Γαλλία Περιοχή διαμονής/Οικονομικά ξενοδοχεία στο Παρίσι

koutsavaki

Member
Μηνύματα
183
Likes
57
Επόμενο Ταξίδι
ΠΡΟΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΤΑΓΟΝΙΑ - ΓΗ ΤΟΥ ΠΥΡΟΣ
kalispera eimai apo thessaloniki kai stis 12 martiou paw me tin kopela mou sto parisi gia prwti fora xoris na xerw polla agglika kai pou akrivos einai kala na meinoume ekleisa me to dikaioma akirosis sto xenodoxeio novanox sto 6 sigkrotima!!! einai kala?? na psaxw alou?? gti rwtaw epeidi ousiastika einai 3 meres pou tha mai ekei kai thelw na dw osa pio polla mporw !! san perioxi asfales??
Είναι σε αρκετά καλό μέρος, βλέπω πως είναι κοντά στους κήπους...Στάση μετρό όμως δεν βλέπω να έχει κοντά, μόνο το ReR που θα είναι λίγο ταλαιπωρία για να κάνετε συνέχεια αλλαγή για μετρό. Γιατί δεν βρίσκεις κάτι στο ίδιο διαμέρισμα ή ποιο κοντά στα περισσότερα αξιοθέατα ή να έχει και μετρό κοντά του??? Αφού πάτε για λίγες μέρες δεν θα υπάρχει και χρόνος για πολύ περπάτημα.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.143
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ναι αυτο θα κανω θα δω καποιο κοντα σε σταση μετρο ευχαριστω πολυ για την βοηθεια!!
Το ξενοδοχειο ειναι σε πολυ καλη τοποθεσια κοντα σε μετρο και με εξυπηρετηση απο τις πιο βολικες γραμμες. Αν σου αρεσε γιατι να δεις αλλου?
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
γιατι του εγραψαν πως το μετρο ειναι μακρυα και δεν βολευει.
 

hliad1990

Member
Μηνύματα
52
Likes
3
Μας αρεσε παρα πολυ το ξενοδοχειο απλα ειπα να δω αλλου γιατι μου ειπαν παραπανω οτι δεν βολευει το μετρο :(
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.143
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Μας αρεσε παρα πολυ το ξενοδοχειο απλα ειπα να δω αλλου γιατι μου ειπαν παραπανω οτι δεν βολευει το μετρο :(
Καλα δες και αλλου μηπως βρεις κανενα ακομα καλυτερο αλλα κι αυτο ειναι σε πολυ καλο σημειο.
 

hliad1990

Member
Μηνύματα
52
Likes
3
Ενταξει θα κοιταξω αν εχεις και εσυ κατι να μου προτινεις καλοδεχουμενο και τριπακιας σου εστειλα και μνμα ελπιζω να σου παραδοθηκε!!!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.143
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ενταξει θα κοιταξω αν εχεις και εσυ κατι να μου προτινεις καλοδεχουμενο και τριπακιας σου εστειλα και μνμα ελπιζω να σου παραδοθηκε!!!
Ναι, θα σου απαντησω τις επομενες μερες οπως σου ειπα.
 

maria78

Member
Μηνύματα
25
Likes
1
παιδια καλησπερα!θα ρωτησω κ εγω με την σειρα μου την κλασσικη ερωτηση που κανουν ολοι εδω μεσα!θα ταξιδεψω με 4 φιλες στις 20 φεβρουαριου για 5 μερες κ θελουμε να βρουμε ενα μερος οικονομικο,κεντρικο κ ασφαλες.υπαρχει κατι να μου προτεινετε χωρις να χρειαζετε να κανω ερευνα λες κ θα δωσω εξετασεις? :) πραγματικα δεν θα εμπαινα στην διαδικασια να ρωτησω ξανα αλλα εχω διαβασει τοσα που δεν ξερω πλεον τι να κρατησω κ τι να αφησω.αυτο που μας νοιαζει περισσοτερο ειναι να ειναι κεντρικο κ ασφαλες.λογω του οτι ολη μερα θα γυρναμε το να ειναι κυριλε κτλ δεν μας νοιαζει κ τοσο αρκει να ειναι καθαρο.καποια προταση?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.871
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom