Γαλλία Παρισι-Eurodisney

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.280
Likes
1.348
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Nαι σ' αυτό είχαμε μείνει ένα βράδυ πριν μετακομίσουμε στο εντός Eurodisney ξενοδοχείο.Τιποτα ιδιαίτερο ένα απλό δωμάτιο.
Έχεις υπολογίσει πόσα θέλετε για εισιτήρια εισόδου στο πάρκο συν εισιτήρια μετρό και πάλι δεν σε συμφέρει να μείνεις εντός;
Είδες σε όλα τα sites της Eurodisney;
Εγώ είχα βρει πολύ καλή προσφορά με ημιδιατροφη στο αγγλικό,στο γαλλικό και στο γερμανικό δεν είχε τέτοια τιμή.
Και μας εβγαινε το ίδιο με το να μέναμε εκτός και να πληρώναμε εισιτήρια τέσσερα άτομα για να μπουμε στο πάρκο συν το μετρό, συν φαγητά.
Ευχαριστώ για την απάντηση. Θα ψάξω κ σε άλλα site στης Disneyland τότε.... Δίκιο. Γιατί το φτηνότερο το βρίσκω 800 . Είσοδο σε προσφορά βρίσκω 400 για δύο μέρες για τέσσερα άτομα. Μπορείς να βρεις μήπως... Για 25:Ιουνίου το φτηνότερο; Γιατί εγώ τα βρίσκω σε εξωπραγματικές τιμες....
 

NIKOLETA05

Member
Μηνύματα
555
Likes
439
Επόμενο Ταξίδι
Αλσατία
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Ευχαριστώ για την απάντηση. Θα ψάξω κ σε άλλα site στης Disneyland τότε.... Δίκιο. Γιατί το φτηνότερο το βρίσκω 800 . Είσοδο σε προσφορά βρίσκω 400 για δύο μέρες για τέσσερα άτομα. Μπορείς να βρεις μήπως... Για 25:Ιουνίου το φτηνότερο; Γιατί εγώ τα βρίσκω σε εξωπραγματικές τιμες....
800€ για ένα βράδυ βρίσκεις;
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.280
Likes
1.348
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
800€ για ένα βράδυ βρίσκεις;
Ναι.... Αλλά για εμένα είναι πολλά.... Γιατί βρίσκω προσφορά μόνο είσοδο 400€ για δύο άτομα για δύο μερες. Κ κοιτάω ξενοδοχεία με 100€ περίπου γύρω από την Disneyland. Εκτός από αυτό με κουράζει να αλλάξω τρία ξενοδοχεία.... Ένα πριν τη Ντίσνεϋλαντ, ένα μέσα και ένα άλλο μετά....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.191
Μηνύματα
883.466
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom