Γαλλία Ιταλία Παρίσι ή Νάπολη; Help

Καλησπέρα! Για Αυγουστο 5 μερες ταξιδι με το αγόρι μου προτείνετε Παρίσι ή Νάπολη (+ποζιτάνο,κάπρι)

  • Νάπολη

    Votes: 14 53,8%
  • Παρίσι

    Votes: 12 46,2%

  • Total voters
    26

alice~

Member
Μηνύματα
714
Likes
1.167
Ταξίδι-Όνειρο
Iceland
Εντελώς διαφορετικα μεταξύ τους, εξαρτάται τι θέλετε. Η Νάπολη θα έχει σίγουρα πολύ κόσμο αλλά νομίζω θα είναι ωραία να πας καλοκαίρι. Φοβερά τοπία, τέλειο φαγητό :icon_redface:
 

marangel

Member
Μηνύματα
6
Likes
1
Δεν ξερω τι να διαλεξω
Παρίσι το καλοκαίρι είναι τέλειο η καλύτερη εποχή για εμένα έχω πάει 3 φορές!!
Εντελώς διαφορετικα μεταξύ τους, εξαρτάται τι θέλετε. Η Νάπολη θα έχει σίγουρα πολύ κόσμο αλλά νομίζω θα είναι ωραία να πας καλοκαίρι. Φοβερά τοπία, τέλειο φαγητό :icon_redface:
Μετά σκεφτόμουν βρυξέλλες ή βενετία..
 
Last edited by a moderator:

Samion

Member
Μηνύματα
10.365
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Παρίσι και τα μυαλά στο μπλέντερ
Συμφωνω. Μετα ο ψυχιατρος δεν φτανει, θελεις νευροχειρουργο να αντιμετωπισει τις εγκεφαλικες βλαβες.
Πατε καλα? Αυγουστο στην πολη των βαρβαρων να υποφερεις απο τονους ιδρωτα κ να λες τι εγκλημα εκανα που αφησα τη Μεσογειο? Φυσικα Ναπολη, Καπρι, Ποζιτανο κ ολα τα συναφη, μην τρελαθουμε. Οι νευροχειρουργοι κοστιζουν, φατε τα σε μια ταρατσα του Ποζιτανο.
Adamo_Eva_restaurant.jpg
 

Vanessa tzn

Member
Μηνύματα
92
Likes
120
Απο την αλλη σκεφτομαι και Βρυξέλλες ή Βενετία...
Όλα ωραία είναι εγώ θα περίμενα να δω πως θα είναι τότε και η κατάσταση στη κάθε περιοχή με τον κοβιντ και θα αποφάσιζα έτσι γιατί η κάθε περιοχή έχει τη γοητεία της πάντως το Παρίσι για τα δικά μου γούστα υπερτερεί και η θερμοκρασία όσες φορές έχω πάει τέλος Ιουλίου αρχές Αυγούστου είναι στους 25 βαθμούς
 

marangel

Member
Μηνύματα
6
Likes
1
Όλα ωραία είναι εγώ θα περίμενα να δω πως θα είναι τότε και η κατάσταση στη κάθε περιοχή με τον κοβιντ και θα αποφάσιζα έτσι γιατί η κάθε περιοχή έχει τη γοητεία της πάντως το Παρίσι για τα δικά μου γούστα υπερτερεί και η θερμοκρασία όσες φορές έχω πάει τέλος Ιουλίου αρχές Αυγούστου είναι στους 25 βαθμούς
Ευχαριστω πολυ!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.439
Μέλη
38.896
Νεότερο μέλος
η μεγάλη η ζωή

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom