Ποιά η γνώμη σας για τα Hostels?

fenia42

Member
Μηνύματα
3.888
Likes
14.500
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Παρεμπιπτόντως, ξέρει κανείς κάποιο καλό hostel στη Στοκχόλμη ;
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.888
Likes
14.500
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Έκανα και εγω ένα ψάξιμο για ξενοδοχείο στη Στοκχόλμη και κόντεψε να μου ρθει ταμπλάς! περισσότερο με τιμές πώλησης μοιάζουν!
Θα αναγκαστώ να κάνω την υπέρβαση και να δεχτώ φιλοξενία από Couch Surfers μου φαίνεται :(
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Θα αναγκαστώ να κάνω την υπέρβαση και να δεχτώ φιλοξενία από Couch Surfers μου φαίνεται :(
Δεν είναι άσχημη ιδέα, εγώ σκέφτομαι να ρωτήσω ποιο είναι το ξενοδοχείο- σχολείο που κοιμάσαι στο πατωμα! στρώνει και η μέση έτσι...
 

argiro

Member
Μηνύματα
250
Likes
111
Επόμενο Ταξίδι
Ταξίδια με το νου...
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβέτ, ΗΠΑ, Αίγυπτο
Δεν είναι άσχημη ιδέα, εγώ σκέφτομαι να ρωτήσω ποιο είναι το ξενοδοχείο- σχολείο που κοιμάσαι στο πατωμα! στρώνει και η μέση έτσι...

:lol::lol: Σου παραθέτω ένα λίνκ με το hostel αυτό (Ostra real youth hostel)...η φώτο δείχνει κρεβάτι βέβαια, αλλά έχω κι εγώ φώτο με τα στρώματα αράδα!!! :rolleyes:

Ostra Real Youth Hostel - Stockholm - Hostels - Accommodation | mycitymate

Βέβαια ανακοίνωσαν ότι το καλοκαίρι του 2011 είναι κλειστό..κρίμα :D Φstra Reals Vandrarhem
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Όντως 4 νύχτες τέλη Σεπτεμβρίου δίνει 174 ευρω, μάλλον κάνω λάθος και είναι για μία διανυκτέρευση, γιατί μου φαίνεται πολύ καλό για τόσα λίγα λεφτά.
 

Panagiota^

Member
Μηνύματα
658
Likes
276
Ταξίδι-Όνειρο
Ιράν, Εκουαδόρ, Τανζανία
Θα αναγκαστώ να κάνω την υπέρβαση και να δεχτώ φιλοξενία από Couch Surfers μου φαίνεται :(
Ναι, κοίταξέ το για Couchsurfing ή Hospitality Club, Φένια, οι τιμές είναι απαγορευτικές.
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Θα αναγκαστώ να κάνω την υπέρβαση και να δεχτώ φιλοξενία από Couch Surfers μου φαίνεται :(

απλα να ξέρεις, ότι πρέπει να στειλει απο νωρις couch request μιας κι πολλα άτομα ψάχνουν κι σαν εσενα ;)
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.888
Likes
14.500
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
απλα να ξέρεις, ότι πρέπει να στειλει απο νωρις couch request μιας κι πολλα άτομα ψάχνουν κι σαν εσενα ;)
Ρε συ νομίζω έχω γεράσει πια για να φιλοξενηθώ σε ξένο σπίτι. :(
 

Panagiota^

Member
Μηνύματα
658
Likes
276
Ταξίδι-Όνειρο
Ιράν, Εκουαδόρ, Τανζανία
απλα να ξέρεις, ότι πρέπει να στειλει απο νωρις couch request μιας κι πολλα άτομα ψάχνουν κι σαν εσενα ;)
Ρε συ νομίζω έχω γεράσει πια για να φιλοξενηθώ σε ξένο σπίτι. :(
Φένια, είσαι καλά;:shock::shock::shock: Έλα και είμαστε συνομίληκες. Θανάση, εξαρτάται από το άτομο που φιλοξενεί, άλλος θέλει αρκετά νωρίτερα κι άλλος είναι ΟΚ και με ένα 2ήμερο πριν. Go for it ;)
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.888
Likes
14.500
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Πέρσυ με είχε ερωτευτεί ένας Σουηδός,θα ψάξω να τον βρω στο couch surfing, θα χαρει να με φιλοξενήσει :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.261
Μηνύματα
885.411
Μέλη
38.938
Νεότερο μέλος
Geo Yfa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom