Παντρευομαστε το καλοκαίρι!

Chris22

Member
Μηνύματα
64
Likes
110
Καλησπέρα σε όλη την όμορφη παρέα,είμαι ο Χρήστος!Διαβάζω αρκετό καιρό το σάιτ και πραγματικά έχω αντλήσει πολύ χρήσιμες πληροφορίες για προορισμούς αλλά παράλληλα έχω ταξιδέψει και νοητά με τις υπέροχες ιστορίες σας!Το καλοκαίρι παντρευομαστε με την κοπέλα μου και είμαστε σε αναζήτηση προορισμού για γαμήλιο!Είμαι σίγουρος πως με τις συμβουλές σας θα κάνουμε την καλύτερη επιλογή!και πάλι καλησπέρα σε όλους!
 

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη
Με το καλό! Αν δεν πεις κάποιες ποιο ακριβείς λεπτομέρειες για το πως το φαντάζεστε και πόσο "αντέχεται" οικονομικά είναι λίγο δύσκολο να σου απαντήσει κάποιος.
 

Chris22

Member
Μηνύματα
64
Likes
110
Ευχαριστούμε πολύ!Λέμε γύρω στη βδομάδα για γαμήλιο και budget γύρω στα 3000 ευρώ.Μέχρι τώρα έχουμε πάει Ρώμη και Παρίσι,και είμαστε ανοιχτοί προς οποιαδήποτε πρόταση!Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
καλώς όρισες και η ώρα η καλή.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.542
Likes
8.031
Και κατι ακομα:θελετε ξεκουραση και αραγμα (παραλιες,μπανακια)
η πολεις,αξιοθεατα,μουσεια κλπ.?;)
 

Chris22

Member
Μηνύματα
64
Likes
110
Υποθέτω ότι με το budget που έχουμε αποκλείουμε αναγκαστικά εξωτικά μέρη όπως Μαλδίβες,Μπαχάμες κτλ,οπότε μάλλον προς Ευρώπη μεριά και αν βρούμε καμία ευκαιρία σε αεροπορικά είναι όνειρο μια Νέα Υόρκη!Επίσης προτιμάμε να ταξιδεύουμε μόνοι μας και όχι με γκρουπ,αυτά σε γενικές γραμμές.Ευχαριστώ πολύ!
 

ganlayer3

Member
Μηνύματα
165
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ
Ονειρεμένο Ταξίδι
MANADO - INDONESIA
Υποθέτω ότι με το budget που έχουμε αποκλείουμε αναγκαστικά εξωτικά μέρη όπως Μαλδίβες,Μπαχάμες κτλ,οπότε μάλλον προς Ευρώπη μεριά και αν βρούμε καμία ευκαιρία σε αεροπορικά είναι όνειρο μια Νέα Υόρκη!Επίσης προτιμάμε να ταξιδεύουμε μόνοι μας και όχι με γκρουπ,αυτά σε γενικές γραμμές.Ευχαριστώ πολύ!
Καλημερα και καλως ηρθες. Μια χαρα πας μια εβδομαδα στις μαλδιβες ή σε οποιοδηποτε μερος της ΝΑ Ασιας. Απλα θα πρεπει να σκεφτεις, πως πραγματικα θα ηθελες να περασεις.
 

Chris22

Member
Μηνύματα
64
Likes
110
Σιγουρα το σημαντικο ειναι να αποφασισουμε τι ακριβως θελουμε,απλα πιστευα οτι με αυτα τα χρηματα ειναι δυσκολο να πας μαλδιβες,μπαλι κτλ λογω κοστους εισιτηριων,οποτε ειχαμε αρχισει να το αποκλειουμε σαν σκεψη..
 

ganlayer3

Member
Μηνύματα
165
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ
Ονειρεμένο Ταξίδι
MANADO - INDONESIA
Σιγουρα το σημαντικο ειναι να αποφασισουμε τι ακριβως θελουμε,απλα πιστευα οτι με αυτα τα χρηματα ειναι δυσκολο να πας μαλδιβες,μπαλι κτλ λογω κοστους εισιτηριων,οποτε ειχαμε αρχισει να το αποκλειουμε σαν σκεψη..
Εαν χρειαστης βοηθεια για μαλδιβες ή ασια, ευχαριστως να σε βοηθησω. Με 3000 χιλιαδες εισαι μεσα.
 

Chris22

Member
Μηνύματα
64
Likes
110
Αν με αυτά τα χρήματα μπορούσαμε να κάνουμε ένα τέτοιο ταξίδι,πραγματικά θα μας ενδιεφερε. Τι προτείνεις ανάμεσα σε Μαλδίβες,Ταϊλάνδη κτλ,με δεδομένο τα χρήματα που έχουμεστη διάθεση μας?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.675
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom