Περί Ποδοσφαίρου...

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Τι λες τώρα... Ο Manolo έδωσε ένα άλλο χρώμα στην τελετή έναρξης. Ένιωσα χθες λες και ήταν το μακρινό 1994.
 

whoknows

Member
Μηνύματα
742
Likes
2.228
Επόμενο Ταξίδι
Στο φεγγαρι
Ταξίδι-Όνειρο
Στο κεντρο της Γης
Καμια επαφη η Βραζιλια με την Βραζιλια που ειχα συνηθισει σε προηγουμενα Μουντιαλ..
Κριμα για την Κροατια ..
Forza Azzuri..
 

whoknows

Member
Μηνύματα
742
Likes
2.228
Επόμενο Ταξίδι
Στο φεγγαρι
Ταξίδι-Όνειρο
Στο κεντρο της Γης
τς τς κακοήθειες... προς αποκατάσταση της αλήθειας:

Δεξί κροσέ, αριστερό direct και γκολ!!!

:bleh::bleh::bleh:
χαχαχαχαχα η απαντηση σε συνδιασμο με την φατσουλα αυτην με εκαναν να με κοιταει με μισο ματι το μπος οταν αρχισα να κανω κοιλιακους απο τα γελια χααχαχαχαχ να σαι καλα
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
χαχαχαχαχα η απαντηση σε συνδιασμο με την φατσουλα αυτην με εκαναν να με κοιταει με μισο ματι το μπος οταν αρχισα να κανω κοιλιακους απο τα γελια χααχαχαχαχ να σαι καλα
ευτυχώς που έχουμε και το μανόλο και κάνουμε κανά κοιλιακό από τα γέλια γιατί αυτός ο μήνας είναι αφιερωμένος αποκλειστικά στους μπυροκοιλιακούς...:D

Εν τω μεταξύ το τρολλάρισμα για το πέναλτι δεν έχει τελειωμό

edit: @GTS διαδόσεις διαδόσεις είμαι μικρή εγώ (σιγά μην καρφωθώ οτι έχω ζήσει επικές βραδιές με Μανόλο...):p
 

whoknows

Member
Μηνύματα
742
Likes
2.228
Επόμενο Ταξίδι
Στο φεγγαρι
Ταξίδι-Όνειρο
Στο κεντρο της Γης
ευτυχώς που έχουμε και το μανόλο και κάνουμε κανά κοιλιακό από τα γέλια γιατί αυτός ο μήνας είναι αφιερωμένος αποκλειστικά στους μπυροκοιλιακούς...:D

Εν τω μεταξύ το τρολλάρισμα για το πέναλτι δεν έχει τελειωμό
χαχαχα αν απολυθω...θα σας πω ευχαριστω διοτι με την αποζημιωση εχω φυγει διακοπες χααχαχαχ

keep on
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Οι ομορφιες συνεχίζονται. Σφαγη του μεξικο. Δυο κανονικοτατα γκολ του ακυρωθηκαν. Και μετα μιλαμε για την εκληνικη διαιτησια. Χα χα
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.871
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom