Περιπλάνηση σε 2 ή 4 τροχούς

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.885
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Ξεκινώντας το φόρουμ προτείνω να γράψουμε διαδρομές που μας έκαναν εντύπωση όταν τις πραγματοποιήσαμε (όχι ταξιδιωτικές ιστορίες) σε Ελλάδα και εξωτερικό. Προτείνω λοιπόν στο φίλο μου τον Χρήστο που ξεκίνησε και αυτό το γκρουπ να μας γράψει το πρώτο ποστ με διαδρομή. Άλλωστε έχει στο ενεργητικό του πάνω από ένα εκατομμύριο χμ. διαδρομών. Άντε Χρήστο. Περιμένουμε.:clap:
 
Μηνύματα
159
Likes
43
Ξεκινώντας το φόρουμ προτείνω να γράψουμε διαδρομές που μας έκαναν εντύπωση όταν τις πραγματοποιήσαμε (όχι ταξιδιωτικές ιστορίες) σε Ελλάδα και εξωτερικό. Προτείνω λοιπόν στο φίλο μου τον Χρήστο που ξεκίνησε και αυτό το γκρουπ να μας γράψει το πρώτο ποστ με διαδρομή............
Αγαπητέ Δήμο, δεν νομίζω ότι αξίζει τον κόπο να δώσω διαδρομές που έχω κάνει στο παρελθόν, γιατί οι συνθήκες μεταβάλλονται συνεχώς. Άλλωστε όπως ξέρεις στα τόσα
χρόνια που ταξιδεύω με αυτοκίνητο, έχω κάνει τόσο πολλές, που είναι αδύνατο να θυμάμαι λεπτομέρειες, χωρίς να τις μπερδεύω. Ίσως να καταχωρίσω τις πιο πρόσφατες. Υπόσχομαι όμως ότι όποια αξιόλογη διαδρομή κάνω από εδώ και πέρα, που για το εξωτερικό ελπίζω να είναι πολλές, θα την καταγράψω. Ομολογώ ώμος ότι για διαδρομές εντός Ελλάδος προβληματίζομαι πάρα πολύ. Στην Ελλάδα, αν και δεν ξέρω κι’ εγώ πια πόσα χέρια την έχω περάσει, συνεχίζω να ανακαλύπτω γραφικές διαδρομές και αξιόλογους προορισμούς, αρκεί
να έχω τη σχετική πληροφόρηση. Κατόπιν αυτού θα ήταν χρήσιμο να περιλαμβάνονται και αυτές οι διαδρομές, αλλά πολύ φοβάμαι ότι θα γίνει χαμός. Αυτά και βλέπουμε._
 

AleGE

Member
Μηνύματα
42
Likes
3
Ταξίδι-Όνειρο
Οδικός στο Θιβέτ
Θα αναφερθούμε εδώ σε διαδρομές απο Ελλάδα ή όχι ?
 

george diver

Member
Μηνύματα
115
Likes
15
Ταξίδι-Όνειρο
Στούς βυθούς ολης της γης
γνώμη μου είναι να γράφουμε μόνο τις γραφικές διαδρομές η άγνωστες που δεν τις ξέρουμε πολλοί
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.829
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom