Παρέα για Ταξίδια...

makisg

Member
Μηνύματα
4.728
Likes
14.943
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Kαλως ηρθες και απο εμας. Θα ερχομασταν εμεις αλλα... ειμαστε μεγαλη οικογενεια! (Καλυτερα που δεν ερχεται ο Μακης. Δεν ειναι καλος για παρεα :D )


επ' ,για να προσέχουμε τι λέμε,γιατί μου κόβετε τα τυχερά. ;)
 
Μηνύματα
0
Likes
0
δεν αγχωνομαι...διακοπες παω! Καλοκαιρακι ειναι και τα φρουτα δροσιζουν!
Και με φοντο την Αμοργο, ολα πιο ομορφα θα δειχνουν!
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.686
Likes
50.571
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Έχω ενα φίλο καλό παλικάρι αλλά λίγο υποχόνδριος. Κάνει; Ωραίο παιδί, με κοιλιακούς και πτυχία.
 
Μηνύματα
0
Likes
0
Ρε φιλε πραγματικα ποιος νοιαζεται για κοιλιακους και ομορφιες? Θα τον παντρευτω μηπως? Το νησι το ξερει? τα μονοπατια, τα ταβερνακια, κανεναν γνωστο να μας παιξει κανα συρτο?
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Α ο λατρεμενος ειναι?
Στον προτεινω ανεπιφυλακτα !!!!
Του αρεσει και ο ποδογυρος.... μια χαρα θα περασετε ;)
 

natdba

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Γειά σας,
ελπίζω τους πρώτους μήνες του 2014 να καταφέρω να επισκεφτώ επιτέλους το Περού. Στη Λίμα θα μείνω αρκετά σε έναν φίλο μου, ενδιαφέρομαι όμως για παρέα για την εξερεύνηση της υπόλοιπης χώρας. Όλες οι προτάσεις δεκτές για προορισμούς/ ημερομηνίες.
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Aπό προτάσεις έχουμε, παρέα δυστυχώς αδυνατώ γιατί πρόσφατα επέστρεψα από κει. Βάλε και τη Βολιβία στο πρόγραμμα
 

natdba

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Ευχαριστώ για την απάντηση, ελπίζω να πέρασες τέλεια! Σίγουρα θα προκύψουν ερωτήσεις όταν ξεκινήσω την έρευνα.
 

araxti

New Member
Μηνύματα
0
Likes
0
Καλησπερα σας,
Μολις ανακαλυψα το σαιτ...πολυ καλο!!!! Διαβασα απο μερικους οτι εχουν δοκιμασει να πανε διακοπες με ατομα που γνωρισαν μεσω του φορουμ....ωραια ιδεα γιατι εκτος του οτι δεν πας μονος και ερημος διακοπες γνωριζεις και καινουργιους ανθρωπους.

Θα ηθελα να δοκιμασω και γω κατι παρομοιο φετος.....ελπιζω βασικα να βρω ανταποκριση!!!!
Το μερος δεν εχει και μεγαλη σημασια...αν και θα προτιμουσα Ελληνικα νησια, αλλα αυτο ειναι κατι που μπορει να τεθει υπο συζητηση :)

Η ημερομηνια με δεσμευει, μπορω απο 10 μεχρι 20 αυγοστου......


Αν λοιπον υπαρχει καποιος που ψαχνει παρεα για διακοπες εγω ειμαι μεσα!!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.990
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom