Ντουμπάι Πληροφοριες για ντουμπαι!

ARGYRO S.

Member
Μηνύματα
124
Likes
16
Παιδια ευχαριστώ πολύ!!! Θα τα προτιμησουμε, αν ειναι κατι σαν το ενυδρειο της Βαρκελωνης ή καλύτερο σίγουρα αξίζει τον κόπο....Από παραλία που να παμε;;;;
 

Melina_theo

Member
Μηνύματα
25
Likes
4
Παιδια ευχαριστώ πολύ!!! Θα τα προτιμησουμε, αν ειναι κατι σαν το ενυδρειο της Βαρκελωνης ή καλύτερο σίγουρα αξίζει τον κόπο....Από παραλία που να παμε;;;;
Jumairah beach με θέα το Burj al Arab και αν έχετε την ευκαιρία να το επισκεφτείτε μην το χασετε είναι μαγικά
 

ARGYRO S.

Member
Μηνύματα
124
Likes
16
Ο.κ. Απλα εκει εχω βρει μονο αυτο το πρωτο που ειχα αναφερει....ειναι ακριβοτερα !!! Στην περιοχη deira ή στο bur dubai εχει πολλα
 

Melina_theo

Member
Μηνύματα
25
Likes
4
Ο.κ. Απλα εκει εχω βρει μονο αυτο το πρωτο που ειχα αναφερει....ειναι ακριβοτερα !!! Στην περιοχη deira ή στο bur dubai εχει πολλα
Δεν θα σου πρότεινα αυτές τις περιοχές αν και το dubai είναι ένα απόλυτα ασφαλές μέρος σ’αυτές τις περιοχές έχει πολύ πακισταν πάντως όπου κ αν κλείσεις θα κοιτάξεις να είναι 4 ή 5 αστέρια όχι πιο κάτω
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Δεν θα σου πρότεινα αυτές τις περιοχές αν και το dubai είναι ένα απόλυτα ασφαλές μέρος σ’αυτές τις περιοχές έχει πολύ πακισταν πάντως όπου κ αν κλείσεις θα κοιτάξεις να είναι 4 ή 5 αστέρια όχι πιο κάτω
Δηλαδή?
 

ARGYRO S.

Member
Μηνύματα
124
Likes
16
Σε λογικη τιμη μεχρι 300-350€ βδισκω στις συνοικιες Al Barsha, Deira και Βur .
..
Δωστε μου τα φωτα σας για να μπορουμε να μετακινηθουμε...
 

Melina_theo

Member
Μηνύματα
25
Likes
4
Ως την τοποθεσια, να ειναι κεντρικα και ωραια...
Κοίταξε από κάθε ξενοδοχείο έχει συγκεκριμένες ώρες που περνάει mini bus και πηγαίνεις στα κεντρικά σημεία της πόλης ... Εγω έχω πάει 3 φορές και οι μετακινήσεις μου ήταν με ταξί .. Το safari το κλεινεις από το ξενοδοχείο οπότε περνάνε κ σε παίρνουν κ σε γυρίζουν πίσω , επισης για το dubai mall εχει το λεωφορειακι που περναει συγκεκριμρνες ωρες κ μπορείς να πας.. Τώρα όσον αφορά την άλλη πλευρα στην παραλία αν δν θέλεις ταξί υπάρχει πάλι η δυνατότητα να πας κέντρο κ απο εκεί έχει διάφορα μέσα μεταφοράς που μπορείς να βρεις
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.994
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom