Ινδία Περιπετειες στην Απιστευτη Ινδια!

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Αντε βρε Ερση!Τι κανεις τωρα σιδερωνεις τις μπουγαδες?:D
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Μμμμ για να δούμε...Έχω πέντε ανοιχτά τραβελοστορικά παράθυρα, το e-mail της δουλειάς ε και το πρόγραμμα της δουλειάς, έτσι για να βρίσκεται από σπόντα!!
Συμφωνώ με SkullFlower, αλί και τρις αλί. Δε σας προλαβαίνω.

ΕΡΣΗ από την ώρα που έκανες την λαδιά, ανυπομονούσα να γυρίσεις για να διαβάσω. Πλέον στα ταξίδια όνειρο, έχει πάρει σίγουρη θέση η Ινδία- κάτι η dim κάτι η vario, τώρα εσύ. Λυπηθείτε με :shock::russianroulette:
Περιμένω συνέχεια :clap:
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.783
Likes
18.174
Χωρίς βαλίτσα ο έρμος ο Γιώργος? Και τι φόραγε ρε Έρση, τα βρακιά σου ή ψώνισε Μπόλιγουντ εσώρουχα (εδώ θέλουμε και φωτό παρακαλώ)

Είπαμε, πρέπει να αλλάζουμε κανά εσώρουχο μια φορά κάθε 3-4 μέρες...:haha:
 

YBONNH

Member
Μηνύματα
234
Likes
115
Ταξίδι-Όνειρο
γυρος του κοσμου
Καλωσορισατε!:clap::clap:
Επιασα κι εγω θεση και περιμενω τη συνεχεια!
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Δεν ξέρω τι γίνεται με τα λερωμένα , τ' άπλυτα, τα παραπεταμένα, αλλά εκτός απο την πατροπαράδοτη σκάφη και το κοφίνι με την στάχτη Ερση, υπάρχουν κάτι συσκευές που τις λένε πλυντήρια. Για δοκίμασε.... μπορεί και να τελειώσεις πιο γρήγορα την μπουγάδα και να γράψεις την συνέχεια.....
Καλώς ήρθατε, είμαι σίγουρη ότι μετά και απο τις συμβουλές μου, θα ήταν ένα ήρεμο και ξεγνοιαστό ταξίδι. Είμαι συνάμα και γουρλού. Αυτό που το πας?
Υβόννη παιδί μου, επαναλαμβάνεσαι....
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Αυτοματο σιδερο ομως ακομη δεν εχει εφευρεθει δυστυχως! Αν ομως παρελπιδα κατι μου εχει διαφυγει και πλεον κυκλοφορει στο εμποριο καποια τετοια συσκευη οσο οσο θα την αγορασω!
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Αυτοματο σιδερο ομως ακομη δεν εχει εφευρεθει δυστυχως! Αν ομως παρελπιδα κατι μου εχει διαφυγει και πλεον κυκλοφορει στο εμποριο καποια τετοια συσκευη οσο οσο θα την αγορασω!
ΑΤΣΑΛΑΚΩΤΟΣ / σιδερωμα, σιδερωτηριο, Θεσσαλονικη, σιδερωμα με το κιλο, σιδερωτηρια, θεσσαλονικη, σιδερωμα παραλαβη κατ οικον, σιδερωμα ρουχων, σιδερωμα delivery, Θεσσαλονικη, iron delivery service, delivery σιδερωμα, delivery σιδερωμα ρουχων, σιδερωτ
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
'Ερση μου καλωσορίσατε και πάλι στην πόλη μας!!!! Αναμένω με τρομερή αγωνία την συνέχεια διότι ο δικός σου αφέντης μοιάζει αρκετά με τον δικό μου αφέντη και γι'αυτό μέχρι στιγμής 2 φορές έχω αναβάλει την Ινδία (φταίνε βέβαια και κάποιες τρομοκρατικές ενέργειες πριν 2 χρόνια).... οπότε θα ξέρω αν πάω και τι θα ακούσω ή τι θα με περιμένει... Ακόμα;;;;; Αν θέλεις βέβαια βοήθεια για σίδερο προσφέρομαι αν και ακόμα ούτε τα δικά μου δεν κατάφερα να σιδερώσω.....
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
α εδώ είστε όλοι μαζεμένοι;;
καλώς όρισες ΕΡΣΗ!Φυσικά διαβάζω κι εγώ την δική σου ΙΝδία...όχι που θα τ άφηνα:haha:ξέρεις εσύ,μόνο πρόσεχε μη γίνει σαν της "άλλης Ινδίας";)εδώ μέσα,
όσοι είχαν παρακολουθήσει εκείνη την παλιά κατάλαβαν...,
νάσαι αντικειμενική ΕΡΣΗ μου,να μας τα πείς όλα...
Πάντως ματιασμένοι πήγατε μου φαίνεται:haha:μα να πατήσεις το πόδι σου στην Ινδία και να μην έχεις βαλίτσα,οπουδήποτε αλλού "τρώγεται"αλλά εκεί πέρα;;
πότε με το καλό την παραλάβατε;
 

pattyyy

Member
Μηνύματα
1.565
Likes
1.271
Επόμενο Ταξίδι
χμ...
Ταξίδι-Όνειρο
νότια αφρική
Ήδη έχω "απογειωθεί" μαζί σας και περιμένω περιπέτειες επί ινδικού εδάφους!
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Μπραβο Ερση.Πριν στεγνωση η μπουγαδα ξεκινησες την ιστορια.
Περνω αρωματικα σπρευ και μυρωδατα στικακια περιμενοντας την συνεχεια..
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
...μόνο πρόσεχε μη γίνει σαν της "άλλης Ινδίας"εδώ μέσα,
όσοι είχαν παρακολουθήσει εκείνη την παλιά κατάλαβαν...,
νάσαι αντικειμενική ΕΡΣΗ μου,να μας τα πείς όλα...
Μα η Ερση προετοίμαζε από πολύ μικρή το ταξίδι.
Να και η απόδειξη:
 

Attachments


Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.275
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom