Πιο ακριβή πόλη το Λονδίνο και πιο βαρετή οι Βρυξέλλες

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Η αληθεια ειναι οτι κι εγω τσακιζω τα μαγαζια στο Λονδινο!:bleh::bleh:
Ισως οφειλεται οτι πηγαινω για ψωνια μονο σε περιοδο εκπτωσεων και ξερω πολυ καλα που θα παω..Ειναι τεραστια πολη με πολυ αγορα. Λογω συγκυριων πηγαινω πολυ συχνα.
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Πρέπει να ταξιδεύεις "έξυπνα"... όπως είπε και ο/η meli ;) Είναι και το τι ζητάει ο καθένας από το ταξίδι του.
τα τελευταια 6 χρονια κανω πρωτοχρονια london.δε θα αλλαζα το london τις γιορτες με καμμια ''εξυπνη'' επιλογη...

...ΥΓ.φετος ομως ετυχε ναναι η πλεον ''εξυπνη'' επιλογη...αλλα απλως ετυχε.;)
 

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Ειμαι η meli!!:lol:
Εχω κανει κι εγω 2 φορες πρωτοχρονια Λονδινο και μην μου πεις οτι την επομενη μερα που ξεκινανε οι εκπτωσεις-αλλα και πριν σε πολλα μαγαζια,από την 2η μερα Χριστουγεννων-δεν σε ξεσηκωνουν τα μαγαζια!!:clap:
Για μενα το Λονδινο ειναι φοβερο στο shopping!
Οσο περι ορεξεως ουδεις λογος!
Εγω για παραδειγμα τις καλυτερη πρωτοχρονια την εκανα φετος στην Playa del Este στην Κουβα,στην παραλια με το μπικινι να τρωω αστακους και να πινω μοχιτο!;)
Και στην επιστροφη-οπου ηταν μεσω Λονδινου-εκανα κι ενα shopping therapy,αφου ετυχα φοβερες εκπτωσεις,αλλα πολυ κρυο βρε παιδι μου!!!
Ειμαι κρυουλιαρα γενικως και δεν τα μπορω τα κρυα...:D
 

ishigamy

Member
Μηνύματα
31
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
Παρισι
Το Λονδινο ειναι οτι καλυτερο υπαρχει για ψωνια οχι ακριβως για τις τιμες του(αν πεσεις σε εκπτωσεις εισαι ΠΟΛΥ τυχερος παντως) αλλα για το οτι μπορεις να βρεις οτι θες..τα παντα..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.221
Μηνύματα
884.150
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom