Παρέα για Ταξίδια...

basilisraf

New Member
Μηνύματα
2
Likes
15
Εμείς οι βόρειοι που είχαμε πεί 12 Οκτώβρη..τι γίνεται??? Άντε να τι κανονίσουμε και εμείς!
Ποιες 12 ? 5-6 μέσα στο ΣΚ δεν είχαμε πει ;

Αυτή η θεϊκή συνεννόηση που έχουμε ειναι άλλο πράμα :ρ

Στο τέλος επειδή δεν θα σηκώνεται κανείς μας βλέπω καφέ-Skype..

Υ.Γ. Εχει κάνει κανείς από εδώ πέρα interrail ? το κοιτάζω για άνοιξη - καλοκαίρι και ψάχνω διαδρομές
 
Last edited:

World Nomad

Member
Μηνύματα
142
Likes
208
Ταξίδι-Όνειρο
Μπόρα Μπόρα
14:00, μια χαρά ώρα, προλαβαίνω και να ψωνίσω πράμα (ανεβαίνω που ανεβαίνω, ας κάνω και μια βόλτα από τα μαγαζιά :p) και το βραδινό δρομολόγιο του πλοίου! Το cafe Διόσκουροι για θυμήστε μου, πού ακριβώς είναι;
 

mo_ma

New Member
Μηνύματα
3
Likes
1
Πολύ ωραίο και ενδιαφέρον θέμα!!! :) Κι εγώ έχω το ίδιο πρόβλημα να μη βρίσκω δηλαδή παρέα για ταξίδια... Είμαι φοιτήτρια και έχω την παρέα μου και πολύ καλούς φίλους, αλλά είναι πολύ δύσκολο να κανονίσουμε και να συμφωνήσουμε να πάμε όλοι μαζί ένα ταξίδι ακόμη και μέχρι τη Σκιάθο λόγω οικονομικών και δουλειάς και εννιότε και λόγω εξεταστικών ή καταλήψεων... :mad: έχω σκεφτεί να πάω και μόνη μου πολλές φορές και σίγουρα θα το κάνω κάποια στιγμή αν δεν κάτσει τίποτε άλλο μέχρι τότε. :) Πάντως κι εγώ παρ όλα τα οικονομικά μου προβλήματα νομίζω ότι φέτος θα καταφέρω να παω ένα ταξιδάκι στο εξωτερικό επιτέλους (μετά από 5 χρόνια). :D
Εσείς τελικά τι αποφασίσατε να κάνετε και που να πατε? Και πότε? (ρωτάω γιατί μου ήταν δύσκολο να παρακολουθήσω όοοολα τα μηνύματα...) ;)
 

xrusa zucchini

New Member
Μηνύματα
4
Likes
2
Ποιες 12 ? 5-6 μέσα στο ΣΚ δεν είχαμε πει ;

Αυτή η θεϊκή συνεννόηση που έχουμε ειναι άλλο πράμα :ρ

Στο τέλος επειδή δεν θα σηκώνεται κανείς μας βλέπω καφέ-Skype..

Υ.Γ. Εχει κάνει κανείς από εδώ πέρα interrail ? το κοιτάζω για άνοιξη - καλοκαίρι και ψάχνω διαδρομές
Μπερδέματα....αν είναι για αυτό το ΣΚ ας πούμε τελική ημέρα και ώρα, εγώ προτιμώ Σάββατο απόγευμα :)
 

World Nomad

Member
Μηνύματα
142
Likes
208
Ταξίδι-Όνειρο
Μπόρα Μπόρα
Πολύ ωραίο και ενδιαφέρον θέμα!!! :) Κι εγώ έχω το ίδιο πρόβλημα να μη βρίσκω δηλαδή παρέα για ταξίδια... Είμαι φοιτήτρια και έχω την παρέα μου και πολύ καλούς φίλους, αλλά είναι πολύ δύσκολο να κανονίσουμε και να συμφωνήσουμε να πάμε όλοι μαζί ένα ταξίδι ακόμη και μέχρι τη Σκιάθο λόγω οικονομικών και δουλειάς και εννιότε και λόγω εξεταστικών ή καταλήψεων... :mad: έχω σκεφτεί να πάω και μόνη μου πολλές φορές και σίγουρα θα το κάνω κάποια στιγμή αν δεν κάτσει τίποτε άλλο μέχρι τότε. :) Πάντως κι εγώ παρ όλα τα οικονομικά μου προβλήματα νομίζω ότι φέτος θα καταφέρω να παω ένα ταξιδάκι στο εξωτερικό επιτέλους (μετά από 5 χρόνια). :D
Εσείς τελικά τι αποφασίσατε να κάνετε και που να πατε? Και πότε? (ρωτάω γιατί μου ήταν δύσκολο να παρακολουθήσω όοοολα τα μηνύματα...) ;)
Μέχρι στιγμής δεν έχουμε κανονίσει για ταξίδι, αλλά για μια συνάντηση στην Αθήνα στις 12/10/2013 για να γνωριστούμε μεταξύ μας και να κανονίσουμε στη πορεία ταξίδια.
 

basilisraf

New Member
Μηνύματα
2
Likes
15
Πολύ ωραίο και ενδιαφέρον θέμα!!! :) Κι εγώ έχω το ίδιο πρόβλημα να μη βρίσκω δηλαδή παρέα για ταξίδια... Είμαι φοιτήτρια και έχω την παρέα μου και πολύ καλούς φίλους, αλλά είναι πολύ δύσκολο να κανονίσουμε και να συμφωνήσουμε να πάμε όλοι μαζί ένα ταξίδι ακόμη και μέχρι τη Σκιάθο λόγω οικονομικών και δουλειάς και εννιότε και λόγω εξεταστικών ή καταλήψεων... :mad: έχω σκεφτεί να πάω και μόνη μου πολλές φορές και σίγουρα θα το κάνω κάποια στιγμή αν δεν κάτσει τίποτε άλλο μέχρι τότε. :) Πάντως κι εγώ παρ όλα τα οικονομικά μου προβλήματα νομίζω ότι φέτος θα καταφέρω να παω ένα ταξιδάκι στο εξωτερικό επιτέλους (μετά από 5 χρόνια). :D
Εσείς τελικά τι αποφασίσατε να κάνετε και που να πατε? Και πότε? (ρωτάω γιατί μου ήταν δύσκολο να παρακολουθήσω όοοολα τα μηνύματα...) ;)
Τελικά οι φοιτητές ένας στους 100 ειναι που προτιμούν το έξω από κλασικά Ελλάδα. (Σκιαθο ειδικά ειναι το must )
Τους λέω για Βέλγιο και μου λένε Μύκονο ..άντε βγάλει άκρη με αυτά τα άτομα... ( με ίδια κοστολογια πάντα )


Κοιτά και το μόνος σου έχει τη μαγιά του πάντα γτ σίγουρα θα βρεις κανένα ακόμα τρελαμενο με τα ταξίδια.
Κάτι για Λισαβόνα ακούστηκε προς Φλεβάρη Μάρτιο..

Αν και όπως με βλέπω θα πάω κανά interrail στο τέλος (και το ρίχνω στο τραπεζι σαν ιδέα ) αλλά για καλοκαίρι ή γύρω από το ορθόδοξο Πάσχα..

Οσο για το ΣΚ οι θεσσαλονικιοι πείτε για να ξέρουμε αλλιώς με βλέπω στα ιαματικά τώρα που Αρχισαν τα κρύα..
 
Last edited:

chris or

Member
Μηνύματα
176
Likes
81
Επόμενο Ταξίδι
Όσλο
Ταξίδι-Όνειρο
Πεκίνο,Λαπώνια,Μάλτα
εγω απο χαλκιδικη φιλε βασιλη ειπα οποτε θελετε αρκει αν με ενημερωσετε (με βολευρει βεβαιως στο cosmos)
 

chris or

Member
Μηνύματα
176
Likes
81
Επόμενο Ταξίδι
Όσλο
Ταξίδι-Όνειρο
Πεκίνο,Λαπώνια,Μάλτα
Φιλοι μου βορειοι...πρεπει να το δουμε πιο σθεναρα!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.770
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom