Περού Περού : Εκεί όπου έκλεψαν και τα διαβατήρια και την καρδιά μας

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Να ξερεις οτι θα περιμενουμε ανταποκριση....:clap::clap::clap:
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Ωραία θα αρχίσω να πρήζω κι άλλο κόσμο πέρα από την ΚΙΚΙ :)
 

efi.hania

Member
Μηνύματα
624
Likes
938
Ταξίδι-Όνειρο
papua
fiji (μπορω να σε λεω ετσι?ειναι πιο εξωτικο) μολις γυρισω μπορουμε να κανονισουμε επιτελους την καλοκαιρινη μας συναντηση και μπορεις να με πρηξεις οσο θες!
μελι μη με μισεις και μονο που μπορουμε τετοιες εποχες να κανουμε μια τετοια ταξιδαρα οσες μερες κι ας ειναι ειμαστε πολυ τυχερες!σκεψου ποσοι θα ''μισουν'' εσενα και μονο που πας κι ας ειναι και λιγοτερες μερες!
ρενατουλι...και στα δικα σου!!!
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.698
Likes
6.678
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
μελι μη με μισεις και μονο που μπορουμε τετοιες εποχες να κανουμε μια τετοια ταξιδαρα οσες μερες κι ας ειναι ειμαστε πολυ τυχερες!σκεψου ποσοι θα ''μισουν'' εσενα και μονο που πας κι ας ειναι και λιγοτερες μερες....


σωστο !!!
καλά να περάσεις Εφη και περιμένω εντυπώσεις ...
Με τι αεροπορική πετάς και πόσο το βρήκες το εισιτήριο ;
 

efi.hania

Member
Μηνύματα
624
Likes
938
Ταξίδι-Όνειρο
papua
kiki σ ευχαριστω κι εγω για την ιστορια σου που τη μοιραστηκες μαζι μας,και μη σου πω...με ξεσηκωσες κιολας.
το ταξιδι αυτο το ''ψηνω'' εδω και πολυυυ καιρο και τελικα πηρα το μεγαλο ναι πριν λιγες μερες.μου πηρε μερικες μερες ακομα να δαπραγματευτω, να παρακαλεσω, να απειλησω, να εξαγορασω......εξτρα μερες για το ταξιδι και τελικα το εκλεισα, 9 μερες πριν την αναχωρηση στα 1100 απο χανια.για τελευταια στιγμη καλη μου φαινετε η τιμη ε?τι λετε? α! με ιβερια
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.698
Likes
6.678
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
kiki σ ευχαριστω κι εγω για την ιστορια σου που τη μοιραστηκες μαζι μας,και μη σου πω...με ξεσηκωσες κιολας.
το ταξιδι αυτο το ''ψηνω'' εδω και πολυυυ καιρο και τελικα πηρα το μεγαλο ναι πριν λιγες μερες.μου πηρε μερικες μερες ακομα να δαπραγματευτω, να παρακαλεσω, να απειλησω, να εξαγορασω......εξτρα μερες για το ταξιδι και τελικα το εκλεισα, 9 μερες πριν την αναχωρηση στα 1100 απο χανια.για τελευταια στιγμη καλη μου φαινετε η τιμη ε?τι λετε? α! με ιβερια
Εννοείται ότι η τιμή είναι μια χαρά και ειδικά απο Χανιά ...
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
fiji (μπορω να σε λεω ετσι?ειναι πιο εξωτικο) μολις γυρισω μπορουμε να κανονισουμε επιτελους την καλοκαιρινη μας συναντηση και μπορεις να με πρηξεις οσο θες!
Α τέλεια. Πότε γυρνάς; :D
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.698
Likes
6.678
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Τελικά βγήκε ο Ollanda ;
οπου διαβαζω γράφουν μάλλον ...
Γιώργο , ξέρεις κάτι περισσοτερο ;
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.725
Likes
50.764
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Τελικά βγήκε ο Ollanda ;
οπου διαβαζω γράφουν μάλλον ...
Γιώργο , ξέρεις κάτι περισσοτερο ;
Η επίσημη καταμέτρηση γίνεται εδώ:
Elecciones Generales 2011 Segunda Elecciσn Presidencial

Λείπουν κυρίως οι ψήφοι της Λίμα, επειδή εκεί ήταν τα μεγαλύτερα εκλογικά κέντρα. Λογικά θα κερδίσει ο Ουμάλα, αλλά υπομονή λίγες ώρες ακόμη, μέχρι να καταμετρηθεί το 100%. Πάντως όταν έχεις προβάδισμα στο με 3% στο 92% των ψήφων, μάλλον κέρδισες...

Οι αναλυτές -που έδιναν τη νίκη στην Φουχιμόρα- λένε ότι κέρδισε επειδή έπαιξε έξυπνα την τελευταία εβδομάδα το χαρτί της διαφθοράς του Φουχιμόρι και των στειρώσεων που έκανε στον πληθυσμό των Άνδεων, πράγματα τα οποία αρνήθηκε η Κέικο, χάνοντας την αξιοπιστία της (το ξέρουν όλοι ότι συνέβησαν). Επίσης, σε αντίθεση με τις προηγούμενες εκλογές, εμφανίστηκε πολύ πιο λογικός, "έκρυψε" τον πατέρα του που έλεγε όλο βλακείες (ειδικά για τους ομοφυλόφιλους) και μάλλον ξεθώριασαν και οι κατηγορίες ότι τα παίρνει από τον Τσάβες, ο Τσάβες θα στείλει τα παιδιά μας στην Κούβα κλπ. Ο Ουμάλα ήταν πολύ πιο λογικός, λιγότερο ακραίος και ίδια λαϊκιστής με πριν, ενώ η Κέικο είχε να ένα πολύ βαρύ φορτίο από την πτραγική- κληρονομιά του πατέρα της.

Όσο για τους εκλογολόγους, κατάπιαν τις γλώσσες τους.
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.698
Likes
6.678
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
ευχαριστώ Γιώργο , αντε να περιμένω λιγες ωρες ακομα ...
θα ειναι η πρώτη φορά που θα βγεί καποιος που υποστηρίζω !!!
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.725
Likes
50.764
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Α τι, δεν είχες ψηφίσει ΓΑΠ δηλαδή;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.265
Μηνύματα
885.728
Μέλη
38.946
Νεότερο μέλος
Delmary

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom