Παρέα για Ταξίδια...

anesths7

New Member
Μηνύματα
1
Likes
1
Καλησπέρα Ανεστη και καλώς όρισες!
Συνήθως επικοινωνούμε μέσω mail ή Facebook. Δεν είμαστε Αθηναιοι ούτε μένουμε στην ίδια πόλη, απλά καταφέραμε να συναντηθούμε 2 φορές στην Αθήνα και να οργανώσουμε τελικά ένα ταξίδι την Πρωτομαγιά για Μιλανο.
καλησπέρα, ευχαριστώ για την απάντηση. Μήπως υπάρχει κάποιο email να κάνω την αρχή..!!
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
737
Likes
1.884
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Ανέστη και Stolt καλώς ήρθατε. Θα χαρούμε να μπείτε και σεις στην παρέα για ταξίδια. Marlen και Jimmy πότε θα έρθετε προς Αθήνα;
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
737
Likes
1.884
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
καλησπέρα, ευχαριστώ για την απάντηση. Μήπως υπάρχει κάποιο email να κάνω την αρχή..!!
Απαγορεύεται από τους διαχειριστές η παράθεση προσωπικών στοιχείων. Αν θέλεις μπορείς να αρχίσεις μια προσωπική συζήτηση.
 

sotogun

Member
Μηνύματα
13
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
ΟΛΛΑΝΔΙΑ ?
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΣΛΑΝΔΙΑ
Καλησπερα και απο μενα σε ολους.Απο Μ.Πευκο ειμαι και μολις σημερα σας ανακαλυψα αφου η αναζητηση παρεας για το επομενο ταξιδι πατωσε εντελως.Μετα απο ενα ταξιδι στο Βελγιο προπερσυ μονος μου και ενα ταξιδι περισυ με φιλο που περισσοτερο αγγαρεια
το εκανε,ισως εδω σταθω πιο τυχερος..Ευχομαι να κανονισετε συντομα καποια συναντησηση στην Αθηνα...Χαρηκα που σας βρηκα.
 

World Nomad

Member
Μηνύματα
142
Likes
208
Ταξίδι-Όνειρο
Μπόρα Μπόρα
Καλώς ορίσατε και από μένα! Ήταν να μη γίνει η αρχή, τώρα θα γυρίσουμε το κόσμο παρέα! :p Βλέπω ότι πρέπει να κανονίσουμε συνάντηση συντόμως...
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.728
Likes
14.941
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
πας επάνω δεξιά στα εισερχόμενα και ανοίγεις προσωπικές συζητήσεις με όποιο μέλος θέλεις.
 

Niki222

New Member
Μηνύματα
2
Likes
2
μου αρεσουν οι εκδρομες υπαρχει παρεα αλλα παμε οποτε μπορουν αυτες και συνηθως σε μερη που δε μου αρεσουν και οταν προτεινω κατι εγω πχ ημερησια εκδρομη δεν ερχονται παω αναγκαστικα μαζι τους οταν οπου και οποτε μπορουν γιατι δεν εχω αλλη παρεα..και δε φτανει μονο αυτο μοιζεριαζουν συνεχεια...
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
μου αρεσουν οι εκδρομες υπαρχει παρεα αλλα παμε οποτε μπορουν αυτες και συνηθως σε μερη που δε μου αρεσουν και οταν προτεινω κατι εγω πχ ημερησια εκδρομη δεν ερχονται παω αναγκαστικα μαζι τους οταν οπου και οποτε μπορουν γιατι δεν εχω αλλη παρεα..και δε φτανει μονο αυτο μοιζεριαζουν συνεχεια...
Mηπως ειναι η ωρα να αλλαξεις παρεα και να τους πεις....
1964934_1401610286767617_646261325_n[1].jpg
 

Niki222

New Member
Μηνύματα
2
Likes
2
Mηπως ειναι η ωρα να αλλαξεις παρεα και να τους πεις.... View attachment 59007
καλο!!!μαλλον αυτο θα κανω!!τις βαρεθηκα ειναι μανα με κορη και με πανε ολο σε εκλησσιες και μοναστηρια για..προσκυνημα!!εγω θελω αλλου ειδους προσκυνημα καθοτι ελευθερη!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.987
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom