Περί Ποδοσφαίρου...

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

GTS

Member
Μηνύματα
6.819
Likes
18.763
Σου θυμιζουν τις ομορφιες της ομαδαρας σου ε;
Ας μην αναφερομαστε ομως στην ελληνικη κωμωδια...βλεπουμε αλλου ειδους τωρα:p
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Βρε εσεις βλεπουμε μουντιαλ και εσεις ασχολειστε ακομη με κοκκαλη κλπ. Τι να πω.
Καθολη την διαρκεια του μουντιαλ θα απεχω από εγχωρια ποδοσφαιρικα οπαδικα σχολια πειραγματα κλπ
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.819
Likes
18.763
Καλα, εσυ δε το ανεφερες και καλα να μας πεις οτι γινονται κι αλλου; Ε, γινονται και χειροτερα οκ, αν το 96 ειναι πραγματικα αξεπεραστο.
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Αστο gts δεν το επιασες. Η διαιτησία βρωμαει σε ολο τον κόσμο. Εγω δεν εκανα κανενα οπαδικο σχολιο. Εσυ και ο defk το ριξατε στην ειρωνια για τον οσφπ.
Απο μπαλιτσα παντως λιγα πράγματα κσι σήμερα.
Το βραδυ μεγαλο ματσ κσθως εαν δεν κάνω λάθος ο ηττημενος του Ολλανδία Ισπανία πεφτει πανω στην Βραζιλία.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.819
Likes
18.763
Ε ναι, παντου εχει Θειο, Περιεργο...αντε δες Μουντιαλ να ξεχαστεις τωρα.
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.678
Likes
16.451
Αυτό ναι....ένα πρώτο ημίχρονο πολύ ωραίο απο δυο πραγματικά καλές ομάδες και προπαντός χωρίς διαιτητικά λάθη... τέτοια θέλω να βλέπω στο μουντιάλ ...άντε πάμε να δούμε και το δεύτερο...
 

Chris22

Member
Μηνύματα
64
Likes
110
Παρακολουθω ποδοσφαιρο γυρω στα 20 χρονια,δεν θυμαμαι να εχω δει χειροτερη Βραζιλια!Απο το κεντρο και μπροστα ειναι πραγματικα πολυ λιγη,και αν δεν επαιζε εντος εδρας,δεν θα της εδινα ελπιδες ουτε για τα προημιτελικα...
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Αυτό ναι....ένα πρώτο ημίχρονο πολύ ωραίο απο δυο πραγματικά καλές ομάδες και προπαντός χωρίς διαιτητικά λάθη... τέτοια θέλω να βλέπω στο μουντιάλ ...άντε πάμε να δούμε και το δεύτερο...
Δηλαδη το πέναλτι το ειδες σωστο;
Μαιμου ηταν. Γκολαρες παντως ρομπεν και φαν περσι και δικαια μπροστα οι ορανιε.
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Και συνεχιζουν οι ομορφιες με καθαρο φαουλ στον κασιγιας στο τριτο γκολ. Μεχρι στιγμης το μουντιαλ διαιτητικα μου θυμιζει αυτο της κορεας. Πάντως ειναι το πρωτο ματσ που βλεπουμε μπαλα
 

Chris22

Member
Μηνύματα
64
Likes
110
Χρειαζοντουσαν μια τετοια σφαλιαρα οι υπεροπτες Ισπανοι!Παραμενει παρολαυτα μεσα στα φαβορι για την κουπα!
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Τι κανουν οι ιπταμενοι ολλανδοι!!!
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Υπεροχο ματσ. Μπαλαρα η Ολλανδία, η πιο "αδικημενη "εθνικη ομαδα καθως σχεδον πάντα παιζει σπουδαία μπάλα αλλα ακομη δεν εχει σηκωσει την κούπα
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.398
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom