Κίνα Πεκίνο

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Έχω λόξα με τις στραβές φωτογραφίες...:rolleyes: Mπορείς να το διορθώσεις... αν δεν το 'χεις με το photoshop, κάνε μία ευθυγράμμιση στο picassa...
αχ και νά'ξερες πού απευθύνεσαι....
 

greys

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλημέρα.Είμαι καινούργια στην παρέα σας και θα ήθελα την βοήθειά σας.12-26/8 πραγματοποιήτε ένα όνειρο ζωής. Φεύγουμε Κίνα.Χονγκ Γκονγκ Σι αν Πεκίνο Σανγκάη. Πέρα από την ολοήμερη ξενάγηση που θα έχουμε θα θέλαμε μετά να συνεχίζουμε εκτός γκρουπ και να ανακατευτούμε με τον εκεί κόσμο. Έχετε να μου προτείνετε κάτι? Υπάρχει κάτι που πρέπει να προσέξουμε?Ευχαριστώ για κάθε πληροφορία.
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Καλημέρα.Είμαι καινούργια στην παρέα σας και θα ήθελα την βοήθειά σας.12-26/8 πραγματοποιήτε ένα όνειρο ζωής. Φεύγουμε Κίνα.Χονγκ Γκονγκ Σι αν Πεκίνο Σανγκάη. Πέρα από την ολοήμερη ξενάγηση που θα έχουμε θα θέλαμε μετά να συνεχίζουμε εκτός γκρουπ και να ανακατευτούμε με τον εκεί κόσμο. Έχετε να μου προτείνετε κάτι? Υπάρχει κάτι που πρέπει να προσέξουμε?Ευχαριστώ για κάθε πληροφορία.
Ναι, έχω να σε ρωτήσω με ποιό πρακτορείο πας και πώς κανονίζεις να μείνεις επιπλέον μέρες; Απλά τους το λες;
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Καλημέρα.Είμαι καινούργια στην παρέα σας και θα ήθελα την βοήθειά σας.12-26/8 πραγματοποιήτε ένα όνειρο ζωής. Φεύγουμε Κίνα.Χονγκ Γκονγκ Σι αν Πεκίνο Σανγκάη. Πέρα από την ολοήμερη ξενάγηση που θα έχουμε θα θέλαμε μετά να συνεχίζουμε εκτός γκρουπ και να ανακατευτούμε με τον εκεί κόσμο. Έχετε να μου προτείνετε κάτι? Υπάρχει κάτι που πρέπει να προσέξουμε?Ευχαριστώ για κάθε πληροφορία.
Δεν υπάρχουν οδηγίες. Απλά να έχετε ένα χάρτη και να κυκλοφορήσετε αν κάπου κάτι σας έκανε κλικ ακόμα και με ταξί (φτάνει να έχετε γραμμένο σε ιδεογράμματα πού θέλετε να πάτε και μετά στην επιστροφή το όνομα του ξενοδοχείου). Δεν θέλω να σας χαλάσω το όνειρο αλλά κρατάτε μικρό καλάθι. Η Κίνα του Ζανγκ Γιμου και του Μάο είναι παρελθόν. Τουλάχιστον στις μεγαλουπόλεις...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.234
Μηνύματα
884.522
Μέλη
38.925
Νεότερο μέλος
aggelikik

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom