Βουλγαρία Πληροφορίες για Μπάνσκο

Nitrous

Member
Μηνύματα
149
Likes
115
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΟΥΒΑ
το ξενοδοχειο premier luxary to ξερετε? λεμε να παμε εκει ενα 4 ημερο στις γιορτες? αξιζει τα λεφτα του??

ΑΝ ΕΧΕΤΕ να προτεινετε κανα εστιατορειο στο μπανσκο μα καλο φαι και σερβις?
 

alexkat

Member
Μηνύματα
19
Likes
0
Καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους με πολλά ονειρεμένα ταξίδια.
Ετοιμάζομαι να φύγω για Μπάνσκο κι αναρωτιέμαι αν θα μπορούσατε να μου προτείνετε δοκιμασμένες ταβέρνες
Ευχαριστώ πολύ
 

panos1990

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Καλή χρονιά σε ολούς καταρχάς... Είμαι καινούργιος στο site και θα ήθελα να με βοηθήσετε αν μπορείτε... Σκέφτομαι κ εγώ να παω στο μπανσκο για κανα 3ημερο... Αλλα επειδή έχω πρόβλημα με τισ ημερομηνίες θέλω να μάθω μέχρι πότε έχει χιόνια εκεί.... Θα εκτιμούσα αν μ απαντούσατε το συντομότερο δυνατον....
 

maria30

Member
Μηνύματα
238
Likes
734
Επόμενο Ταξίδι
??????
Συνήθως έχει χιόνι και Απρίλιο, φέτος όμως είναι όπως και εδώ δεν χιόνισε απλά έχουν 220 κανόνια και ρίχνουν τεχνητό. Τις περισσότερες μέρες των γιορτών δεν δούλευαν όλες οι πίστες αλλά το προηγούμενο Σ/Κ το δώσανε ολο, υπόψιν το τεχνητό χιόνι είναι πάντα παγωμένο και θέλει να ξέρεις σκι σε καλό επίπεδο.
 

panos1990

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Γνωρίζεις αν μπορώ να παω μόνο με το λεοφορείο με το ταξιδιωτικίο γραφείο αλλα να κλείσώ μόνος μ ξεναδοχεία κ γενικά εκεί να μν χρειάζεται να κυκλοφορώ σε γκρουπ?
 

PopiTzil

Member
Μηνύματα
89
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
...........
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία,Κούβα..
Γνωρίζεις αν μπορώ να παω μόνο με το λεοφορείο με το ταξιδιωτικίο γραφείο αλλα να κλείσώ μόνος μ ξεναδοχεία κ γενικά εκεί να μν χρειάζεται να κυκλοφορώ σε γκρουπ?
Νομίζω ότι μπορείς να το κανονίσεις απλά να σε μεταφέρουν, αλλά αυτό φαντάζομαι οτι διαφέρει από γραφείο σε γραφείο. Καλύτερα να πας να ρωτήσεις από κοντά σε κανά δυο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.398
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom