Γαλλία Περιοχή διαμονής/Οικονομικά ξενοδοχεία στο Παρίσι

MOUMOU

Member
Μηνύματα
60
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
καραιβικη
φιλε leetsi με μια γρηγορη ματια που εριξα στο booking υπαρχουν για τις συγκεκριμενες ημερομηνιες που θελεις αρκετα ξενοδοχεια κλασης ανωτερα απο το altona σε πιο καλες περιοχες και με λιγοτερα χρηματα! θεωρω πως θα πρεπει να το ξανακοιταξεις καλυτερα.
 

leetsi

Member
Μηνύματα
26
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μαδρίτη
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
φιλε leetsi με μια γρηγορη ματια που εριξα στο booking υπαρχουν για τις συγκεκριμενες ημερομηνιες που θελεις αρκετα ξενοδοχεια κλασης ανωτερα απο το altona σε πιο καλες περιοχες και με λιγοτερα χρηματα! θεωρω πως θα πρεπει να το ξανακοιταξεις καλυτερα.
Ήδη έψαχνα γι' αυτό και έστειλα για γνώμες. Μετά και την επιβεβαίωσή σας για την περιοχή, έκλεισα τελικώς σε αυτό με 309 ευρώ, το οποίο είχε πολύ καλύτερα σχόλια.
Quality Hotel Axel Opera Paris 9, Παρίσι, Γαλλία - 349 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα! - Booking.com

Ευχαριστώ για τη βοήθεια
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.145
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Σε πολυ ωραια περιοχη κλεισατε. Γωνια rue du Faub.Monmarte και bd Poissonnière ειναι μια κρεπερι που την εχει Ελληνας. Κανει την καλυτερη κρεπα που εχω φαει στο Παρισι...
 

giannakouti

Member
Μηνύματα
173
Likes
21
Επόμενο Ταξίδι
Σαρδηνία
Ναι, αυτές είναι οι τιμές. Και περίπου οι ίδιες είναι και στο Lido. Μπες στα site τους να δεις τις τιμές και τις ώρες ακριβώς.
 

AndyG

Member
Μηνύματα
78
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Γερμανία-Αυστρία...
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες..!!!
Ναι ισχύουν αυτές οι τιμές για το Moulin!! Εμείς το μετανιώσαμε πάντως. Μας είχαν στριμώξει και σε άνα τραπεζάκι με κάτι άσχετους!!
 

MOUMOU

Member
Μηνύματα
60
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
καραιβικη
90 ευρω το ατομο για την ακριβεια με μια σαμπανια ξυδι ανα 2 ατομα. κατα τη γνωμη μου το lido εχει καλυτερο προγραμμα απο το moulιn rouge εμενα μου αρεσε περισσοτερο
 

AndyG

Member
Μηνύματα
78
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Γερμανία-Αυστρία...
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες..!!!
Επίσης, το moulin rouge μου φάνηκε περισσότερο σαν τσίρκο με μαγικά κλπ. Αλλιώς το είχα στο μυαλό μου, ως το κλασικό καμπαρέ
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.145
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Επίσης, το moulin rouge μου φάνηκε περισσότερο σαν τσίρκο με μαγικά κλπ. Αλλιώς το είχα στο μυαλό μου, ως το κλασικό καμπαρέ
Ε αυτο ειναι, τσιρκο, βυζια και κωλοι...
 

tpan

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
site με διαμερίσματα ειναι το www.airbnb.com
Εμείς μείναμε πέρυσι το Νοέμβριο σε αυτο το οποίο ήταν πολυ καλο! (http://www.airbnb.com/rooms/73128). Επικοινωνείς απευθείας με τους ιδιοκτητες μεσω του site. Ενδεχομένως να μπορείς ζητήσεις και καλυτερη τιμή απο τον ιδιοκτήτη! Βρίσκεται στη συνοικία Marais. Πολυ καλή συνοικία, ζωντανή, κεντρικότατα και κοντά σε μέσα μαζικής μεταφοράς.
 

Marlin

Member
Μηνύματα
171
Likes
197
Επόμενο Ταξίδι
Κροατία, Δαλματικές ακτές
Ταξίδι-Όνειρο
Κένυα
Paris

Αγαπητοί ταξιδιώτες αρχές Απριλίου θα πάω Παρίσι (για 2η φορά) για 5 βράδια και ψάχνω κατάλυμα. Βλέπω ότι τα διαμερίσματα είναι καλή και οικονομική λύση, γιατί τα ξενοδοχεία με τα ίδια χρήματα είναι ελεϊνά.. Το budget μας για τη διαμονή είναι 400€. Ψάχνω σε διάφορα site και έχω ζαλιστεί.... εσείς τι λέτε, σε ποια περιοχή να μείνω? Θέλουμε γραφική και ζωντανή περιοχή με μαγαζιά και καφέ. Ας είναι και μακριά από αξιοθέατα αρκεί να υπάρχει μετρό. Η Marais τι λέει?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.061
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom