ΗΠΑ Περιοχες για μεινεις σε Νεα Υορκη και Καλιφόρνια

Liana

Member
Μηνύματα
16
Likes
0
Πανικός ε?? χμμμ δεν ειναι και οτι καλύτερο αυτό..να βάζω στο ψαχτηρι νεα υορκη center?
Γιατι δεν μπορω να διαθέσω και πολλά λεφτα..οτι έχω βρε παιδία με 130? δεν εχει ιδιωτικό μπανιο...:(

Ρίξε μια ματιά στο RAMADA EASTSIDE Hotel, APPLECORE.HOTELS.com, είχε μπάνιο μέσα στο δωμάτιο, 32" flat tv, δωμάτια με στρώματα tempur, πρωινό και η τιμή ήταν στα 122 δολλάρια. Εμεινα πολύ ευχαριστημένη και ήταν 30th street, δηλαδή όχι μέσα στο χαμό, κοντά στο EMPΙRE STATE. :)
 

alexapa

Member
Μηνύματα
52
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΡΑ-ΜΠΟΡΑ
Καλημέρα σας!!

Λιανα σ'ευχαριστω πολύ το ειδα αλλα ειχε τσιμπημένη τιμουλα..
Έκλεισα χτες ένα ξενοδοχείο στη Νέα Υορκη και φοβάμαι να σας το πώ για να μη μάθω τα αρνητικά του:)
Μου μένει να κλείσω στο San Francisco και στο Los Angeles..

Λοιπόννννν έκλεισα στο Shoreham hotel για 7 νύχτες με 1001? μαζί με τους φόρους..μετά απο πολύ ψάξιμο ήταν το μόνο νορμάλ ξενοδοχείο!

Αχ είμαι έτοιμη ακούω...
 

alexapa

Member
Μηνύματα
52
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΡΑ-ΜΠΟΡΑ
Αχ παιδια μια ακόμη βοήθεια σας παρακαλώ.. ψάχνω ξενοδοχείο για San Francisco και στο booking και στο tripadvisor δεν έχει στο πλάι την περιοχή Chinatown..πως αλλιως λέγεται??? Μήπως Union Square ή Civic center? (επειδή έχει τα περισσότερα ξενοδοχεια τα είπα αυτα..:))
 

taver

Member
Μηνύματα
12.487
Likes
28.956
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Αχ παιδια μια ακόμη βοήθεια σας παρακαλώ.. ψάχνω ξενοδοχείο για San Francisco και στο booking και στο tripadvisor δεν έχει στο πλάι την περιοχή Chinatown..πως αλλιως λέγεται??? Μήπως Union Square ή Civic center? (επειδή έχει τα περισσότερα ξενοδοχεια τα είπα αυτα..:))
Όχι. Άλλες περιοχές είναι αυτές.
Στο booking η περιοχή είναι μοιρασμένη ανάμεσα σε Fisherman's wharf, financial district & union square.
 

alexapa

Member
Μηνύματα
52
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΡΑ-ΜΠΟΡΑ
Σ'ευχαριστώ taver!! Είναι κάποια περιοχή που έχει το μεγαλύτερο κομμάτι της chinatown??
 

martz

Member
Μηνύματα
24
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Κοπεγχαγη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη for ever!!!
Εγω Νέα Υόρκη έμενα 39η και Park av και ήταν πολύ βολικό γιατί είχε δίπλα το grand cenral.Παντως αν βρεις είναι ωραία και πιο χαμηλά village και chelsea.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.445
Μέλη
38.896
Νεότερο μέλος
η μεγάλη η ζωή

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom