Ινδία Περιπετειες στην Απιστευτη Ινδια!

Giristroula

Member
Μηνύματα
723
Likes
348
Επόμενο Ταξίδι
κάτσε να μαζώξω κάνα χρήμ
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα, Ιαπωνία
Όσο καιρό έλειπες ανυπομονούσα να γυρίσεις και να ξεκινήσεις ιστορία...Παίρνω θέση!Είπα και γω να γράψω για το πρόσφατο ταξίδι μου στην Ελβετία, αλλά με τόσες περίεργες εμπειρίες εδώ, σιγά μη διαβάσει κανείς τη δική μου...κλάψ...
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.700
Likes
6.314
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Ωραία, απλά, και κατατοπιστικά. κι εγώ χρειάζομαι καρέκλα...
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
Όσο καιρό έλειπες ανυπομονούσα να γυρίσεις και να ξεκινήσεις ιστορία...Παίρνω θέση!Είπα και γω να γράψω για το πρόσφατο ταξίδι μου στην Ελβετία, αλλά με τόσες περίεργες εμπειρίες εδώ, σιγά μη διαβάσει κανείς τη δική μου...κλάψ...
Παιδί μου, δεν φταίει η δική σου ή η δική μου ιστορία! Εδώ έχουμε Αφρικές, Σοκότρα και τώρα Ινδία! overdose!! Έρση θα έπρεπε να έβγαζες στα προσεχώς του forum την ιστορία! Δεν βγάζουμε έτσι, φάτσα φόρα μια Ινδία από εσένα? (άσε που δεν πρόλαβες τις κάλπες των oscar)

(πω πω φανταστείτε τι έχει να γίνει στα βραβεία "Ιστορία του μήνα Ιανουαρίου 2011"!! Χοχο!!)
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Καλα βρε θηριο χτες το βραδυ την εγραφες την ιστορια?
Παρατηρησα και γω οτι σταματησαν τα ποστ απο τις 1 και μετα και λεω: "α τα παλιοπαιδα το εριξαν στον υπνο " οποτε πηγα και γω για υπνο ...αλλα που!
Εγω δεν προλαβα τις μαζασοπολυθρονες ,οποτε καθομαι στο ταπεινο σκαμνακι μου και περιμενω.
Ερωτηση: καλα βρε παιδια ανθρωπος απο Θεσσαλονικη αν θελει να παει Ινδια πρεπει να κατεβει οπωσδηποτε Αθηνα?Απο Μακεδονια δεν εχει καθολου πτησεις?
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Αν υποψιαστώ ότι ο Ολλανδός που αναφέρεσαι είναι ο ίδιος που έκανε τα ίδια και για τον ίδιο λόγο στον ίδιο χώρο, 12 χρόνια πριν (τότε που ήμασταν εμείς εκεί δηλαδή), τότε τι να πω? Σατανική σύμπτωση να το πω? Ούτε μια στο εκατομμύριο δεν συμβαίνουν αυτά. Κισμέτ να το πω? Επιφυλάσσομαι και αγωνιώ σ' αυτήν την περίπτωση για τα μελλούμενα.
Ψηλος γυρω στα σαραντα, ξανθομπουρμπουλος που ξεκινα να ασπριζει και γαλανοματης, σχετικα καλοζωισμενος, με συζυγο η οποια δεν ακουστηκε και τρια παιδια τα οποια ακουστηκαν.
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Ερωτηση: καλα βρε παιδια ανθρωπος απο Θεσσαλονικη αν θελει να παει Ινδια πρεπει να κατεβει οπωσδηποτε Αθηνα?Απο Μακεδονια δεν εχει καθολου πτησεις?
Τωρα μην ξυνεις πληγες! Και μην ξαναρχισουμε εδω μεσα τα γιατι κοβονται πτησεις απο το αεροδρομιο Μακεδονια!
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Το καλυτερότερο πρωινό ξεκίνημα!:clap::clap::clap:

Να υποψιαστώ ότι, ελλείψει αδικοχαμένων λινών και βαμβακερών υποκαμίσων, ο Αφέντης εθεάθη ενδεδυμένος με ντότι ή κούρτα? Κι αν ναι, φωτό άμεσα, πληζ!!!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Eρση εύχομαι να επιβιώσει και φέτος ο γάμος σου!!
Α ρε αφέντη που έμπλεξες!!!:D
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Ψηλος γυρω στα σαραντα, ξανθομπουρμπουλος που ξεκινα να ασπριζει και γαλανοματης, σχετικα καλοζωισμενος, με συζυγο η οποια δεν ακουστηκε και τρια παιδια τα οποια ακουστηκαν.
Αυτός, αυτός κύριε Πρόεδρε! Να, μα την Αγία Κουραμάνα!

Πέρα από πλάκα, όντως είχαμε ανάλογο περιστατικό και ναι, ήταν κι αυτός Ολλανδός - κι έκανε ακριβώς τα ίδια, κι ας ήξερε τις καταστάσεις καλύτερα από μας. Τυχαίο? Who knows...
 

astral

Member
Μηνύματα
776
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Αργεντινή
πω πω δε σας προλαβαίνω λέμε!! Τι να πρωτοδιαβάσω η γυναίκα πια??? :shock:

(σκαμνάκι κι εγώ ;))
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
πω πω δε σας προλαβαίνω λέμε!! Τι να πρωτοδιαβάσω η γυναίκα πια??? :shock:

(σκαμνάκι κι εγώ ;))


Και πού να πέσει και το trailer για την Ερυθραία! (αλλά καλύτερα ας μη σπαμάρω στην ιστορία της φίλης μου). Έρση μου, μην ανησυχείς, το αναβάλλω για μετά το πέρας της δικής σου.
 

PopiTzil

Member
Μηνύματα
89
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
...........
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία,Κούβα..
Άντε ωραία να δούμε και λίγο από την μακρινή Ινδία!! Περιμένουμε την συνέχεια....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.339
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom