Περί Ποδοσφαίρου...

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

el de abajo

Member
Μηνύματα
202
Likes
586
καμία σχέση....ο έξτρα χρόνος είχε ήδη ολοκληρωθεί και προφανέστατα ο διαιτητής είχε ενημερώσει ότι με το χτύπημα το παιχνίδι τελειώνει...δεν είναι τυχαίο ότι μόνο ενας παίκτης διαμαρτύρεται, ο οποίος προφανώς δεν το κατάλαβε... οπότε όλα σωστά....
 
Last edited:

Nick_St

Member
Μηνύματα
136
Likes
2.237
Ταξίδι-Όνειρο
Venezuela
Έκλεινα μεγάλο δελτίο με goal/goal, έκανα cash out μόλις σκόραρε η Μονάρκας για να χω το κεφάλι μου ήσυχο αλλά έκατσα να δω το ματς μέχρι τέλους. Φουλ επίθεση η Τολούκα και στο 90+3' σφυρίζει πέναλτι για χέρι το οποίο δεν ήταν, τουλάχιστον αυτό φαίνεται στα ριπλέι αφού η μπάλα βρίσκει στήθος. 8 λεπτά διαμαρτυρίες, ο έξτρα χρόνος είχε ολοκληρωθεί, ο διαιτητής ενημερώνει τους αρχηγούς ότι θα σφυρίξει κατευθείαν μετά το πέναλτι και για αυτό δεν διαμαρτυρήθηκε και κανείς από τους γηπεδούχους.
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.676
Likes
16.429
Ναι ρε παιδιά ..το δέχομαι ότι έγινε έτσι.. όμως έχετε ακούσει ποτέ να λέει διαιτητής αυτό το πράγμα .. πότε θα σφυρίξει το τέλος; δεν είναι φάση των πέναλτυ μετα απο παράταση.. κανονικός αγώνας είναι και ας κάναν μισή ώρα διακοπή..χτυπάει το πέναλτυ και συνεχίζει η φάση απο το ριμπαόυντ μέχρι να απομακρυνθεί η μπάλα και τότε σφυρίζει.. αυτό είναι το λογικό...
μήπως είχε χε#@$@σμένη τη φωλιά του, που λέμε, απο το άδικο πέναλτυ που σφύριξε ώστε να δώσει μια μικρή ευκαιρία να επανορθώσει..
Το ότι έχει δικαίωμα ο διαιτητής να το κάνει δεν σημαίνει ότι έπραξε και σωστά.. εγω πάντως τόσα χρόνια ποδόσφαιρο που παρακολουθώ τέτοιο πράγμα δεν θυμάμαι να ξανάγινε..


---------------------------
Αποβλήθηκε για... κατούρημα την ώρα του αγώνα!

δεν κρατιόταν ο άνθρωπος τι να κάνουμε ..και γι αυτό κόκκινη :p


Η Τότεναμ «τελείωσε» από το γήπεδο δύο οπαδούς της! (vid)
Αυτό λέγεται επιστημονική φαντασία στην Ελλάδα που σε αγώνα της εθνικής πλακώναν έναν οπαδό (έλληνα ετσι) στο ξύλο χωρίς έλεος..
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.374
Likes
6.875
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
http://www.sdna.gr/monimes-stiles/media/article/392929/poy-einai-oi-olympiakoi-re-paidia

Αν κ εσωτερικό θέμα των Ολυμπιακών, δεν παύει να έχει το ενδιαφέρον του μιας και ...δειχνει νοοτροπίες και συμπεριφορές που μόνο καλό δεν εκαναν κ κάνουν σε αυτό το αναξιόπιστο σπορ που λέγεται ελληνικό ποδόσφαιρο
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.676
Likes
16.429
http://www.sdna.gr/monimes-stiles/media/article/392929/poy-einai-oi-olympiakoi-re-paidia

Αν κ εσωτερικό θέμα των Ολυμπιακών, δεν παύει να έχει το ενδιαφέρον του μιας και ...δειχνει νοοτροπίες και συμπεριφορές που μόνο καλό δεν εκαναν κ κάνουν σε αυτό το αναξιόπιστο σπορ που λέγεται ελληνικό ποδόσφαιρο
Το συγκεκριμένο μπορεί να είναι αλλά γενικά αφορά όλη την αθλητική δημοσιογραφία ... "υποφέρουμε" από κατευθυνόμενους δημοσιογράφους, πειθήνια όργανα του κάθε μεγαλοπαράγοντα.. και έχουν και μεγάλη ευθύνη για την κατάντια του ποδοσφαίρου κυρίως..
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.374
Likes
6.875
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Και αφορά και όλα τα μεγάλα κλαμπ, τώρα λέγεται Ολυμπιακός, παλιότερα λεγόταν αλλιώς!
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Συνομιλία Ιβιτς Γκαρθία από http://www.sport24.gr/yolo/ta-orgismena-sms-toy-giwrgoy-minoy-ston-theo.5096403.html


Βλάνταν Ίβιτς

Όλα καλά; Συνήλθες;

Γκαρθία

Δόξα τω Θεώ

Βλάνταν Ίβιτς

Παλιάνθρωποι

Γκαρθία

Κτήνη

Βλάνταν Ίβιτς

Κι εγώ από θαύμα ζω, το ξέρεις έτσι;

Γκαρθία

Εμ δεν τα ξέρω; Μου δείξανε φωτογραφίες.

Γκαρθία




Βλάνταν Ίβιτς

Νιώθω σαν να τα ξαναζώ ένα ένα. Σταμάτα.

Γκαρθία

Λες να μου αφήσει κανά κουσούρι;

Βλάνταν Ίβιτς

Τι να σου πω, γενικά εγώ το έχω ξεπεράσει, μόνο όταν αλλάζει ο καιρός πώς με πονά

Γκαρθία

Φοβάμαι ότι δεν θα νιώσω ποτέ ξανά ασφαλής στη ζωή μου.

Βλάνταν Ίβιτς

Σσσσσσ ησύχασε.

Γκαρθία

ΚΟΙΤΑ ΠΩΣ ΜΕ ΚΑΝΑΝΕ

Γκαρθία




Βλάνταν Ίβιτς

Αγνώριστος

Γκαρθία

Όλα είναι στο χέρι του Θεού πια.

Βλάνταν Ίβιτς

Μα γιατί όλα τα άσχημα πράγματα να συμβαίνουν στους καλούς ανθρώπους;
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.085
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom