Ιταλία Πληροφορίες για Παλέρμο

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.907
fan


Να το δεις οταν ξαμναπας με το καλο!
Κάπως αργά, προπλήρωσα στο Παλέρμο 4άστερο με σπα στα 50 ευρω και το θεώρησα και επιτυχία! Προπλήρωσα και σχεδόν όλες τις μέρες στη Γένοβα για να πετύχω τιμή.Ο @giannismits ας ρίξει μια ματιά...
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.235
Likes
1.931
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
http://www.booking.com/hotel/it/hotel-palazzo-sitano.el.html
Μόνο αν ειναι χάλια μη μου το πεις, πληρώθηκε ήδη.... Δεν είμαι δύσκολος άνθρωπος, για 50ευρο με πρωινό μια χαρα μου φαινεται :)
Καλε ωραίο ειναι,με 50€ εδώ κλείνεις σε τίποτα δωμάτια με σουηδικά ξύλινα κρεββατια
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
http://www.booking.com/hotel/it/hotel-palazzo-sitano.el.html
Μόνο αν ειναι χάλια μη μου το πεις, πληρώθηκε ήδη.... Δεν είμαι δύσκολος άνθρωπος, για 50ευρο με πρωινό μια χαρα μου φαινεται :)
Οκ ειναι. Αυτή ειναι η τιμη τους παντως. Δεν εχουν τιμες Ουμπρια...η οποια με τη σειρα της εχει μισες τιμες απο Τοσκανη..
(κ λιγο οφ τοπικ: ειναι ελαφρα εκτος δρασης αλλα λιγη σημασια εχει σε πολη με "περπατησιμο" κεντρο. Ο δρομος εχει κινηση κ φασαρια, ζητα δωματιο ψηλα, την κυριακη εχει "μοναστηρακι" στην πλατεια διπλα κ αν εχει καλο καιρο σουπερ καφε μπαρ στη μαρινα. Διανυκτερευον στην παραλιακη porta carbone με στριτ φουντ κλπ, τα λεμε αλλου τα υπολοιπα)
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Κάπως αργά, προπλήρωσα στο Παλέρμο 4άστερο με σπα στα 50 ευρω και το θεώρησα και επιτυχία! Προπλήρωσα και σχεδόν όλες τις μέρες στη Γένοβα για να πετύχω τιμή.Ο @giannismits ας ρίξει μια ματιά...
Πλάκα κάνεις! Πως γίνεται να βρεις 4στερο στο Παλέρμο με 50 τη βραδιά?:eek: Το hotel palazzo sitano για 3 διανυκτερεύσεις τις μέρες που θα πάω έχει πάνω από 700€
Εγώ έκλεισα ένα απλό με δωρεάν ακύρωση, οπότε αν βρω κάτι καλύτερο (που δεν νομίζω) θα το αλλάξω.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.907
Το έκλεισα τέλος Γενάρη, μόλις έκλεισα και τα εισιτήρια. Είχε τρελή έκπτωση εκείνες τις μέρες στη booking χωρίς ακύρωση όμως. Βέβαια πάω Ιούνιο, δεν θα είναι τόσο high season
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Το έκλεισα τέλος Γενάρη, μόλις έκλεισα και τα εισιτήρια. Είχε τρελή έκπτωση εκείνες τις μέρες στη booking χωρίς ακύρωση όμως. Βέβαια πάω Ιούνιο, δεν θα είναι τόσο high season
Βρε κι εγώ για Ιούνιο έκλεισα τέλη Ιανουαρίου! Αλλά που τέτοια τύχη.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Πλάκα κάνεις! Πως γίνεται να βρεις 4στερο στο Παλέρμο με 50 τη βραδιά?:eek: Το hotel palazzo sitano για 3 διανυκτερεύσεις τις μέρες που θα πάω έχει πάνω από 700€
Μην τρελλαινεσαι...τα αστερια τα εχουν παρει με γενναιοδωρο τροπο. 50Ε ειναι οκ, δεν ειναι καμια τρελλη ευκαιρια σε σχεση με τα αλλα. Ειδα ΣΚ που εχει 2πλασια τιμη απο πραγματικα 4στερα (des Palmes, Quintocanto), πλασματικη εννοείται. Η τιμη που λες ειναι τα γνωστα κολπα του σαιτ κλπ που εχουν αναφερθει αλλου. Ξενοδοχειο αξιοπρεπές βρίσκεις κ κατακαλοκαιρο με 50Ε. Με 100 βρισκεις παρα πολυ καλο.
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Μην τρελλαινεσαι...τα αστερια τα εχουν παρει με γενναιοδωρο τροπο. 50Ε ειναι οκ, δεν ειναι καμια τρελλη ευκαιρια σε σχεση με τα αλλα. Ειδα ΣΚ που εχει 2πλασια τιμη απο πραγματικα 4στερα (des Palmes, Quintocanto), πλασματικη εννοείται. Η τιμη που λες ειναι τα γνωστα κολπα του σαιτ κλπ που εχουν αναφερθει αλλου. Ξενοδοχειο αξιοπρεπές βρίσκεις κ κατακαλοκαιρο με 50Ε. Με 100 βρισκεις παρα πολυ καλο.
Έχεις δίκιο. Τώρα που κοίταξα το hotel palazzo sitano η Booking Το δίνει χωρίς δωρεάν ακύρωση και με πρωινό στα 68 τη βραδιά και η Hotels.com με 62€. Πράγματι για τέλη Ιουνίου βλέπω καλές τιμές.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.907
Εννοοειται οτι κλεινεις Hotels.com για να παρεις μια διανυκτερευση δωρο στις 10, (δες το σαν 10% έκπτωση :))
 

Ephi St

New Member
Μηνύματα
2
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ταξίδι-Όνειρο
Μαδαγασκάρη
Έχω βρει μέσω airbnb ένα σπίτι στην Via Cappuccini κι ένα στη περιοχή Monreale. Θα έχουμε αυτοκίνητο, οπότε που είναι καλύτερα να μείνουμε, γιατί αυτό που σκέφτομαι είναι το θέμα του παρκινγκ και της κίνησης.
Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων :)
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Έχω βρει μέσω airbnb ένα σπίτι στην Via Cappuccini κι ένα στη περιοχή Monreale. Θα έχουμε αυτοκίνητο, οπότε που είναι καλύτερα να μείνουμε, γιατί αυτό που σκέφτομαι είναι το θέμα του παρκινγκ και της κίνησης.
Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων :)
Monreale ειναι αλλη πολη, οχι περιοχη του Παλερμο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.784
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom