Πετάξτε με Αlitalia για Νέα Υόρκη με 395 ευρώ

astrah

Member
Μηνύματα
121
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
ταξίδι να'νε κ οπου να'νε
Ταξίδι-Όνειρο
το γυρο του κοσμου!
τωρα που δεν εχουμε λεφτα τι να τις κανουμε τις προσφορες;( σορρυ για το off topic)
Το εχω κανει σωστα για τυχαιες ημερομηνιες(Φεβρουάριο) ειναι οντως 800 ευρω συνολο για 2 ατομα; ADVANCED SEARCH
 

el_viajero

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
λιβανος-συρια
Ταξίδι-Όνειρο
ανταρκτικη
εγώ είχα πετάξει με 288 ευρώ τέλη απριλίου 2009 (δευτερη μέρα του Πάσχα νομίζω ήταν). outbound με klm και inbound με northwest. επιστροφή βέβαια μέσω detroit και amsterdam αλλα για 288 χαλάλι 2-3 ώρες παραπάνω ταλαιπωρία. και δώρο voucher 500 ευρω για το επόμενο ταξίδι γιατί μάλλον η πτήση αθήνα άμστερνταμ ήταν overbooked και μας πρότειναν να πάμε με airfrance (με αντάλλαγμα το voucher). ζήτω η klm!!
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.225
Likes
5.777
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Γιατί ενώ λέει:
Πτήσεις από: 01/01/2012 έως: 31/03/2012
δεν με αφήνει να επιλέξω αναχώρηση πριν τις 16/1; :roll:
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.336
Likes
1.821
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
Γιατί ενώ λέει:
Πτήσεις από: 01/01/2012 έως: 31/03/2012
δεν με αφήνει να επιλέξω αναχώρηση πριν τις 16/1; :roll:
Αυτό το σύστημα της travelplanet24 σου βγάζει μόνο τις μέρες που υπάρχουν ακόμη διαθέσιμα εισητήρια στην τιμή της προσφοράς
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.336
Likes
1.821
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
Λεω δε μπορει, θα'ναι για συγκεκριμενες ημερομηνιες και απο περιεργεια εβαλα τυχαιες και με διεψευσε... Αλλη φορα θα παμε εμεις coco ;) Προς το παρον σε περιμενει το Λονδινο, τι αλλο θες; Μη κλαις :D
Υπάρχει μια μικρή περίπτωση να ακυρωθεί και να μείνω με τα εισητήρια στο χέρι... Για αυτό το έχω ρίξει ξανά στην αναζήτηση άλλων προορισμών εστω και είναι άπιαστοι... /σόρρυ για το οφφ τοπικ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.322
Μηνύματα
887.953
Μέλη
38.986
Νεότερο μέλος
Georg777

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom