Περού Περού.. not a classic honeymoon

cathy-κι

Member
Μηνύματα
156
Likes
163
Επόμενο Ταξίδι
Τανζανία
Ταξίδι-Όνειρο
Ξέμεινα από όνειρο??

Και επειδή όπως καταλαβαίνετε αυτό το χρόνο που χρειαζόμουν δεν το βρήκα ποτέ....:cry::cry::cry:
Θα συνεχίσω χωρίς λόγια αλλά με μερικές φωτογραφίες για το υπόλοιπο του ταξιδιού...






Και φυσικά η λίμνη Τιτικάκα..... μέρος το οποίο για μένα ήταν ίσως το πιο αξιοθαύμαστο και αξιοπερίεργο μέρος που επισκεφτήκαμε:xalara::xalara:... αν και φυσικά πολλοί μπορούν να διαφωνούν όπως και ο Μιμίκος φυσικά που όχι απλά ενθουσιάστηκε.. αλλά εκστασιάστηκε με το Machu Picchu και έβγαλε 2000 φωτογραφίες:D:D..






Και μια τελευταία βόλτα πριν την επιστροφή στο αεροδρόμιο για πίσω... στους πύργους του Sillustani και στη φάρμα μιας οικογένειας ιθαγενών.




Ξέρω πώς κλείνω πολύ άδοξα την ιστορία μου αλλά πραγματικά.. δε θα μπορούσα να κάνω τπτ καλύτερο μετά από ενάμισι χρόνο....:oops::oops::oops: και έχοντας μεσολαβήσει κι άλλα σημαντικά ταξίδια... που ούτε καν αποπειράθηκα να ξεκινήσω μιας και ήξερα ότι δε θα τα καταφέρω!!:rolleyes-80::rolleyes-80:

Σε κάθε περίπτωση είμαι εδώ για όποιον ενδιαφέρεται να κάνει ένα τέτοιο ταξίδι και μπορώ να βοηθήσω!!:D:D

Σας φιλώ!!!!!!!!!!!!:surf2::surf2:
 

Attachments

Last edited by a moderator:

vickokka

Member
Μηνύματα
1.236
Likes
1.934
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
Ανυπομονω για τη συνέχεια!!! Πολυ ωραία αρχή!...να ζήσετε ευτυχισμένοι και με το καλο να διαβάσουμε κι άλλο απο το γαμήλιο ταξίδι σας!...

Sent from my iPad using Travel Stories
 

George13

Member
Μηνύματα
40
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
ΛΙΒΑΝΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΕΡΟΥ
Εξαιρετική αρχή :) . Να ζήσετε και να κάνετε ακόμα πολλά ταξίδια .
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
αχ μωρε τι ωραια! να ζησετε... για συνεχισε για συνεχισε !:cool:
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Ναι...
Αυτό ειναι ταξίδι του μέλιτος. Μπράβο...
(Προσωπικά, στο Περού ξαναπάω τρέχοντας και χωρίς γυναίκα...)
 

deka

Member
Μηνύματα
471
Likes
347
Επόμενο Ταξίδι
Mama Africa
Ταξίδι-Όνειρο
Περού/Γουατεμάλα/Ν.Πάσχα
Καλώς ήρθατε πίσω στα πάτρια εδάφη! Να ζήσετε και να έχετε καλή ζωή!
Περιμένω με ανυπομονησία να μάθω για το ταξίδι σας που για μένα είναι ένα από τα ταξίδια-όνειρα ;)
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Δεν το εχω για ταξιδι ονειρο , παρολο που εχω ακουσει τα καλυτερα για τη χωρα. Σιγουρα ομως ειναι πολυ ιδιαιτερη επιλογη για γαμηλιο ταξιδι! Μπραβο σας για την επιλογη , να ζησετε και περιμενω κι εγω τη συνεχεια :D
 

nicole.g.<3

Member
Μηνύματα
398
Likes
455
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυν.-Καραϊβική!
Να ζήσετε ευτυχισμένοι και να κάνετε πολλά ταξίδια!!! :clap: Μου αρέσει πολύ η αρχή..και η φωτογραφία απλά τέλεια :D
Περιμένω με αγωνία τη συνέχεια...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.844
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom