Πληροφορίες για μετακίνηση από/προς αεροδρόμιο Ελ. Βενιζέλος

panosast

Member
Μηνύματα
320
Likes
34
αν λεω κατι λαθος μπορεις να με διορθωσεις. ειδα ξανα το μηνυμα μου και καταλαβα το λαθος. μπερδευτηκα με τις κατευθυνσεις.
συγνώμη έχεις δίκιο ήμουν απότομος μάλλον διαβάζω πολύ traveller και έχω επηρεαστεί.
 
Μηνύματα
151
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Ταιβαν!
Ταξίδι-Όνειρο
Las Vegas
Παιρνεις Μετρο απο:
Ελ. Βενιζελος-Μοναστηρακι

Ηλεκτρικο απο:
Moναστηρακι-Πειραια

6?
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου

turms

Member
Μηνύματα
2.074
Likes
2.838
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
βασικα μια μικρη τσαντα θα εχουμε...δεν ειναι τιποτα.
απλα αν παρω πρωινη πτηση για αθηνα θα φτασω καπου 7.30 ή 7.50 (δεν θυμαμαι) και πρεπει καπου μετα τις 9 να ειμαι πειραια....

απλα με προβληματιζει το λεωφ. μην κολησει πουθενα στην κινηση και αντι για 90 λεπτα κανουμε 190 λεπτα
παρασκευη πρωι δεν ξερω τι θα παιζει

οποτε η καλυτερη λυση απο οτι λετε εινια μετρο + ηλεκτρικος...σωστα;
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.394
Likes
14.321
βασικα μια μικρη τσαντα θα εχουμε...δεν ειναι τιποτα.
απλα αν παρω πρωινη πτηση για αθηνα θα φτασω καπου 7.30 ή 7.50 (δεν θυμαμαι) και πρεπει καπου μετα τις 9 να ειμαι πειραια....

απλα με προβληματιζει το λεωφ. μην κολησει πουθενα στην κινηση και αντι για 90 λεπτα κανουμε 190 λεπτα
παρασκευη πρωι δεν ξερω τι θα παιζει

οποτε η καλυτερη λυση απο οτι λετε εινια μετρο + ηλεκτρικος...σωστα;
Επειδή με την κίνηση στους δρόμους ποτέ δεν μπορεί να είσαι σίγουρος,θα έλεγα και εγω καλύτερα μετρό+ηλεκτρικός αφου δεν υπάρχει θέμα αποσκευών.

Για σιγουριά βέβαια την προηγούμενη τσεκάρουμε το site του ΟΑΣΑ για τις απεργίες.


ΟΑΣΑ
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Επειδή με την κίνηση στους δρόμους ποτέ δεν μπορεί να είσαι σίγουρος,θα έλεγα και εγω καλύτερα μετρό+ηλεκτρικός αφου δεν υπάρχει θέμα αποσκευών.

Για σιγουριά βέβαια την προηγούμενη τσεκάρουμε το site του ΟΑΣΑ για τις απεργίες.


ΟΑΣΑ
To Aλφα και το Ωμεγα πριν ξεκινησει.......οι απεργιες εχουν πολυ σουξε τελευταια...:(
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.394
Likes
14.321
To Aλφα και το Ωμεγα πριν ξεκινησει.......οι απεργιες εχουν πολυ σουξε τελευταια...:(
Μάλλον περνάμε περίοδο ύφεσης τώρα τελευταία.Τουλάχιστον στα ΜΜΜ της Αθήνας,τα λεωφορεία δεν συμμετέχουν στις τελευταίες απεργίες γιατί μάλλον άλλαξε η διοίκηση στό σωματείο τους.
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
βασικα μια μικρη τσαντα θα εχουμε...δεν ειναι τιποτα.
απλα αν παρω πρωινη πτηση για αθηνα θα φτασω καπου 7.30 ή 7.50 (δεν θυμαμαι) και πρεπει καπου μετα τις 9 να ειμαι πειραια....

απλα με προβληματιζει το λεωφ. μην κολησει πουθενα στην κινηση και αντι για 90 λεπτα κανουμε 190 λεπτα
παρασκευη πρωι δεν ξερω τι θα παιζει

οποτε η καλυτερη λυση απο οτι λετε εινια μετρο + ηλεκτρικος...σωστα;

Στην παραλιακή στην κατεύθυνση προς Πειραιά, τις πρωινές ώρες που όλοι πάνε στη δουλειά τους, γίνεται το έλα να δεις.
Οπότε, καλύτερα μετρό και ηλεκτρικό για να ξέρεις σίγουρα τί ώρα θα φτάσεις.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.012
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom