Παρέα για Ταξίδια...

geka

New Member
Μηνύματα
0
Likes
10
Συνοψίζοντας, οι ενδιαφερόμενοι για συνάντηση σχηματισμού ταξιδιωτικής παρέας μέχρι στιγμής είναι:
ονειροταξιδευτής, artemisk, geka, freemel.
Περιμένουμε λίγο ακόμα;
Κατ'αρχήν είμαστε όλοι Αθήνα;
 

DELIDEB

Member
Μηνύματα
70
Likes
102
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία
Καλησπέρα παιδιά! υπολογίστε κι εμένα για τη συνάντηση, με μια επιφύλαξη όμως για ταξίδι άμεσα λόγω συγκεκριμένης άδειας και άλλων υποχρεώσεων... (είμαι Αθήνα)
 

vicky_ad

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Ωραία ιδέα, κι εγώ ενδιαφέρομαι αν βολέψουν οι ημερομηνίες λόγω αδειών. Ούτε εγώ είμαι Αθήνα. Τι ηλικίες είστε;
 

Kati

Member
Μηνύματα
154
Likes
203
Αν είναι βολική η μέρα κι η ώρα της συνάντησης δεν αποκλείω να περάσω κι εγώ μια βόλτα.
 

artemisk

Member
Μηνύματα
5
Likes
5
Kαι εγώ δεν είμαι Αθήνα αλλά θα πεταχτώ αν είναι. Όμως το θέμα είναι αν είναι να βρεθούμε, να βρεθούμε. Μην τρέχουμε και στο τέλος πάμε 2 άτομα.
 

geka

New Member
Μηνύματα
0
Likes
10
Εγώ ανησυχώ μήπως κάποιοι παρασυρθούν από τον τίτλο του θέματος, και έρθουν αναζητώντας περισσότερο κάτι άλλο, παρά ταξιδιωτική παρέα!!! Να πούμε μια Κυριακή βράδυ? Ίσως την επόμενη (9/7) για να προλάβουν όλοι να ρυθμίσουν τις υποχρεώσεις τους? Γνώμες?
 

vicky_ad

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Για να μην παρεξηγηθώ, ρώτησα για τις ηλικίες γιατί θεωρώ ότι ανάλογα με την ηλικία μπορεί να έχουμε διαφορετικές ταξιδιωτικές προτιμήσεις.
Εγώ δε θα μπορέσω να έρθω Αθήνα αλλά εάν βρεθείτε οι υπόλοιποι και κανονίσετε κάποιο ταξίδι είτε μέσα στο καλοκαίρι είτε και μετά Φθινόπωρο-Χειμώνα, παρακαλώ ανακοινώστε..
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.609
Likes
12.427
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Η πιο ενδεδειγμενη οδός είναι να ανταλλασσετε προσωπικά μηνύματα για προσωπικές και άλλες λεπτομέρειες, καθώς και για τον καθορισμό τόπου/χρόνου της συνάντησης σας.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.531
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom