Παξοί Παξοί γενικές πληροφορίες

McElk

Member
Μηνύματα
1.020
Likes
1.554
Ονειρεμένο Ταξίδι
Novaya Zemlya
Παξός … και ξερός

Άκρως ενδιαφέρουσες οι πληροφορίες. Κάποιες προτάσεις για διαμονή στους Παξούς ;
 

rulakigo

Member
Μηνύματα
200
Likes
78
Επόμενο Ταξίδι
Vienna
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αγία Πετρούπολη,Ρωσσία
Άκρως ενδιαφέρουσες οι πληροφορίες. Κάποιες προτάσεις για διαμονή στους Παξούς ;
Θα σου πρότεινα να μείνεις στη Θέκλη. Όσες φορές έχω πάει έχω μείνει ευχαριστημένη και με το παραπάνω. Πολύ όμορφα δωμάτια, πεντακάθαρα στην κυριολεξία με πολύ ωραία θέα. Και αρκετά οικονομικά.
Σου παραθέτω τη δική μου ταξιδιωτική ιστορία για τους Παξούς. Αν χρειαστείς κάποια επιπλέον πληροφορία μη διστάσεις, γνωρίζω το νησί αρκετά καλά.

http://www.travelstories.gr/%F4%E1%...%E9%EF%F2-%F0%E1%F1%DC%E4%E5%E9%F3%EF%F2.html
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.276
Likes
1.343
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
για διαμονη κατι με 30 ευρω (για 5-6μερες) να φανταστω ιουλιο δε βρισκω ε? Ολοι που πηρα τηλ λενε 50 για το απλο δωματιο!!! μετα θα λενε οτι εχουμε κριση... και τα εχουν ξενοικιαστα...
 

al patsino

Banned
Μηνύματα
57
Likes
10
EIRHNH2 said:
για διαμονη κατι με 30 ευρω (για 5-6μερες) να φανταστω ιουλιο δε βρισκω ε? Ολοι που πηρα τηλ λενε 50 για το απλο δωματιο!!! μετα θα λενε οτι εχουμε κριση... και τα εχουν ξενοικιαστα...
Στους Παξους αποκλείεται να έχει ανοικιαστα δωμάτια Ιούλιο Αύγουστο όλα είναι φουλ ,είναι Πολλυ ωραίο νησί Πολλυ όμορφο !αξίζουν τα 50 έστω και αν αυτα τα δωμάτια δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο ,είναι γενικά ακριβώ νησι και αρκετά κοσμοπολίτικο και αν αυτο το νησί ήταν σε χέρια ξένων και όχι ελλήνων θα ήταν must σε όλο τον κόσμο πιστεύω απο την εμπειρία που έχω απο ταξίδια στο εξωτερικό
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.276
Likes
1.343
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
ξερω εχω ξαναπαει, απλα για 6 μερες ψαχνω κατι πιο οικονομικο. Θυμαμαι οτι ηταν ακριβο, αφου πριν χρονια ειχαμε πληρωσει το μηχανακι 30 ευρω....!!!!
 

al patsino

Banned
Μηνύματα
57
Likes
10
Και μερικές προτάσεις απο εμένα :Για φαγητο Στο Mediterraneo, Γάιος απίστευτη Ψαροταβερνα αλλα ακριβή αρκετά ,akis bar στην λακκα τρως σε Πολλυ ωραίο περιβάλλον και πίνεις και ποτό μόνο άμα θελήσεις και αυτός ο Ακης είναι ωραίος τύπος ,βέβαια το la bocca στην λακκα το έχει μια Γαλλίδα αλλα θέλει κράτηση και για ηλιοβασίλεμα στον ερημητη και μπάνιο στους ΦΟΒΕΡΟΥΣ αντιπαξους !!!!απίστευτα νερα
 

al patsino

Banned
Μηνύματα
57
Likes
10
EIRHNH2 said:
ξερω εχω ξαναπαει, απλα για 6 μερες ψαχνω κατι πιο οικονομικο. Θυμαμαι οτι ηταν ακριβο, αφου πριν χρονια ειχαμε πληρωσει το μηχανακι 30 ευρω....!!!!
Εχω πολλυ καλο φιλο εκει Και μου ειπε οτι Είναι μερικοί στους παξους και νοικιάζουν τα σπίτια τους το καλοκαίρι η μερικά δωμάτια απο το σπιτι τους τα αλλα τα κλειδώνουν και είναι σε Πολλυ χαμηλές τιμές αλλα δεν έχουν διαφήμιση εκει επι τόπου σε βρίσκουν ,
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.276
Likes
1.343
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
αν μπορεις να βρεις κανετα τηλ.... Φοβαμαι μη την πατησω, ψαχνω και δεν βρισκω και καταληξω σε ακριβο... Ετσι ειχαμε μεινει και εμεις σε μια πολυ καλη κυρια που τη λεγαν κυρια "Λουλα" αλλα δεν εχω τηλ. Ειχαμε μεινει στη σοφιτα της!
 

al patsino

Banned
Μηνύματα
57
Likes
10
EIRHNH2 said:
αν μπορεις να βρεις κανετα τηλ.... Φοβαμαι μη την πατησω, ψαχνω και δεν βρισκω και καταληξω σε ακριβο... Ετσι ειχαμε μεινει και εμεις σε μια πολυ καλη κυρια που τη λεγαν κυρια "Λουλα" αλλα δεν εχω τηλ. Ειχαμε μεινει στη σοφιτα της!
Οκ θα τον πάρω τηλ να τον ρωτήσω και θα σου πω ,για δυο άτομα ;
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.786
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom