Γαλλία Παρίσι μου καλό!!!

alvadi

Member
Μηνύματα
553
Likes
2.802
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μεξικό
Πάρα πολύ όμορφη η ιστορία σου με ωραίες φωτογραφίες. Φαίνεται ότι το ευχαριστηθήκατε και εύχομαι η ευχή σας να βγει αληθινή. Ζήλεψα τόσο.. δεν έχω πάει Παρίσι, αλλά το έχω υποσχεθεί στη μικρή μου κόρη αλλά μετά από 2 χρόνια...
 

KaterinaJ

Member
Μηνύματα
422
Likes
512
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Πολύ όμορφη η ιστορία σου! Μα πολύ πιό όμορφο τα συναισθήματα που εκφάζεις! Εύχομαι να κάνεις πολλά ακόμη ταξίδια για να τρέφεσαι με τέτοιες εικόνες. Παρ'όλα αυτά το πρώτο ταξίδι παραμένει μοναδικό, είναι σαν την πρώτη αγάπη!
 

sinefoula

Member
Μηνύματα
451
Likes
1.677
Επόμενο Ταξίδι
;;;;;;;;;;;;;;;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κούβα,Αίγυπτος,Μαρόκο!
ποσο σας καταλαβαινω,πρωτη πτηση της ζωης μου,πρωτη ελευθερη στιγμη μετα το διαζυγιο,πρωτη αισθηση ερωτα μετα απο χρονια απραξιας,την πρωτη φορα που ειχα παει δουλευα λαντζα τα βραδυα και το πρωι φροντιζα μια γιαγια,και ζωγραφιζα παραλληλα παραγγελιες για παιδικα δωματια σε χαμηλη τιμη,δε βαριεσαι,θα πηγαινα παρισι τι σημασια εχει αν πρηζονταν τα ποδια μου,αν ημουν ηδη μεγαλη,συν τα παιδια μου,μονογονεας ειμαι......αλλα πηγα στο περιβοητο παρισι.....κι απο τοτε εχω παει 7 φορες με τις ιδιες δυσκολιες καθε φορα...αλλα παω...καθε φορα που παω ειναι σαν την πρωτη....και παντα αφηνω κατι που δεν το εχω δει.....και παντα βλεπω κατι,μια γωνια,μια εικονα που δεν την ειχα ξαναδει.....μια ομορφια ειναι το παρισι <3 να ειστε καλα να ξαναπατε,και να γραφετε τοσο ομορφα παντα.......αφιερωμενο
 

schumigirl

Member
Μηνύματα
101
Likes
75
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπεστη
Ονειρεμένο Ταξίδι
New York
Πολυ ομορφη ιστορια.. Ο καιρος πως ηταν??? ετοιμαζομαι κ εγω σε μια εβδομαδα να πεταξω και αναρωτιεμαι τι ρουχα να παρω... κανενας ντοπιος εκει να μας πει?
 

blade_

Member
Μηνύματα
175
Likes
162
Πολυ ομορφη ιστορια,σας χαρηκα πραγματικα!

Εχω ερωτηση προς εσας και προς ολους...Δεν ηταν βρωμικα στο γρασιδι κατω?πηγαμε το 18 και το 19 εμεις Σεπτεμβριο ,πηγαμε να κανουμε ακριβως το ιδιο και ηταν μεσα στα ποντικια,σιχαθηκαμε και φυγαμε...
 

paliakos

Member
Μηνύματα
68
Likes
163
Πολυ ομορφη ιστορια,σας χαρηκα πραγματικα!

Εχω ερωτηση προς εσας και προς ολους...Δεν ηταν βρωμικα στο γρασιδι κατω?πηγαμε το 18 και το 19 εμεις Σεπτεμβριο ,πηγαμε να κανουμε ακριβως το ιδιο και ηταν μεσα στα ποντικια,σιχαθηκαμε και φυγαμε...
Καλησπερα! Αν θυμαμαι καλά στρωσαμε κατι κατω. Δε νομιζω παντως να ηταν βρωμικα. Εξάλλου πολυς κοσμος ηταν συγκεντρωμενος. Είναι κατι που συνηθίζεται στο συγκεκριμένο μερος
Πολυ ομορφη ιστορια,σας χαρηκα πραγματικα!

Εχω ερωτηση προς εσας και προς ολους...Δεν ηταν βρωμικα στο γρασιδι κατω?πηγαμε το 18 και το 19 εμεις Σεπτεμβριο ,πηγαμε να κανουμε ακριβως το ιδιο και ηταν μεσα στα ποντικια,σιχαθηκαμε και φυγαμε...
Καλησπερα σας! Όχι δεν ειχε τιποτα. Ηταν πανέμορφα. Πολυ καθαρα και με πολυ κόσμο. Το τέλειο κλεισιμο ενος καταπληκτικου 8ημερου.
 

blade_

Member
Μηνύματα
175
Likes
162
Καλησπερα! Αν θυμαμαι καλά στρωσαμε κατι κατω. Δε νομιζω παντως να ηταν βρωμικα. Εξάλλου πολυς κοσμος ηταν συγκεντρωμενος. Είναι κατι που συνηθίζεται στο συγκεκριμένο μερος

Καλησπερα σας! Όχι δεν ειχε τιποτα. Ηταν πανέμορφα. Πολυ καθαρα και με πολυ κόσμο. Το τέλειο κλεισιμο ενος καταπληκτικου 8ημερου.
καλα..πολυς κοσμος ηταν και τις 2 φορες που βρεθηκα εκει...πολλα ηταν και τα ποντικια που περνουσαν αναμεσα τους(το λεω και με πιανει φαγουρα)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.526
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom