Περί Ποδοσφαίρου...

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

liopyr

Member
Μηνύματα
322
Likes
627
Εντάξει, η Γερμανία βάση λογικής είναι φαβορί, έχει θεωρητικά πολύ καλύτερη ομάδα από την Αργεντινή.
Αλλά η λογική δεν παίζει μπάλα, ειδικά σε τελικούς.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.806
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Με ποιους είσαι εσύ τώρα? Δεν ενθυμούμαι...
Με κανέναν απ' τους 2. Ήθελα να περάσουν οι Ολλανδοί γιατί τους είχα παίξει στο στοίχημα και τσαντίστηκα που μ' έστειλε η Αργεντινή στον κουβά, γι αυτό... :)
 
  • Like
Reactions: GTS

thanosth

Member
Μηνύματα
3.372
Likes
6.870
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
υπήρχαν εποχες ρομαντικές που υποστηριζαμε μια ομάδα, βρέξει χιονίσει σε κάθε μουντιάλ, αναλογα με το ποδοσφαιρικό στιλ που εκπροσωπούσε, βλ. βραζιλία, ιταλία, αγγλία, γερμανία κοκ.
τωρα, οπου φυσάει ...το στοίχημα
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.315
υπήρχαν εποχες ρομαντικές που υποστηριζαμε μια ομάδα, βρέξει χιονίσει σε κάθε μουντιάλ, αναλογα με το ποδοσφαιρικό στιλ που εκπροσωπούσε, βλ. βραζιλία, ιταλία, αγγλία, γερμανία κοκ.
τωρα, οπου φυσάει ...το στοίχημα
Απόλυτα σωστός.Το στοίχημα έφερε τα πάνω-κάτω και ποιος δεν παρασύρθηκε...
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.315
Ο Yorgos πάντως "χρωστάει" δύο ανταποκρίσεις/περιγραφές για τον Μαραντονα.Να μην ξεχνιόμαστε..:)
 

Photini1986

Member
Μηνύματα
75
Likes
97
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Παντως,περαν ολων των αλλων,ανυπομονω να παρακολουθησω τον τελικο και απο μουσικης αποψης,μιας και η βασιλισσα των World Cup Anthems θα τραγουδησει!


(Το στοιχημα,εκανε τις παραγκες βιλες...)
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.372
Likes
6.870
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
http://www.koutipandoras.gr/article...ai-estine-paihnidia-yper-toy-olympiakoy-video

εκανε τέτοια ασχημα κ ανιθηκα πράγματα ο πρόεδρος του Ολυμπιακού?
Γίνονται τέτοια πράγματα εκει στην Αττική?
Δεν τα πιστευω.

ο Ολυμπιακός εχει ομάδαρα με παικταραδες, με μεταγραφάρες και δεν εχει ουδεμία ανάγκη από τετοιες υποχθόνιες μεθοδεύσεις.... για να παιρνει τα πανάξια κ εντιμωτατα πρωταθλήματα
 
  • Like
Reactions: GTS

Photini1986

Member
Μηνύματα
75
Likes
97
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
http://www.koutipandoras.gr/article...ai-estine-paihnidia-yper-toy-olympiakoy-video

εκανε τέτοια ασχημα κ ανιθηκα πράγματα ο πρόεδρος του Ολυμπιακού?
Γίνονται τέτοια πράγματα εκει στην Αττική?
Δεν τα πιστευω.

ο Ολυμπιακός εχει ομάδαρα με παικταραδες, με μεταγραφάρες και δεν εχει ουδεμία ανάγκη από τετοιες υποχθόνιες μεθοδεύσεις.... για να παιρνει τα πανάξια κ εντιμωτατα πρωταθλήματα

και νομιζα η κακομοιρα οτι θα διαβασω κατι για το Μουντιαλ.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.315
Το θέμα λέγεται περί ποδοσφαίρου όποτε χωράει και ο Ολυμπιακός.
΄Ασχετα αν δεν αρέσει..
 

interted

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
8.197
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ράφτινγκ στον Ουρουμπάμπα
Και να τιμωρηθεί ο πρόεδρος του Ολυμπιακού, το κακό που έχει γίνει στο ποδόσφαιρο τις τελευταίες δεκαετίες δεν αλλάζει. Πολύς κόσμος έχει σιχαθεί το ποδόσφαιρο, ξέρω πολλούς φίλους Ολυμπιακούς που αλλάξαν ομάδα ή σταματήσαν να παρακολουθουν, ο χουλιγκανισμός έχει εδραιωθεί για τα καλά. Βλέπεις το πρωτάθλημα και λες άραγε τι αξίζει αυτός ο τίτλος του πρωταθλητή. Εδώ φτάσαμε να δούμε τελικό κυπέλου πριν δυο χρόνια και οι κερδισμένοι να χαλιούνται αντί για να χαίρονται... τι να λέμε... Το θέμα είναι ότι αν είσαι άρρωστος οπαδός δεν μπορείς να δεις την αλήθεια, και στην τελική είσαι ο τελευταίος που φταις.
 

Photini1986

Member
Μηνύματα
75
Likes
97
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Kαι ποιος σου ειπε οτι η απαντηση μου εχει να κανει με τον Ολυμπιακο;
Εσεις οι Ολυμπιακοι ρε παιδι μου,βαθυτατα κομπλεξικοι ανθρωποι.Ειτε εγραφε για τον Παναιτωλικο,ειτε για την Καλαμαρια ειτε για την ΑΣΑ,ενα και το αυτο.
Διανυουμε την περιοδο της μεγαλυτερης γιορτης του ποδοσφαιρου,ας αφησουμε τα εν οικω(για σας,εγω τα σαπια εχω μαθει να τα πεταω απο το σπιτι μου),για μετα...απο Δευτερα.
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.372
Likes
6.870
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
υπάρχουν μερικοί που ισχυρίζονται πως αυτο το σωματειο δυστυχως τις 2 τελευταιες δεκαετίες εχει καταστρεψει/βιάσει αυτο το υπέροχο κάποτε κ στην ελλαδίτσα άθλημα.
τωρα μονο σε μουντιάλ η σε γιουρο η σε τσαμπιονς λινγκ το ευχαριστιομαστε
κ συνηθως μονο από την τιβί,

κατα αλλους τα παραπανω δεν ισχυουν κ οτι συνυπευθυνοι ειναι κι άλλοι....
η ουσία ειναι μία, να κερδαει πάντα ο ένας κ ο ίδιος, με καθε τροπο
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.863
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom