Παρέα για Ταξίδια...

tony 30

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Γεια σε ολους και καλως σας βρηκα μιας και τωρα ανακαλυψα το φορουμ....ψαχνω παρεα για ικαρια απο 20 του μηνα (αυτη ειναι η προτιμηση μου αν υπαρχει αλλη προταση γιατι οχι?)αν θελει καποιος και εχει ορεξη παρακαλω να μου στειλει...
 

World Nomad

Member
Μηνύματα
142
Likes
208
Ταξίδι-Όνειρο
Μπόρα Μπόρα
θα γίνει ενημέρωση για τη συνάντηση κάνα μήνα πριν, να βρούμε και φθηνά εισιτήρια και να φτιάξει ο καθένας το πρόγραμμά του αναλόγως.
 

eleni4

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Παιδιά καλησπέρα! Όπως όλοι εσείς εδώ, λατρεύω τα ταξίδια. Όμως δυστυχώς δεν βρίσκω πολλά άτομα που να διατίθενται να... χρεώσουν την πιστωτική κάρτα τους για ταξίδι, όπως εγώ.
Σκέφτηκα λοιοπόν να μαζευτούμε κάποια άτομα με παρόμοιο πρόβλημα, να γνωριστούμε, και που ξέρετε, ίσως διοργανώσουμε και κανένα ταξίδι. Τι τε;;;
Γειά σου.Σε περίπτωση ταξιδιών ειμαι μέσα.Μπορούμε να μένουμε και σε youth hostel που ειναι πολύ οικονομικά.Επικοινωνείτε για κάθε εκδρομή.

Καλημερα αν ψαχνει κανεις παρεα για κανενα ταξιδι τον Αυγουστο να κανονισουμε καμια συναντηση.
και
Συμφωνώ για συνάντηση.Πρέπει να ορισουμε ημερομηνία και ωρα και τόπο.Π.χ Σύνταγμα .Οποιος θέλει προσωπικό μυνημα στο ιντερνετ.(Εχω καλό σχέδιο για ελβετία τον Αυγουστο.Με πολύ φθηνή παραμονή. Μόνη μου δεν πάω ενοειται).Κάποιος να κάνει την αρχή.

θα γίνει ενημέρωση για τη συνάντηση κάνα μήνα πριν, να βρούμε και φθηνά εισιτήρια και να φτιάξει ο καθένας το πρόγραμμά του αναλόγως.
Περιμένουμε.Εχω προτείνει Σύνταγμα συνάντηση.Πειτε μέρα και ώρα.Μέσα στον Ιουλιο 21014
 
Last edited by a moderator:

eleni4

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
γειά σας.Ειμαι νέο μέλος και το πρροβλημά μου ειναι οτι μόνη μου δεν μου αρέσει να ταξιδεύω αλλά και οικονομικά μου βγαίνουν ακριβά.Προτείνω συνάντηση αλλά επειδή είναι και ατομα από επαρχία,προτείνω εάν θέλετε (έχω κονε με 35€)πάμε μια ολοήμερη κρουαζιέρα με ολα τα φαγητά πληρωμένα και με ορχήστρα?Πολύ καλή φάση δεν νομίζετε?Ευκαιρία ειναι να γνωριστουμε και να κανονίζουμε εκδρομές.Πειτε μου τη γνώμη σας και εδώ και σε προσωπικό μυνημα.Φιλάκια
 

4eleni

Member
Μηνύματα
7
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
νεα υορκη, κουβα
Ταξίδι-Όνειρο
σευχελλες
Καλό καλοκαίρι σε όλη την παρέα! αν μπορείτε για την επόμενη συνάντηση να ενημερώσετε λιγο νωρίτερα για να μπορέσουμε όλοι να έρθουμε όσοι βρισκόμαστε μακριά. Στην Αθήνα θα πραγματοποιηθεί?
σωστά.κι εγώ μέσα

Πω π ω πανικός! Στην επόμενη συνάντηση να κλείσουμε ολόκληρη τη καφετέρια prive, αποκλειστικά για "travelstories meeting" :p
Υπομονή παιδιά και όλα θα γίνουν!! Θα υπάρξει ενημέρωση μόλις κανονιστεί κάτι.
πως θα κανονιστεί?
 

4eleni

Member
Μηνύματα
7
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
νεα υορκη, κουβα
Ταξίδι-Όνειρο
σευχελλες

4eleni

Member
Μηνύματα
7
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
νεα υορκη, κουβα
Ταξίδι-Όνειρο
σευχελλες
1.Προταση συνάντησης: Σύνταγμα,Κυριακή Ιουλιος 9 σ'αββατο,ωρα 20.00Συμφωνείτε?????και ποιοί
2.Ημερησια κρουαζιέρα την ίδια μέρα για αργοσαρωνικό.
συμφωνείτε και ποιοί.
***Αν δεν γίνει συνάντηση τον Αύγουστο φεύγω μόνη μου
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.256
Μηνύματα
885.309
Μέλη
38.934
Νεότερο μέλος
msayath

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom