Νέα Ζηλανδία Πετώντας από τα 15.000 πόδια ...

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
getxowoman σου αξίζουν πολλά πολλά μπράβο

απίστευτη εμπειρία τα άλματα ελευθέρας , εμπειρία ζωής θα έλεγα
με 14 άλματα στατικού από 1300 πόδια και ένα μονάκριβο από τα 3500 πόδια ( λόγω στρατιωτικής θητείας σε μονάδα αλεξιπτωτιστών )
μπορώ να πλησιάσω έστω και λίγο.. τοσο δα... τήν εμπειρία τής ελέυθερης πτώσης τής αγαπητής getxowoman και του άλματος από αεροπλάνο .
οποιος το έχει κάνει καταλαβαίνει...
 

Menia21

Member
Μηνύματα
781
Likes
2.020
Επόμενο Ταξίδι
Το σχεδιάζω...
Ταξίδι-Όνειρο
Photography trip
ΟΥΑΟΥ!!! Πρέπει να ήταν φοβερή εμπειρία.... αλλά δεν ξέρω αν εγώ θα το έκανα! Μήπως να μας βάλεις το βίντεο να το δούμε κι εμείς?:p
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.474
Likes
7.944
A-Π-Ι-Σ-Τ-Ε-Υ-Τ-Ο!
Το μεγαλύτερο ύψος που έχω πέσει είναι από τον 1ο όροφο και κάθε φορά που το θυμάμαι νιώθω το στομάχι μου να ανεβαίνει μέχρι τον λαιμό!
Μπράβο! Μπράβο! Μπράβο!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.964
Likes
9.356
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Πωπω! φοβερη εμπειρια! Δε νομιζω οτι θα επεφτα ομως :D
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.964
Likes
9.356
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Ουτε στο αεροπλανο να τραβαω τη getxowoman να πεφτει δε θα εμπαινα :lol:, χαρας στο κουραγιο της! Και πτηση με αεροπλανακι και ελευθερη πτωση , διπλο το κακο για μενα. Αν ηταν ο Παναμας απο κατω κι εγω καπου εκει κατω θα ημουνα :D
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Ουτε στο αεροπλανο να τραβαω τη getxowoman να πεφτει δε θα εμπαινα :lol:, χαρας στο κουραγιο της! Και πτηση με αεροπλανακι και ελευθερη πτωση , διπλο το κακο για μενα. Αν ηταν ο Παναμας απο κατω κι εγω καπου εκει κατω θα ημουνα :D

τοτε θα σου να απο κατω και θα με τραβαγες βιντεο!!:bleh:
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
τελεια!!! θελω καποια στιγμη να το κανω σιγουρα.εχω μαθει για μια σχολη που ανοιξε στο Τυμπακι Ηρακλειου και λεω το επομενο καλοκαιρι και θα παω σιγουρα!!!ονειρο....!!!προς το παρων το πιο extream μου ειναι bungee στα 140m αραδενα και ηταν φανταστικη εμπειρια.απ'τα πιο συναρπαστικα λιγα δευτερολεπτα της ζωης μου.εκρηξη αδρεναληνης

στην αραδαινα...τι ομορφα που ειναι εκει...πηγα πριν 13 χρονια εκει με τα παιδια μου στο γυμνασιο τοτε...απο τ ασκυφου και μετα .....μας επιασε πανικος...στροφες..γυμνο τοπιο..ερημια τοτε...οταν φτασαμε δε και στη γεφυρα της αραδαινας..αρχισαν να κλαινε απο τον φοβο τους...
εμενα παντως μου αρεσε πολυ...αν και κατεβαινω χανια συχνα...δεν ξαναπηγα απο τοτε...
μου αρεσουν τα extreme ..αλλα μονο να τα βλεπω...οχι δεν θα το εκανα ποτε..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.807
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom