Ιαπωνία Πληροφορίες για Τόκυο

thodoris

Member
Μηνύματα
22
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Γαλλια
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδια
Γει χαρα σε ολους ευχομαι τις καλητερες γιορτες, ηρθε η ωρα να μαζευω τα πραγματα μου, και τελικα λεω να παρω το lap top μαζι, θα χρειαστω μετασχηματιστη?
Τι λετε, ταλαιπωρια?
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
29.011
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Γει χαρα σε ολους ευχομαι τις καλητερες γιορτες, ηρθε η ωρα να μαζευω τα πραγματα μου, και τελικα λεω να παρω το lap top μαζι, θα χρειαστω μετασχηματιστη?
Τι λετε, ταλαιπωρια?
Μετασχηματιστή όχι, μετατροπέα βύσματος ναι. Αλλά αυτόν θα το χρειαστείς ακόμα και για ένα απλό φορτιστή κινητού...
 

thodoris

Member
Μηνύματα
22
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Γαλλια
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδια
παιδιά ξέρει κανείς κανα site για το καιρό?
 

thodoris

Member
Μηνύματα
22
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Γαλλια
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδια
βοήθησε, να σαι καλα με συννεφιά θα πάμε και κρύο.
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
Όπως συνηθίζει να λέει κι ένας γνωστός μου (!!!) και το google earth έχει αυτή την πληροφορία… Στο Weather στα αριστερά του παραθύρου. Μάλιστα ο τρόπος που παρουσιάζονται τα σύννεφα σε συγκεκριμένο ύψος πάνω από το έδαφος και σε όλη την Γη και όχι σε μεμονωμένη περιοχή, το κάνουν πιο ενδιαφέρον

(όπως βλέπεις πχ στην "βροχερή" φωτογραφία, στον Καναδά τώρα βρέχει και έχει συννεφιά..)
 

Attachments

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Πάντως από συχνή χρήση του wunderground και του yahooweather δεν είναι πάντα ενημερωμένες για κάποιους προορισμούς.
Σπύρο παλληκάρι μου, μην κουράζεσαι. Θα κανονίσουμε ένα Σαββατο ή μια Κυριακή ταχύρρυθμη επίδειξη των δυνατοτήτων του Google Earth. Θα έρθουμε όλα τα μαθητούδια με τα λαπτοπ μας και θα μας κάνεις ανάλυση. Στο τέλος εξετάσεις για πιστοποιητικό επάρκειας
 

thodoris

Member
Μηνύματα
22
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Γαλλια
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδια
λετε να γινει κανας πολεμος?
πως φευγουν , ειναι και νησι.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.898
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom