...
 

Chris22

Member
Μηνύματα
64
Likes
110
Μαλδίβες-kurumathi

Θα ήθελα τη βοήθεια όσων φίλων έχουν προσωπική εμπειρία από Μαλδίβες και ακόμα καλύτερα αν κάποιος έχει επισκεφθεί το kurumathi island. Λέμε να πάμε γαμήλιο τον Ιούλιο και θα ήθελα την βοήθεια σας. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.531
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom