Ryanair Ποιά η γνώμη σας για τη Ryanair;

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.636
Likes
12.459
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Παιδια ισως η ερωτηση μ ειναι ασχετη...
\\
Ναι, εδώ είναι εκτός θέματος. Οπότε το μήνυμά σου αντιγράφτηκε σε άλλο σχετικό θέμα.

εδιντ: και με αυτήν τη χαμαλοδουλειά συμπληρώνω άλλη μια χιλιάδα μηνυμάτων :xalara:γιούπι!
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.395
Likes
14.343
Ναι, εδώ είναι εκτός θέματος. Οπότε το μήνυμά σου αντιγράφτηκε σε άλλο σχετικό θέμα.

εδιντ: και με αυτήν τη χαμαλοδουλειά συμπληρώνω άλλη μια χιλιάδα μηνυμάτων :xalara:γιούπι!
΄Απονο το μεροκάματο :D Κουράγιο για την επόμενη χιλιάδα :)
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.883
Likes
26.807
Τέλεια ιδέα να συνδέσεις έναν καλοκαιρινό προορισμό με έναν καλοκαιρινό προορισμό. Πώς δεν το σκέφτηκε ο Ο'Λίρι να γίνει δισεκατομμυριούχος;
Πες μου ότι ανέλαβες και σύμβουλος του Μιχαλάκη!!!
http://corporate.ryanair.com/news/h-ryanair-επεκτεινει-το-δικτυο-συνδεομενων-πτ/?market=gr
Θεσσαλονίκη -Μπάρι, Μάλτα, Παλέρμο, Λαμέζια
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.297
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Πες μου ότι ανέλαβες και σύμβουλος του Μιχαλάκη!!!
http://corporate.ryanair.com/news/h-ryanair-επεκτεινει-το-δικτυο-συνδεομενων-πτ/?market=gr
Θεσσαλονίκη -Μπάρι, Μάλτα, Παλέρμο, Λαμέζια
Οι πτήσεις ειναι με ανταπόκριση υποψη.με το αναλογο γνωστο κοστος της ραιαν....η συζητηση πριν αφορούσε απευθειας πτησεις αν κατάλαβα καλα.
 

orck

Member
Μηνύματα
662
Likes
1.011
Λυπάμαι που μόνο με την συγκεκριμένη εταιρία μπορώ να πάω κάπου αλλά ένα είναι σίγουρο. Το φτηνό το κρέας το τρώνε οι σκύλοι. Σε κάθε της κίνηση δείχνει πόσο φτηνοεραιρια ειναι από το ότι στέλνει την γυναίκα μου τέρμα μπροστά και εμένα τέρμα πίσω. Ότι δεν πληρώνει τους πιλότους της λες και δεν κάνουν μια εξαιρετικά εξειδικευμένη εργασία με πολύ συγκεκριμένες δεξιότητες.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.297
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Λυπάμαι που μόνο με την συγκεκριμένη εταιρία μπορώ να πάω κάπου αλλά ένα είναι σίγουρο. Το φτηνό το κρέας το τρώνε οι σκύλοι. Σε κάθε της κίνηση δείχνει πόσο φτηνοεραιρια ειναι από το ότι στέλνει την γυναίκα μου τέρμα μπροστά και εμένα τέρμα πίσω. Ότι δεν πληρώνει τους πιλότους της λες και δεν κάνουν μια εξαιρετικά εξειδικευμένη εργασία με πολύ συγκεκριμένες δεξιότητες.
Δεκτη η κριτικη μεν, οχι οι αφορισμοι γενικα κ αοριστα δε..σας χωρισαν στις θέσεις για να πληρώσετε λιγοτερο. Και για να πληρωσετε λιγοτερο καποιοι αλλοι προφανως πληρωσαν για να ειναι δίπλα δίπλα μαζι, αντιθετα με εσας που δεν επιλέξατε να πληρωσετε γι αυτο. Αρα δεν μπορεις να κατηγορεις για τις επιλογες σου την εταιρεια εκ των υστέρων. Οι δε πιλοτοι πληρωνονται κανονικοτατα. Ουδεποτε ειδα να παραπονουνται για τη μη πληρωμη τους. Παραπονα εχουν για το είδος των συμβολαιων, τις παραπλευρες παροχες, το συνδικαλισμο κλπ.
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.375
Likes
6.883
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Λίγο βάζουμε και εμείς ως πελάτες που την προτιμούμε σαν ... τρελοί λόγω χαμηλών τιμών.
Δεν θα προτιμήσουμε άλλη εταιρία που έχει ακριβότερα εισιτήρια, αλλά πληρώνει καλύτερα το προσωπικό της, η το after sales service είναι ποιοτικότερο!
 

orck

Member
Μηνύματα
662
Likes
1.011
Νομιζεις οτι ειναι προτιμηση ή επιλογη στην συγκεκριμενη εταιρια; Η μηπως ειναι η μοναδικη λυση με βαση τις τιμες της; Αλλιως σπιτι να βλεπεις οτι εχει η τιβι.
Το ξαναλεω μια φτηνοεταιρια ειναι και εγω ενας φτηνοπελατης.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.297
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Νομιζεις οτι ειναι προτιμηση ή επιλογη στην συγκεκριμενη εταιρια;
R u talking to m? Που λεει κ ο ταριφας ντε νιρο...
Την εχω παρει πολλές φορές απο αναγκη. Απλα ο σκυλος ποτε δεν φτυνει την τροφή που τρώει. Οσο φτηνη κι αν ειναι...
 

werip

Member
Μηνύματα
280
Likes
126
Παιδια Ryanair,low fares made simple. No hard feelings για τις επιλογες του καθενος. Και εγω πληρωσα ενα διφραγκο παραπανω για να ειμαι σε διπλανη θεση με τον κολλητο μου, αλλα εκλεισα πτηση Αθηνα-Θεσσαλονικη δυο μερες πριν τα Χριστουγεννα με 23 ευρω,οταν Aegean επαιζε με 80+ ευρω. Υπαρχει το μετρο και το αντιμετρο.
Ειναι μια καλη point to point low cost αεροπορικη, αλλα ως εκει. Στην οποιαδηποτε στραβη στεκεται κατωτερη των προσδοκιων.

Παλι καλα να λεμε που επιχειρει ακομα πτησεις απο/προς SKG και δεν λακκισε για καμια Καβαλα :p
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.195
Μέλη
38.914
Νεότερο μέλος
daglas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom