Γαλλία Γερμανία Τσεχική Δημοκρατία Παρίσι,Βερολίνο ή Πράγα για Πρωτοχρονιά?

geopnd

Member
Μηνύματα
268
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
Ναπολη Σικελια
Ταξίδι-Όνειρο
μεξικο
ρε παιδες υπαρχουν καποιοι που ουτε χιουμοριστικα μπορουν να επιβαλλουν την αποψη τους.ρε φιλε δεν σου αρεσει κατι,κανε την κριτικη σου και ασε τον αλλο να εχει αλλη αποψη.μου θυμιζεται καποιοι παναθηναικους,ολυμπιακου και παοκτζιδες.δημοκρατικα πραγματα δηλαδη.εγω παντως θα παω και βερολινο και πραγα χριστουγεννα,πρωτοχρονια αρα ειμαι καλυμμενος,:clap:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Δηλαδή λέτε να κλείσει μέχρι τις γιορτές????
Όχι ρε γαμώτο...τελευταία ευκαιρία wizzair...αν κλείσει κι αυτή θα πάω να κάνω γιορτές με τον Δράκουλα...
Συναγερμος παιδια!Ο Μητσοτακης σερφαρει με ψευδωνυμο στο φορουμ!:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:
 

vasilis_emm

Member
Μηνύματα
62
Likes
50
Επόμενο Ταξίδι
το ψάχνω...
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΕΡΟΥ
Γι'αυτό λέτε μόλις πήγα στο Πακιστάν σκοτώσαν την Benazir και ήταν που ήταν χάλια ήρθε το χάος??
Τώρα που το σκέφτομαι την τελευταία φορά που πήγα στο Dubai μετα απο λίγες μέρες κύρηξε πτώχευση.
Και η Blueair μέχρι και το Πάσχα που πήγα μ'αυτήν Βιέννη καλά τα πήγαινε, μετά πήρε την κάτω βόλτα!!
Τυχαίο??...δε νομίζω!!
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Γι'αυτό λέτε μόλις πήγα στο Πακιστάν σκοτώσαν την Benazir και ήταν που ήταν χάλια ήρθε το χάος??
Τώρα που το σκέφτομαι την τελευταία φορά που πήγα στο Dubai μετα απο λίγες μέρες κύρηξε πτώχευση.
Και η Blueair μέχρι και το Πάσχα που πήγα μ'αυτήν Βιέννη καλά τα πήγαινε, μετά πήρε την κάτω βόλτα!!
Τυχαίο??...δε νομίζω!!
1. Καποιος να φωναξει ενα παπα να αγιασει το φορουμ.:)bleh:)
2. Πρεπει να κανεις παρεα με την Dim εσυ.(Dimουλα μη με βρισεις τωρα ,με βριζεις μετα)
 

vasilis_emm

Member
Μηνύματα
62
Likes
50
Επόμενο Ταξίδι
το ψάχνω...
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΕΡΟΥ
Υπερβολες...
Πάντως τέλη του μήνα πάω Βενετία...όποιος δεν έχει πάει προλαβαίνει δε προλαβαίνει!!
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου

taver

Member
Μηνύματα
12.497
Likes
29.133
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Γι'αυτό λέτε μόλις πήγα στο Πακιστάν σκοτώσαν την Benazir και ήταν που ήταν χάλια ήρθε το χάος??
Τώρα που το σκέφτομαι την τελευταία φορά που πήγα στο Dubai μετα απο λίγες μέρες κύρηξε πτώχευση.
Και η Blueair μέχρι και το Πάσχα που πήγα μ'αυτήν Βιέννη καλά τα πήγαινε, μετά πήρε την κάτω βόλτα!!
Τυχαίο??...δε νομίζω!!
Το vasilis_emm βγαίνει από το Μητσοτάκης, μήπως?
 

vasilis_emm

Member
Μηνύματα
62
Likes
50
Επόμενο Ταξίδι
το ψάχνω...
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΕΡΟΥ
Λοιπόν...ύστερα απο πολύ κόπο και χρόνο και αφού δεν έκατσε η Πράγα, έκλεισα για Παρίσι (αν σας πώ τιμή δε θα με πιστεύετε...που με λέτε και γκαντέμη!!).
Έχω κάνει και μια κράτηση στα γρήγορα να υπάρχει στο Campanile Paris Est-Pantin (27/12-3/01 για 7 νύχτες έχει 500 ?) αλλά αν βρώ κάτι καλύτερο σε καλύτερη περιοχή το αλλάζω.
Τα σχόλια σας παρακαλώ...
 

wotan1975

Member
Μηνύματα
879
Likes
129
Επόμενο Ταξίδι
Πότε θα κάνει ξαστεριά...
Ταξίδι-Όνειρο
Η.Π.Α.
Για πες μας και για το αεροπλανο!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.265
Μηνύματα
885.710
Μέλη
38.946
Νεότερο μέλος
Delmary

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom