Ryanair Ποιά η γνώμη σας για τη Ryanair;

Rockaholic

Member
Μηνύματα
30
Likes
1
Πετάμε πρωί 07:30 Δευτέρας 31/10 από Μπεργκάμο ! Είναι εντάξει αν μείνουμε το βράδυ στο συγκεκριμένο αεροδρόμιο έτσι (παρα να τρέχουμε το πρωί)?
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
μια χαρά είναι το αεροδρόμιο του Μπέργκαμο, έχω κοιμηθεί εκεί μια ή 2 φορές
 

mariagl

Member
Μηνύματα
844
Likes
648
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Απο το λίγο που ειδα το Bergamo ειναι πολύ ομορφο. Προτεινω μάλιστα να μείνετε στη Citta alta ( στην παλια πόλη) ειναι πανεμορφα.
 

littleprince

Member
Μηνύματα
15
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Γειά σου Flora! Έχω κάνει πολλά ταξίδια με την Ryanair γιατί ζούσα εξωτερικό και ήταν απο τις πιο φτηνές οικονομικές εταιρίες. Βρισκεις πραγματικά πολύ φθηνά εισητήρια. Τελευταία φορά τη χρησιμοποίησα για μια πτήση στη Στοκχόλμη. Το μόνο πρόβλημα απλά είναι ότι αν δεν θες να πληρώσεις έξτρα κόστος για check in βαλίτσα σου επιτρέπουν μια βαλίτσα 10 kg διαστάσεων 55cm x 40cm x 20cm. Γενικά να προσέχεις είναι λίγο αυστηροι με τις διαστάσεις και μπορεί να φας πρόστιμο
 

Rockaholic

Member
Μηνύματα
30
Likes
1
Δεν χρειάζεται, με το που θα βγεις θα βρει εκει λεωφορεία..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Θα ισχυεί η προσφορά από το ίντερνετ 15Ε να πάς και να έρθω... Επίσης επειδή είναι ώρες/μέρες(28 μεσημέρι και Κυριακή βράδυ) αιχμής υπάρχει πιθανότητα να γεμίσουν?
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
πας Bergamo σωστά? αν γεμίσουν μπορείς να πάρεις το απλό λεωφορείο για να πας στην πόλη του Μπέργκαμο, κι από εκει το τρένο για Μιλάνο (έχει άνα μία ώρα), κι από ότι θυμάμαι το τραίνο κι φθηνότερο είναι, κι γρηγορότερο
 

mariagl

Member
Μηνύματα
844
Likes
648
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Θα ισχυεί η προσφορά από το ίντερνετ 15Ε να πάς και να έρθω... Επίσης επειδή είναι ώρες/μέρες(28 μεσημέρι και Κυριακή βράδυ) αιχμής υπάρχει πιθανότητα να γεμίσουν?
Δεν ειναι μονο μεσω Internet, και εκει στο γκισε να πας και να κλεισεις μαζι και την επιστροφη παλι 15 ευρω θα πληρωσεις.
 

Rockaholic

Member
Μηνύματα
30
Likes
1
Έκανα check in με ένα γράμμα από το όνομα μου να είναι "e" και όχι "i" όπως είναι στην ταυτότητα μου... Υπάρχει περίπτωση να μου κάνουν πρόβλημα?! :shock: Πως μπορώ να το διορθώσω?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.529
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom