Ryanair Ποιά η γνώμη σας για τη Ryanair;

osfialgia

Member
Μηνύματα
757
Likes
267
Τον σεπτεμβριο ειναι η πτηση μου.Αλλα θεωρητικα αν ηθελα να κανω καποιες αλλαγες στην πτηση μου ή να προσθεσω βαλιτσες ή οτιδηποτε αλλο ζηταει παλι αυτο το στοιχειο.θα παρω αυριο τηλεφωνο.Λετε να υπαρχει χρεωση και για αυτη την αλλαγη?

αν πηρες τηλεφωνο πες μας τι εγινε τελικα, σε περιπτωση που τυχει το ιδιο προβλημα σε καποιον...
 

anthy

Member
Μηνύματα
52
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΑΘΗΝΑ
Ναι παιδια πηρα τηλεφωνο και τελικα η πανεξηπνη εγραψα λαθος μειλ.μου το αλλαξαν και στο δευτερολεπτο μου ηρθε και το μειλ με τα στοιχεια της κρατησησ ολα καλα...
να ρωτησω κατι δηλαδη θα πιαστει σαν χειραποσκευη και ενα τσαντακι χιαστη?καταλαβατε ποιο εννοω που το παιρνας απο τον ωμο και κρεμετε πλαγια?
 

osfialgia

Member
Μηνύματα
757
Likes
267
ωραια μια χαρα τοτε. θα σου πουνε οταν πας να μπεις στο αεροπλανο να βαλεις αυτο το τσαντακι μεσα στη χειραποσκευη σου και το συνολικο μεγεθος πρεπει να ειναι οσο γραφει το εισητηριο.
 

bebes

Member
Μηνύματα
154
Likes
75
Επόμενο Ταξίδι
Σεβίλλη, Λισσαβόνα, Πόρτο
Ταξίδι-Όνειρο
Νοrd Kapp οδικως
Οι χειραποσκευες εχου συγκεκριμενο μεγεθος που τελικα ηταν καλουτσικο.
Η πιο μικρη απο την τριαδα τρόλεϋ μπηκε ανετα.
Βεβαια καποιοι ειχαν βαλίτσες "τούμπανα" δεν τους έλεγξε κανείς, αλλα δεν το ρισκάρω.
Δεν επιτρεπεται να παρεις μεσα τιποτα αλλο

Η πτηση ανέλπιστα καλη, δεν θυμαμαι ποτε ηταν η τελευταια φορα που πεταξα και δεν ειχα προβλημα με τα αυτια μου. Ισως ηταν θεμα πιλοτου, αλλα παντα ΠΑΝΤΑ ειχα προβλημα με τα αυτια μου τουλαχιστον 2 μερες μετα την πτηση...
 

thalia 35

Member
Μηνύματα
162
Likes
93
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Πράγματι κι εγώ είδα πολλούς επιβάτες με τεράστιες χειραποσκευές, που αποκλείεται να ανταποκρίνονταν στις απαιτήσεις της εταιρείας. Απορώ πώς τις πέρασαν απ' τον έλεγχο.
Η πτήση ήταν πολύ καλή, παρ΄όλες τις αρχικές μου επιφυλάξεις, μετάνοιωσα που δεν έκλεισα άλλο ένα ταξιδάκι. Τώρα είναι αργά. Πού είναι εκείνα τα εισητήρια με 1 ευρώ.
 

thessaris

Member
Μηνύματα
600
Likes
879
Απορώ που έγκεινται οι επιφυλάξεις για τις πτήσεις με την Ryanair. Μιλάμε ότι η εταιρεία αυτή έχει τα νεότερα αεροσκάφη στην Ευρώπη και άπειρες ώρες πτήσεις καθημερινά σε εκατοντάδες προορισμούς χωρίς κανένα πρόβλημα ασφάλειας.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.400
Likes
9.332
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Απορώ που έγκεινται οι επιφυλάξεις για τις πτήσεις με την Ryanair. Μιλάμε ότι η εταιρεία αυτή έχει τα νεότερα αεροσκάφη στην Ευρώπη και άπειρες ώρες πτήσεις καθημερινά σε εκατοντάδες προορισμούς χωρίς κανένα πρόβλημα ασφάλειας.
αν όλα πάνε καλά, είναι μια χαρά εταιρεία. αν όμως κάτι στραβώσει..ουαί και αλίμονο..σωρεία παραπόνων και ειδήσεων σαν την παρακάτω αφορούν τη συγκεκριμένη εταιρεία..απολάυστε το τελευταίο της κατόρθωμα:

Ryanair passengers suffer dehydration after Sevilla delay | Olive Press Newspaper | News
 

bortzos

Member
Μηνύματα
46
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
ο γύρος του κόσμου
Αν πετύχεις φθηνά εισητήρια κλείστα χωρίς κανένα δισταγμό...Το κακό με την ryanair είναι ότι δεν έχει τώρα πια τις τέλειες προσφορές που είχε πριν 4 μήνες..π.χ Θεσσαλονίκη -Μιλάνο-Θεσσαλονίκη 26 euro.
 

sdoe21

Member
Μηνύματα
327
Likes
127
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Δυστυχώς, πάνω που έλεγα να ταξιδέψω χειμώνα με ryanair για πρώτη φορά, μάλλον ακύρωσε τα δρομολόγια της από Ρόδο από την 1η Νοεμβρίου, αλλιώς δεν εξηγείται που δεν υπάρχουν προγραμματισμένες πτήσεις, ενώ από Θεσ/νίκη πχ υπάρχουν κανονικά για Νοέμβριο.

Γκαντεμιά....
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.680
Likes
16.550
ryanair και απο Βόλο οι προσφορές πλέον τελείωσαν ...τώρα είναι foul season..
 

thalia 35

Member
Μηνύματα
162
Likes
93
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Αν πετύχεις φθηνά εισητήρια κλείστα χωρίς κανένα δισταγμό...Το κακό με την ryanair είναι ότι δεν έχει τώρα πια τις τέλειες προσφορές που είχε πριν 4 μήνες..π.χ Θεσσαλονίκη -Μιλάνο-Θεσσαλονίκη 26 euro.

Υπάρχουν ακόμη κάποιες θέσεις με 36 euro.
 

Venia

Member
Μηνύματα
242
Likes
57
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ταξίδι-Όνειρο
Βόρειος Πόλος
Καλησπέρα,

Γνωρίζετε πόσο κοστίζει 1 βαλίτσα με τη Ryanair?? Γιατί 1 στάδιο πριν κλείσω τη θέση, μου βγάζει τιμή για 1 βαλίτσα 45 ευρώ μετ'επιστροφής. Τόσο είναι όντως?
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.314
Μηνύματα
887.638
Μέλη
38.980
Νεότερο μέλος
juanito

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom