Περί Ποδοσφαίρου...

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

panpan

Member
Μηνύματα
6.879
Likes
26.760
Για να γίνει κάθαρση στο ποδόσφαιρο πρώτοι εμείς πρέπει να καταλάβουμε κάποια πράγματα και να μην εθελοτυφλούμε...
Ωραία λοιπόν,καταλάβετε τα και μην εθελοτυφλείτε.Καθαρίστε το ποδόσφαιρο.
Αν πιστεύεις με το Κούγια θα έχεις κάθαρση(επειδή μου τον έβαλες σημαία),
ζήτω η ΑΕΛ και ο Βύζας Μεγάρων.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Ωραία λοιπόν,καταλάβετε τα και μην εθελοτυφλείτε.Καθαρίστε το ποδόσφαιρο.
Αν πιστεύεις με το Κούγια θα έχεις κάθαρση(επειδή μου τον έβαλες σημαία),
ζήτω η ΑΕΛ και ο Βύζας Μεγάρων.
Το βρώμικο ποδόσφαιρο των τελευταίων δεκαετιών δεν μπορεί να καθαρίσει μέσα σε ένα χρόνο και να σου πω την αλήθεια δεν ξέρω αν θέλει να το κάνει αυτό η κυβέρνηση Συριζα.
Σημαία δεν κάνω τον Κούγια και τον κάθε Κούγια, απλά σου έβαλα τι λέει στην κατάθεσή του ένας από τους κύριους μάρτυρες. Μακάρι να βρεθούν περισσότεροι να μιλήσουν και να μπούνε φυλακή όσοι εμπλέκονται αλλά μέχρι τότε και επειδή δεν θ΄ανοίγουν στόματα θα έχουμε προσωρινή φυλάκιση και απελευθέρωση μόλις περάσει το προβλεπόμενο διάστημα και ''ηρωοποίηση'' των κατηγορούμενων στο σημείο να γίνονται δήμαρχοι!
Κάτι που έγινε και με τη χ.α μιας που δεν φρόντισαν να δέσουν τις κατηγορίες οι προηγούμενοι κυβερνώντες και τώρα πρέπει να απελευθερωθούν(μην πω πως δεν τους ένοιαζε να μπουν μέσα πραγματικά γιατί ήταν συνεργάτες και προσδοκούσαν στις ψήφους τους).

Για το Βύζα δεν ξέρω αλλά για την ΑΕΛ δεν σε συμφέρει να κάνουμε κουβέντα.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.879
Likes
26.760
Το βρώμικο ποδόσφαιρο των τελευταίων δεκαετιών δεν μπορεί να καθαρίσει μέσα σε ένα χρόνο και να σου πω την αλήθεια δεν ξέρω αν θέλει να το κάνει αυτό η κυβέρνηση Συριζα.
Μάστα,θα περιμένουμε να καθαρίσει τότε.
Σημαία δεν κάνω τον Κούγια και τον κάθε Κούγια, απλά σου έβαλα τι λέει στην κατάθεσή του ένας από τους κύριους μάρτυρες.
Έχω μάθει να κρίνω μόνο με καταδικαστικές αποφάσεις και όχι από κατηγορίες.
Μακάρι να βρεθούν οι ένοχοι της σαπίλας του ποδοσφαίρου και να καταδικαστούν.
Μέχρι τότε θα γελάω που οι σταυροφόροι της κάθαρσης είναι καταχραστές, λαθρέμποροι,μαστροποί,καταδικασμένοι δημοσιογράφοι,πρεζάκια και λοιπά στοιχεία του κπδ.
για την ΑΕΛ δεν σε συμφέρει να κάνουμε κουβέντα.
Ε,αφού δεν είναι για το συμφέρον μου,άστο.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Μέχρι τότε θα γελάω που οι σταυροφόροι της κάθαρσης είναι καταχραστές, λαθρέμποροι,μαστροποί,καταδικασμένοι δημοσιογράφοι,πρεζάκια και λοιπά στοιχεία του κπδ.
A, μπράβο στα λόγια μου έρχεσαι λοιπόν, οι ΟλυμπιακοΠαναθηναικοΑεκοΠαοκτζήδες που κατηγορεί ο ένας τον άλλο για το που έχει φτάσει το επίπεδο του ελληνικού ποδοσφαίρου...
 

Panos_65

Member
Μηνύματα
506
Likes
1.170
Πολύ ωραίο παιχνίδι και δίκαιη νίκη της Μπαρτσελόνα με 2-1, μπορούσε και παραπάνω...
Η Ρεάλ έχασε την ευκαιρία της στο 1ο μέρος.
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.405
Πολύ ωραίο γκολ του Σουάρες ο οποίος ήταν πολύ κακός στις πάσες ...ένα από τα καλύτερα παιχνίδια η ΡΕΑΛ στο Κάμπ Νιού ... ο Μέσι όχι τόσο καλός σήμερα, πιεζόταν πολύ στο πρώτο κοντρόλ....στο +4 η Μπάρτσα, ένα καλό προβάδισμα αλλά θέλουμε ακόμα 10 παιχνίδια μέχρι το τέλος...
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.513
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Από τότε που έφυγε ο Μοουρίνιο δεν κοιτάω καν το τι έκανε η Ρεάλ και η Μπάρτσα. Η πραγματική ψυχαγωγία ήταν η φάτσα του.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.445
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom