Ποιο ελληνικο νησι να επισκεφτω χωρις αυτοκινητο;;

kosdan

Member
Μηνύματα
149
Likes
35
Επόμενο Ταξίδι
Ελλαδα!!
Ταξίδι-Όνειρο
Διαστημα
ΥΓ. Στην Ύδρα δεν έχω πάει...Μόνο το Ύδρα Beach ξέρω με τον Κωνσταντάρα...χαχαχα...αξέχαστες σκηνές...
Το Ύδρα Beach αν και ειναι παραξενω δεν ειναι στην Υδρα αλλα απεναντι,στην Πελοππoνησο,νομιζω ειναι στην Ερμιονη,δεν θυμαμαι καλα
 

kosdan

Member
Μηνύματα
149
Likes
35
Επόμενο Ταξίδι
Ελλαδα!!
Ταξίδι-Όνειρο
Διαστημα
Δίκιο έχεις...ίσως πριν 40τόσα χρόνια που γυρίστηκε η ταινία να υπήρχε και στην Ύδρα...:)
Δεν υπηρχε ποτε στην Υδρα αλλα αφου βλεπω οτι επιμενεις να μην σου χαλασω το χατιρι
 

Simos

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο! Γενικά η Σκιάθος είναι μικρό νησί, έχει πολύ οργανωμένες συγκοινωνίες και απ'ότι ξέρω μπορείς να πας σχεδόν παντού και γρήγορα.

Εδώ έχει κάποιες πληροφορίες για να πάρεις μια γεύση αλλά μου φαίνεται ο πίνακας στο τέλος είναι περυσινός Τοπική Συγκοινωνία | DestinationSkiathos.Com
 

isxakis

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Καλησπεραα..!! οργανωνω απο τωρα τις καλοκαιρινες μου διακοπες και αναρωτιομουν σε ποιο νησι μπορουμε να παμε χωρις αυτοκινητο χωρις να εχουμε προβλημα... Και γενικοτερα χωρις μεταφορικο... ενα νησι που θα εχει βολικες συγκινονιες ή θα ειναι ανετα μονο στη χωρα...! ευχαριστω!
Προτείνω την Άνδρο. Ώραίος τουρισμός, καλό φαί, μικρό νησί με πολύ ωραίες παραλίες. Έχεις 2 επιλογές. Στην χώρα και το μπατσί. Η χώρα είναι πιο γραφική. Είναι 2 ώρες απο ραφήνα και γενικά αν έχεις και καλή παρέα θα περάσεις super...
 

ikarialover

Member
Μηνύματα
678
Likes
851
Τελικά giannnavah σε βοηθήσαμε καθόλου ή σε μπερδέψαμε περισσότερο με τόσες επιλογές που σου δώσαμε; Προς τα πού κλίνεις τελικά;
 

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη
Μπα... μάλλον θα πάει... βουνό :p
 

DRAKFIREMAN

Member
Μηνύματα
272
Likes
243
Επόμενο Ταξίδι
θα δούμε
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη-Ιαπωνία
Αγκίστρι.Πας με δελφίνι από Πειραιά και το περπατάς άνετα με τα πόδια.Είναι συμπαθέστατο, οικονομικό και έχει όλες τις ηλικίες επισκεπτών.
 

dreamangel25

Member
Μηνύματα
53
Likes
12
θελω πλεον και εγω την γνωμη σας!η αδερφη μου θελει να παει φετος με τον καλο της διακοπες αλλα αμαξι γιοκ!που θα τους προτείνεται για 4ημερες διακοπες!εγω τους ειπα για κουφονησια που εχω παει χωρις αμαξι και περασα super,αλλα δεν!!περιμενω τις αποψεις σας!!
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Συμφωνώ απόλυτα, για 4 μέρες στα κουφονήσια θα ξεκουραστούν και θα ευχαριστηθούν μπάνιο. Φτάνει να μη φυσάει.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.214
Μηνύματα
883.826
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom