Ισπανία Περιοχες για επιλογη ξενοδοχειου στη Barcelona

panagiotis3

Member
Μηνύματα
48
Likes
10
Φιλε panpan θα μπορουσες να μου πεις ενα ξενοδοχειο οικονομικο σε καλη περιοχη αλλα κυρίως να ειναι κοντα απο εκει που ξεκιναει το λεωφοριακι για το αεροδρομιο της χιρονα..
 

panagiotis3

Member
Μηνύματα
48
Likes
10
μπορεις να μου πεις σε ποιο σημειο σταματαει το λεοφοριακι στην βαρκελωνη και απο που ξεκιναει..??Στον χαρτη αν μπορεις για να δω εκει γυρο τιποτα.!!Ευχαριστω :)
 

teoper

Member
Μηνύματα
88
Likes
135
Μια πληροφορια παρακαλω Εχω κλεισει 4 ημερες για το καλοκαιρι στην Βαρκελωνη.Καταληγω στα ξενοδοχεια Andante και ειδα τωρα και το .hotel4 στο poblenou.Τι απο τα δυο συστηνει καποιος που ξερει την πολη. Και κατι τελευταιο Να τα κλεισω τωρα ή να περιμενω μετα το νεο ετος Ευχαριστω
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Μηνύματα
90
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
ελβετια
Ταξίδι-Όνειρο
φιλανδια
Μια πληροφορια παρακαλω Εχω κλεισει 4 ημερες για το καλοκαιρι στην Βαρκελωνη.Καταληγω στα ξενοδοχεια Andante και ειδα τωρα και το .hotel4 στο poblenou.Τι απο τα δυο συστηνει καποιος που ξερει την πολη. Και κατι τελευταιο Να τα κλεισω τωρα ή να περιμενω μετα το νεο ετος Ευχαριστω
η poblenou ειναι παρα πολυ ωραια περιοχη,εγω εμεινα περυσι στο holiday inn,αυτο που ανεφερες το χοτελ δεν το ξερω.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.788
Η αλυσίδα Hesperia Είναι καλά ξενοδοχεία,το συγκεκριμένο δεν το ξέρω,λογικά θα είναι καλό.Δεν θυμάμαι η στάση του μετρό που είναι.Νομίζω είναι λίγο μακριά.
Πάντως η περιοχή είναι μακριά από το κέντρο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.694
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom