Γαλλία Ολλανδία Παρίσι-Άμστερνταμ τον Οκτώβρη

Gloriana

Member
Μηνύματα
151
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία, Σκανδιναβία
Στην ερώτηση δεν αναφερόμουν σε'σένα,γενικά μλούσα.Όποιος κλείσει διαμέρισμα τέτοιο το μοιράζεται με τον ιδιοκτήτη?Δεν μου έχει γινει ακόμα ξεκάθαρο.
Καλέ δε μένει αυτός μέσα. Ολοδικό σου είναι για όσο επιλέξεις να μέινεις.
 

annoulita100

Member
Μηνύματα
313
Likes
704
Επόμενο Ταξίδι
Ινδοκίνα
Ταξίδι-Όνειρο
All the world 💓
Ευχαριστώ για τη διευκρίνηση απλά σε κάποια που κοίταζα για Παρίσι κάτι τέτοιο κατάλαβα!
 

harris

Member
Μηνύματα
15
Likes
13
Είναι πάρα πολύ λίγες 3 μέρες για το Παρίσι και εκ των οποίων η 1 στη Eurodisney! Εδώ και η Eurodisney θέλει τουλάχιστον 2 μέρες για να τη γυρίσεις όλη (και τα 2 πάρκα)... και αν!
 

annoulita100

Member
Μηνύματα
313
Likes
704
Επόμενο Ταξίδι
Ινδοκίνα
Ταξίδι-Όνειρο
All the world 💓
Το ξέρω και γι'αυτό έκανα κάποιες αλλαγές στο πρόγραμμα.Μόλις το ολοκληρώσω θα το δημοσιεύσω να μου πείτε τη γνώμη σας:D Το μόνο σίγουρο πάντως πως αυτό το ταξίδι είναι μόνο η αρχή(όσον αφορά το Παρίσι)! Είναι πόλη που έχει πάααααααααρα πολλά να δείξει στους επισκέπτες της απ'οτι έχω καταλάβει.Σιγά σιγά θα την γνωρίσω...Τώρα θα είναι η αναγνωριστική!!!
 
Μηνύματα
127
Likes
22
Ανουλίτα, να περάσεις καλά όσες μέρες και να πας. Και το Παρίσι και το Άμστερνταμ είναι φοβεροί προορισμοί για Οκτώβριο. Απλά ότι δεν προλάβεις να δεις θα το δεις την επόμενη φορά... Και φρόντισε να ξαναπάς για περισσότερες μέρες!
 

mel

Member
Μηνύματα
359
Likes
200
Επόμενο Ταξίδι
Ξανά λατρεμένο Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Ζηλεύω! Παρίσι δε το συζητώ, σίγουρη επιλογή. Και το Άμστερνταμ όμως...δεν έχω πάει αλλά πολύ θέλω. Φαίνεται φανταστικό! Καλά να περάσεις!
 

annoulita100

Member
Μηνύματα
313
Likes
704
Επόμενο Ταξίδι
Ινδοκίνα
Ταξίδι-Όνειρο
All the world 💓
Καλημέρα στην παρέα!
Σε 39 μέρες έρχεται η στιγμή που θα πραγματοποιήσω το ταξίδι που τόσο περιμένω και ακόμα μου μένουν μερικές λεπτομέρειες για να ολοκληρώσω το πρόγραμμά μου.
Κάπου πήρε το αυτί μου για μουσείο αρώματος στο Παρίσι.Ισχύει?Όποιος γνωρίζει ασ με πληροφορήσει!! Ευχαριστώ :D:D
 

annoulita100

Member
Μηνύματα
313
Likes
704
Επόμενο Ταξίδι
Ινδοκίνα
Ταξίδι-Όνειρο
All the world 💓
Τελικά βρήκα πληροφοριες για το μουσείο αρώματος.Η ερώτηση τώρα είναι η εξής.Αξίζει ή τσάμπα χρόνος?
 

annoulita100

Member
Μηνύματα
313
Likes
704
Επόμενο Ταξίδι
Ινδοκίνα
Ταξίδι-Όνειρο
All the world 💓
Και ναι ήρθε η ώρα που τόσο περίμενα:clap::clap::clap::clap::clap: Σε λιγοτερο από 2μέρες πετάω για Παρίσι.Μένω 4μέρες και μετά για 'Αμστερνταμ άλλες τόσες!!!!!Os saludo :clap::clap::clap:
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.000
Likes
2.093
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Καλο ταξιδι λοιπον και να περασεις καλα!
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.724
Likes
14.838
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
:clap:καλό σου ταξίδι:clap::clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.677
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom