Γαλλία Ιταλία Παρίσι ή Νάπολη; Help

Καλησπέρα! Για Αυγουστο 5 μερες ταξιδι με το αγόρι μου προτείνετε Παρίσι ή Νάπολη (+ποζιτάνο,κάπρι)

  • Νάπολη

    Votes: 14 53,8%
  • Παρίσι

    Votes: 12 46,2%

  • Total voters
    26

alice~

Member
Μηνύματα
714
Likes
1.167
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iceland
Εντελώς διαφορετικα μεταξύ τους, εξαρτάται τι θέλετε. Η Νάπολη θα έχει σίγουρα πολύ κόσμο αλλά νομίζω θα είναι ωραία να πας καλοκαίρι. Φοβερά τοπία, τέλειο φαγητό :icon_redface:
 

marangel

Member
Μηνύματα
6
Likes
1
Δεν ξερω τι να διαλεξω
Παρίσι το καλοκαίρι είναι τέλειο η καλύτερη εποχή για εμένα έχω πάει 3 φορές!!
Εντελώς διαφορετικα μεταξύ τους, εξαρτάται τι θέλετε. Η Νάπολη θα έχει σίγουρα πολύ κόσμο αλλά νομίζω θα είναι ωραία να πας καλοκαίρι. Φοβερά τοπία, τέλειο φαγητό :icon_redface:
Μετά σκεφτόμουν βρυξέλλες ή βενετία..
 
Last edited by a moderator:

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Παρίσι και τα μυαλά στο μπλέντερ
Συμφωνω. Μετα ο ψυχιατρος δεν φτανει, θελεις νευροχειρουργο να αντιμετωπισει τις εγκεφαλικες βλαβες.
Πατε καλα? Αυγουστο στην πολη των βαρβαρων να υποφερεις απο τονους ιδρωτα κ να λες τι εγκλημα εκανα που αφησα τη Μεσογειο? Φυσικα Ναπολη, Καπρι, Ποζιτανο κ ολα τα συναφη, μην τρελαθουμε. Οι νευροχειρουργοι κοστιζουν, φατε τα σε μια ταρατσα του Ποζιτανο.
Adamo_Eva_restaurant.jpg
 

Vanessa tzn

Member
Μηνύματα
92
Likes
120
Απο την αλλη σκεφτομαι και Βρυξέλλες ή Βενετία...
Όλα ωραία είναι εγώ θα περίμενα να δω πως θα είναι τότε και η κατάσταση στη κάθε περιοχή με τον κοβιντ και θα αποφάσιζα έτσι γιατί η κάθε περιοχή έχει τη γοητεία της πάντως το Παρίσι για τα δικά μου γούστα υπερτερεί και η θερμοκρασία όσες φορές έχω πάει τέλος Ιουλίου αρχές Αυγούστου είναι στους 25 βαθμούς
 

marangel

Member
Μηνύματα
6
Likes
1
Όλα ωραία είναι εγώ θα περίμενα να δω πως θα είναι τότε και η κατάσταση στη κάθε περιοχή με τον κοβιντ και θα αποφάσιζα έτσι γιατί η κάθε περιοχή έχει τη γοητεία της πάντως το Παρίσι για τα δικά μου γούστα υπερτερεί και η θερμοκρασία όσες φορές έχω πάει τέλος Ιουλίου αρχές Αυγούστου είναι στους 25 βαθμούς
Ευχαριστω πολυ!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.682
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom