Παρουσίαση

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
Σας καλωσορίζω λοιπόν και επίσημα στο νέο μου «σπίτι» μέσα στο «σπίτι» (ή αν θέλετε, προσωπικό forum) Τούτο το θέμα θα θέσει τις γενικές αρχές με τις οποίες θα χειριστώ τα διαδικαστικά. Ίσως κάποιοι να είχατε πάρει πρέφα μια ταξιδιωτική ιστορία για τις εξορμήσεις μου στο Ηνωμένο Βασίλειο. Δε μου άρεσε. Ξεχωριστά θέματα μέσα στο ίδιο forum, αυτό ακούγεται καλύτερο. Άρα εντός του forum θα έχουμε ένα θέμα για τις Εξορμήσεις μου, σε ένα άλλο θα παραθέτω διάφορες σκέψεις/ θέσεις/ διαπιστώσεις κατά την παραμονή μου εδώ ενώ ένα τελευταίο θα διαθέτει διάφορες χρηστικές πληροφορίες οι οποίες θα αφορούν κυρίως την μετακίνηση με αυτοκίνητο στη χώρα καθώς αυτή είναι η «κύρια» εργασία μου εδώ (όχι βρε, δεν είμαι πλασιέ! Απλά για να καταλάβεις, εχθές έπρεπε να «πεταχτώ» με το αμάξι στο Manchester αυθημερόν για μια μέτρηση… φρίκη…)

Έτσι θα ήθελα να ξεκινήσω κατακερματίζοντας το κεντρικό θέμα στα επιμέρους κεφάλαια… για πάμε.
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
(καλά θα τρελαθούμε τελείως! προ δίωρου κοιτάω απ' το παράθυρο, μαραθωνοδρόμοι έτρεχαν στον κεντρικό... ξανά κοιτάω τώρα, το τσούρμο καλά κρατάει! μιλάμε για πολύ κόσμο!!)
Virgin London Marathon
afoot4ward.files.wordpress.com_2011_03_virgin_london_marathon_route.jpg
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.517
Likes
7.746
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
..ευχομαι νασε παντα καλα....και ισως μπορει να σε επισκεφτουμε μια μερα!!!
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
Σε περιμένουμε Lullu κι εσένα και οποιοδήποτε άλλο μας ανέβει στο Λονδίνο!
 

GKCAPO

Member
Μηνύματα
767
Likes
305
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΝΑΔΑΣ-Η.Π.Α.
Σπύρο, μετά τη βαβούρα της Ολυμπιάδας, δεν αποκλείεται να μας δεις. Απ΄το Ελατοχώρι έχουμε να τα πούμε. Καλή διαμονή, καλή δουλειά, καλό τυχερό!!!:)
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
μάθαμε λοιπον και το τελευταιο κρησφύγετο του kalspirou!!
Σπυρο ετοιμασε μου μια σουιτα με θέα το big ben και έχε το νου σου να μου στείλεις μια λιμουζίνα στο αεροδρόμιο.......
σε χαιρετώ η φιλη σου renata.
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
θέα στο big ben διαθέτουμε (και όχι μόνο)... τώρα για την λιμουζίνα, απλά αναρωτιέμαι τι είδους λιμουζίνα σε μάζευε από τις Καπότζες και τα Λάος...
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.405
Και κανα εισητήριο την Κυριακή για το Τσέλσι-ΚΠΡ που θα βρούμε "φθηνό"....120 λίρες και πίσω απο εστία...:(

Καθένας με τον πόνο του....:D
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
Και κανα εισητήριο την Κυριακή για το Τσέλσι-ΚΠΡ
έλα ρε? ΚΠΡ? με ποια Κυπριακή ομάδα παίζουν??
(το θέμα είναι να ξέρεις και ποιον ρωτάς την κάθε ερώτηση:D)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.445
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom