Ιταλία Πασχαλινή low-budget Τοσκάνη (και λίγη Bologna)

fenia42

Member
Μηνύματα
3.853
Likes
14.086
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Άντε και ιστορία Κρακοβίας στη συνέχεια. Πολύ απολαυστική η ιστορία και η κοριτσοπαρέα τέλεια.
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.702
Likes
11.121
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Άντε και ιστορία Κρακοβίας στη συνέχεια. Πολύ απολαυστική η ιστορία και η κοριτσοπαρέα τέλεια.
Ευχαριστώ! :D Οι κοριτσοπαρέες όταν υπάρχει χημεία είναι απλά απίστευτες (κάτι που από ό, τι έχω καταλάβει και εσύ γνωρίζεις καλά! :) ). Εύχομαι όντως το ταξίδι στην Κρακοβία να είναι αρκετά ενδιαφέρον για να αποτελέσει υλικό ιστορίας. Η περιοχή σίγουρα έχει τα απαραίτητα συστατικά για να το πετύχει! Απλά με προβληματίζει το ότι θα ταξιδέψω μόνη (Πολωνός συμφοιτητής μου μου έχει υποσχεθεί παρέα και ξενάγηση, εύχομαι να το τηρήσει).:D
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.853
Likes
14.086
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Πρόσεχε γιατί τα μοναχικά ταξίδια είναι εθισμός ;)
 

Peregrinator

Member
Μηνύματα
36
Likes
47
Μπράβο σου και για το φωτογραφικο υλικο πολλες φορες επιβραβευονται μονο οι ιστοριες με μακρινούς προορισμούς όταν τέτοιες για πιο κοντινούς είιναι κι αυτές πολυ καλογραμμενες.
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.702
Likes
11.121
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Μπράβο σου και για το φωτογραφικο υλικο πολλες φορες επιβραβευονται μονο οι ιστοριες με μακρινούς προορισμούς όταν τέτοιες για πιο κοντινούς είιναι κι αυτές πολυ καλογραμμενες.
Σε ευχαριστώ πολύ! :)
Όσο για τα περί προορισμών, εντάξει, λογική είναι η "επιβράβευση" των μακρινότερων, πιο πολύ μας κάνουν να καρδιοχτυπάμε η αλήθεια είναι. :D
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
Σε ευχαριστώ πολύ! :)
Όσο για τα περί προορισμών, εντάξει, λογική είναι η "επιβράβευση" των μακρινότερων, πιο πολύ μας κάνουν να καρδιοχτυπάμε η αλήθεια είναι. :D

όπως κατάλαβες μας ξετρέλανες όλους,σ΄ευχαριστούμε πολύ.:clap::clap:
 

Anastazia

New Member
Μηνύματα
3
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΡΩΜΗ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΚΟΥΒΑ
Λοιπόν underwater ένα έχω να σου πω είναι σχεδόν 1 και πρέπει να σηκωθώ στις 6 για δουλειά! Σ'ευχαριστώ για το ταξίδι!
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.702
Likes
11.121
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Λοιπόν underwater ένα έχω να σου πω είναι σχεδόν 1 και πρέπει να σηκωθώ στις 6 για δουλειά! Σ'ευχαριστώ για το ταξίδι!
Λυπάμαι που σου στέρησα τον ύπνο! :haha: Αλλά χαίρομαι που σου άρεσε η ιστορία. :D
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.571
Μου είχε ξεφύγει αυτή η ιστορία σου (και μάλιστα ενώ πρόκειται για προορισμό που είναι στα άμεσα σχέδια μου) και σήμερα που την πέτυχα τη διάβασα μονορούφι! Απίστευτες περιγραφές και φοβερές λήψεις! Μπράβο underwater!! Kαι διαβάζοντας βρήκα και άλλο μας κοινό! Πέρα από γειτόνισσες είμαστε και συνομήλικες (με λίγες μέρες διαφορά, ταυρίνα ή διδυμίνα;;) Βρε μπας και γνωριζόμαστε και δε το ξέρουμε; :D
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.702
Likes
11.121
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Σε ευχαριστώ πολύ! :D

Kαι διαβάζοντας βρήκα και άλλο μας κοινό! Πέρα από γειτόνισσες είμαστε και συνομήλικες (με λίγες μέρες διαφορά, ταυρίνα ή διδυμίνα;;) Βρε μπας και γνωριζόμαστε και δε το ξέρουμε; :D
Ταυρίνα είμαι! Βρε λες να γνωριζόμαστε όντως; :D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.644
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom